Bronzen herdenkingsplaquette, Oldenzaal 1947-1993 Vigilat UT CUIESCANT, in goede staat 15x11x1,5cm.
Bronzen wandschotel met portret door L.Ricard 1879 portret van een heer 37ø Cond:G
Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G
Oude Indonesische bronzen figuur met muziekintrument, 2e helft 20e eeuw. 13,5cm. Cond:G
Twee bronzen tekkels omstreeks 1900, 1x Weens koud beschilderd, 1x met vergulding(voorste poten verbogen) 4,5-5,5cm. Cond:R/G
Brons overlay beeld gesigneerd Herman Janzen Diederik, Amsterdam 1923-1998 Almere, voorstellende een monnik rijdend op non, met natuurstenen basement, 22cm Cond:G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Dega...
Vijf beelden waaronder drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Stervende slaaf (Michelangelo), 1x Opstandige slaaf (Michelangelo), 1x Mercurius (Michel Anguier...
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Amor en Psyche (Antionio Canova), 1x Naakte vrouw de haar voet droogt (Amié-Jules Dalou) en 1x De Kus (Auguste Rodin), ...
Vier bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken (Egyptische oudheden): 1x Ramses II, 1x Nefertiti, 1x Anubis, 1x Dame Touy, 10-13cm. Cond.: G
Drie bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Venus van Milo (Griekse oudheid), 1x Niké van Samothrake (Griekse oudheden) en 1x Venus Italica (Antonio Canova), 13-15...
Twee antieke compositiemetalen figuren op houten sokkel omstreeks 1880, man en vrouw bij Griekse zuil. 28cm. Cond:G
Antieke bronzen wandplaquette, deels verguld, met schoorsteenveger en hond, tekst op affiche tate pour les Chiens avis chienperdu, omstreeks 1890 in goede staat 16x9x5cm. Cond:G
Twee oude compositiemetalen figuren van atleten, omstreeks 1930(arm gerepareerd) 32-36cm. Cond:R/G
Zeer groot notenhouten gesneden herder met stok, omstreeks 1930, in goede staat 120cm.
Antieke Franse compositiemetalen figuur omstreeks 1900 pervencle(vrouw mist iets in hand) verder in goede staat. 43cm Cond:R/G
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 122cm. Cond:G
Moderne bronzen figuur op marmeren basement, 21e eeuw, erotische dame in catsuit, in goede staat 35cm.
Brons gegoten figuur op zwart marmeren basement, voorstellende een erotische dame, 21e eeuw, onduidelijk gesigneerd, in goede staat 43cm. Cond:G
Bronzen figuur 20e eeuw, jongen met speelgoedauto, monogram CAN. in goede staat 13cm.
Oude bronzen buste van Beethoven 1e helft 20e eeuw 19cm. Cond:G
Grote bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw man met baard, wintermantel en sprokkelhout, 43.5cm. Cond:G
Antieke bronzen figuur putti met bijl op rood marmeren voet, omstreeks 1880 14cm. Cond:G