Gouden collier, 585/000, met rozenkwarts. Collier met gedraaide gouden schakels met daartussen rozenkwarts kralen, ø 10 mm. ca 28 gr. Lengte 45 cm In goede staat.
Zilveren ketting, Oosters, met sierlijke hangers in de vorm van bollen. Breedte 23 mm, 40 cm, makkelijk te verlengen. ca 130 gr.
Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Driehoekig 43x55 mm. ca 20 gr.
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Elegante choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Le...
Broche en collier met kristal. Collier van kristallen geslepen kraaltjes met een hanger met een blaadje goud. En een vergulde broche van Swarovski met kristallen lelie's. Lengte 45 cm en 5 cm. Beiden ...
Drie zilveren hangers, 925/000, gerhodineerd met gekleurde zirconia's. 12-20 mm. Nieuw
Drie gouden herenringen,diverse gehaltes. Ring, 333/000, met malachiet, ring, 333/000, met carneool en een ring, 416/000, ovaal model met onyx. Totaal ca. 16 gr.
Gouden collier, 585/000, met medaillon. Fijn gourmetcollier met oud ovaal medaillon met bewerking. Veel slijtage. 30x22 mm. lengte 40 cm
Gouden ring, 585/000, Rhodoniet. Ring met strakke langwerpige gouden kast, bezet met een langwerpig plakje rhodonietsteen. Grootte kop van de ring 16x19 mm. ca 8,1 gr. ø 52 Ring is wat uit model.
Collier van parels en rhodoniet met goud. Collier van zoetwaterparels, grillig van vorm, en rhodonietkralen, ø 6 mm. Met kleien gouden bolletjes en een gouden bolsluiting, ø 8 mm. Lengte 38 cm
Gouden ring, 585/000, met granaat. Ring met ovale zetkast met een gefacetteerde granaat. ø 54 ca. 4,5 gr. In goede staat.
Lange gouden oorhangers, 585/000, met onyx en topaas. Lange oorhangers versierd met markies geslepen en een peervormige onyx. Daartussen versierd met in totaal 6 groene topazen. Lengte 6 cm. Totaal ca...
Gouden collier en hanger, 585/000, met onyx. Fijn collier met een peervormige hanger met een peervormig gefacetterde onyx, ca. 3,75 crt en een klein diamantje, 0,01 crt. Lengte 24 mm. Nieuw.
Lot met vijf kralencolliers bestaande uit een snoer met schuimkoraal, een snoer takjes koralen, ivoor, gitten en parels.
Geknoopt collier van geslepen carneool oplopend in dikte 7-18 mm. Lengte 85 cm met zilveren sluiting.
Sierlijk gouden horloge, 585/000, met gouden band. Elegant rond horloge met een half bol gevlochten band. ø 20 mm. Lengte 17 cm. ca. 18 gr.
Strakke vierkante ring, witgoud, 750/000 met een tourmalijn en briljanten. Strakke hoekige ring bezet met een zeer fraaie tourmalijncabochon als kattenoog met zeer goede reflektie en kleur, ø 11x7 mm....
Fraaie witgouden Designer choker, 750/000, met tourmalijn en briljant. Spangcollier bestaande uit 3 draden met daaraan een vierkante hanger met druppelvormige groene tourmalijn en 14 briljanten pave g...
Witgouden creolen 750/000 met briljanten. Driekwart creolen, ø 17 mm, met een rij briljanten totaal ca 0.40 ct.TW/IF. De zijkanten van de creolen zijn mooi opengewerkt. ca 9,5 gr Nieuw
Fijn witgouden collier met kleine briljant hanger, 585/000. Fijn Gourmetcollier, ø 1 mm, met spiegelchatonhanger met briljant, ca 0.015 crt. ca 1.9 gr. Lengte 38 cm Nieuw
Gouden ring, 585/000, met briljant en smaragd. Ring met een grote ovaal cabouchon geslepen smaragd met veel groeilijnen en insluitsels, ø 15x13 mm, met aan de zijkant van de ring 3 kleine diamantjes. ...
Bijzondere witgouden ring, 585/000, met briljant. Mooie Art Deco ring met in het midden een grote briljant in een gladomzetting met daaromheen 8 briljanten in verschillende groottes. Totaal 0,90 crt. ...
