Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

30. Oktoberveiling 2016

Versteigerung am Freitag, 14. Oktober 2016 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen beeld vogel
Startpreis 750 EUR

Grote antieke Japanse tweedelige bronzen sculptuur, roofvogel met vogel op boomstronk(opbergruimte), omstreeks 1900, in goede staat. 53x41x18cm.

Bronzen beeld Marianne Houtkamp+boek
Startpreis 750 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur zittende dame op marmeren basement(galerie Ootmarsum) 44cm. Cond:G

Samac beeld muzikant
Startpreis 750 EUR

Prachtig groot beeld 2 kleurig gepatineerd, mooie kwaliteit en gedetailleerd uitgevoerd, voorstellende een cello spelende Huzaar met wintermantel, 76cm Cond:G

Bronzen paard met steen
Startpreis 800 EUR

Zeer grote antieke bronzen sculptuur, trekpaard met granietsteen en boer met zweep, omstreeks 1900, geen signatuur gevonden. 72x17x42cm. Cond:G

Bronzen beeld marianne Houtkamp
Startpreis 850 EUR

Marianne Houtkamp, bronzen figuur, dame met voet in water, galerie Ootmarsum 42cm. Cond. G

Bronzen beeld, man
Startpreis 950 EUR

Zeer groot zwaar antiek bronzen beeld door H. Sparreboom 1924, voorstellende een Griekse jongeman met kelk, in goede staat 66cm.

Groot bronzen beeld
Startpreis 1.400 EUR

Zeer groot 19e eeuws gesigneerd bronzen beeld de venus van Milo, gemerkt, musee de Louvre, in goede staat 100cm.

Groot marmeren buste dame
Startpreis 1.500 EUR

Prachtige grote antieke marmeren buste omstreeks 1900, jonge dame, door H. Levasseur 1853-1934, 65cm, in goede staat

Bronzen beeld
Startpreis 1.600 EUR

Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.

Bronzen beeld Foohond
Startpreis 2.500 EUR

Gesigneerde antieke Chinese bronzen vergulde Foohond, 1e helft 20e eeuw of ouder, in goede staat. 13,4x17,8x8,5cm.

Bronzen beeld, Andree
Startpreis 2.500 EUR

Zeer groote antiek Frans bronzen figuur, gesigneerd Andree, op marmeren basement, man met adelaar omstreeks 1930. 70x66x18cm. Cond:G

Antieke damesbuste
Ergebnis: 20 EUR

Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G

3 Compositie figuren
Ergebnis: 25 EUR

Drie antieke compositie metalen figuren omstreeks 1900, twee figuren staande op leeuw, le pouvoir la force(arm gebroken, maar erbij) en figuur Bettina par bruchon (beenbreuk) 33-36cm Cond:R

Bronzen beeld, vrouw met boek
Ergebnis: 25 EUR

Bronzen dame 20e eeuw, in 18e eeuwse klederdracht, boek lezend in goede staat 30cm

2 houten beelden
Ergebnis: 30 EUR

Twee Duitse houtgestoken beelden, 20e eeuw, 1x Maria, en 1x fluit spelende man. 43-51cm. Cond;G

Bronzen kikker
Ergebnis: 35 EUR

Grote bronzen kikker met boek, 20e eeuw, 15cm. Cond:G

Beeldje, golfer
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen golfer op zwartmarmeren basement, 20e eeuw, in goede staat, 20cm.

Bronzen paardenhoofden
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen beeld, voorstellende 2 paardenhoofden, 2e helft 20e eeuw 25cm. Cond:G

Bronzen boedha
Ergebnis: 50 EUR

Kleine oude bronzen boedha, naar antiek voorbeeld 20e eeuw. Cond:G 11,5cm.

2 Compositie figuren
Ergebnis: 50 EUR

Twee oude compositiemetalen figuren 20e eeuw, tennisspeler op natuurstenen sokkel, autorijder in fing met monogram. 27-20cm. Cond:G

Bronzen varken
Ergebnis: 60 EUR

Leuk liggend bronzen varken, 2e helft 20e eeuw 31cm Cond:G

3 Boedha's
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude Boedha's messing 2e helft 20e eeuw(1 verguld) 22-27cm.

Bronzen figuur
Ergebnis: 60 EUR

Antieke 18e-19e eeuwse bronzen Hernes met slang, in goede staat 15cm.

Bronzen vuilnisman (penhouder)
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, voostellende een vuilnisman met zinken vuilniston(te gebruiken als pennenhouder) 24cm. Cond:G