Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.
Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.
Gesigneerde antieke Chinese bronzen vergulde Foohond, 1e helft 20e eeuw of ouder, in goede staat. 13,4x17,8x8,5cm.
Zeer groote antiek Frans bronzen figuur, gesigneerd Andree, op marmeren basement, man met adelaar omstreeks 1930. 70x66x18cm. Cond:G
Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R
Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm
Twee Duitse houtgestoken beelden, 20e eeuw, 1x Maria, en 1x fluit spelende man. 43-51cm. Cond;G
Bronzen golfer op zwartmarmeren basement, 20e eeuw, in goede staat, 20cm.
Kleine oude bronzen boedha, naar antiek voorbeeld 20e eeuw. Cond:G 11,5cm.
Twee oude compositiemetalen figuren 20e eeuw, tennisspeler op natuurstenen sokkel, autorijder in fing met monogram. 27-20cm. Cond:G
Antieke 18e-19e eeuwse bronzen Hernes met slang, in goede staat 15cm.
Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, voostellende een vuilnisman met zinken vuilniston(te gebruiken als pennenhouder) 24cm. Cond:G