Twee x W.Wassenaar 1873-1956, distels, etsen op papier 23x17cm. Cond:G
Gesigneerd onder passepartout, kustplaats, ingekleurde ets op papier 26x19cm. Cond:G
Daan de Vries 1915, 1895-1959 Distel, houtsnede op papier, 40x31cm Cond:G
Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G
Verzameling Duitse lithografieen op papier, omstreeks 1920, Duitse scheepsvaart en walvisvaart, in goede staat 18x30cm
Helmut Grundner Duitse school, Rom Fontaine di Trevi, ets op papier, Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse gravures van kathedralen, stadhuis, gravures op papier 16x20cm. Cond:G
Twee x Harrie Schreinemachers, twee abstract figuratieve composities, lithografie op papier 27x20cm. Cond:G
Margriet Oomen '79, academie Tilburg, de mantel, ets op papier 30x23cm Cond:G
K. Oosterkerk 1959 abstracte compositie, houtskool op papier 64x49cm.
(Docent kunstacademie van Kampen)
Wim Poelman 1998 (restaurateur Hengelo) portret directeur Tubantia, olieverf op linnen 90x65cm Cond:G
Peter Wehrens, lithografie voor Oosters dagblad abstracte compositie, lithografie op papier 42x58cm Cond:G
Berthold Mügge 1896-1970 Bremen, Weser am Feerhof, olieverf op papier, 35x45cm Cond:G
Willy Benz-Baenitz Duitse school 1881-1957 heren portret 1940 olieverf op linnen 60x70cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G