Collier van parels met mooie gouden streeksluiting. Collier met 5 rijen met zoetwaterparels bevestigd aan fraai uitgewerkte eindstukken met appliqueen en draad bijpassend bij de grote ronde streekslui...
Collier van nefriet en parels met witgouden sluiting, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 5 mm, en nefrietkralen, ø 9 mm, bevestigd aan een witgouden sluiting met parel en licht groenen stenen, ø ...
Goud op zilveren hanger, 925/000, met een traanvormige maansteen, 12,5 crt, versierd met een rand met witte topasen, totaal ca 0,5 crt. 30x16mm, ca 4,2 gr. Nieuw
Prachtige zilveren armband, 925/000, met rode en witte stenen. Klemarmband met een rozet met rode steen en verder rijkelijk versierd met opgelegde vergulde zetting bezet met witte en rode stenen. De a...
Groot stuk barnsteen, Rusland, met zilver gemaakt tot hanger.Rechthoekig. (breuklijnen in de barnsteen) 44x52 mm.
Manchetknopen en reverspeld, 585/000, bezet met jade. Ovale manchetknopen en reverspeld met geschulpte rand bezet met ovaal cabouchon geslepen jade. 25x18 mm en 14x12 mm. ca.18 gr. In zeer goede staat...
Citizen horloge met leren band. Goudkleurig langwerpig model met bewerkte wijzerplaat. Grootte kast 28x34 mm. Quarts
Prachtig gouden Cartier horloge, 750/000, model Diabolo. Dameshorloge met 5 saffieren in de kroon en aan de beugels. Voorzien van lederen band met gouden clip, 750/000. In goede staat met certificaat.
Gouden zakhorloge, 585/000, Longines. ø 44 mm. Zakhorloge met witte emaile wijzerplaat met cijferaanduiding. Grand prix Paris- Anvers-Paris, Milan Bruxelles. Enkele deukjes in de kast, verder in goede...
Gouden Omega horloge, 585/000, met brede gouden band, 585/000. Klein vierkant Omega horloge, kast 20x15 mm, mechanisch, met 8 briljanten in de kast. Bevestigd aan een grove band met bolle vierkante sc...
Gouden dameshorloge, 585/000 Prisma, Rond dameshorloge, ø16,5 mm, met Milaans gevlochten band. Mechanisch, werkend, breuk in glas. ca16,3 mm. Lengte 16,5 cm. In goede staat
Twee heren horloges, Mivkon. Voorzien van zwarte geioniseerde kasten. Een model met een zwarte band en een model met blauw gele band. grootte ø4,2-5 mm. Nieuw
Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.
Invicta herenhorloge met stalen kast en zwarte rubberen band. ø 48 mm. Nieuw no. 6988 Met certificaat.
Collier en armband met granaten en gouden sluiting. Drie rijen granaatarmband met olijfvormige gefacetteerde granaten, 4x8mm, bevestigd aan een gouden sluiting in de vorm van een bloem met in het midd...
Gouden ring, 585/000, met granaat. Gouden ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 14x7 mm, versierd met een bewerkte rand gemaakt uit getorst draad. ø 54 ca 4,4 gr. In zeer goede staat.
Grote gouden broche, 585/000, met granaten. Prachtige gouden broche in de vorm van een zeskant volledig bezet met granaten. ø 40 mm ca. 16 gr. Als nieuw
Uitgewerkte gouden staafbroche 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewer...
Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...
Gouden collier en hanger, 585/000, met robijn. Fijn Singapore collier voorzien van een rozethanger met robijn. grootte hanger 15x8 mm. Nieuw
Grof collier met carneolen en gouden, 585/000, sluiting. Geknoopt collier van gefacetteerde carneoolkralen, 13-16mm, bevestigd aan een gouden ovale sluiting, 585/000, met carneool ( gerestaureerd). Le...
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Gouden fantasiering, 585/000, met briljanten. Ring wit- en geelgoud met strikmodel bezet met diverse kleine briljanten, totaal ca 0,20 crt SI-P/W. Breedte 8 mm. ø 52 , ca 5 gr.
Grote gouden heren cachetring met jade, 585/000. Breedte 16 mm. ø 64. In goede staat.
Vier doosjes met gouden piercings, 585/000. Bestaande uit 3 navelpiercings versierd met zirconia's en twee wenkbrauwringetjes, ø 10 mm. Nieuw in doos.