Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.
Mooie zilveren slatang, 835/000, met gecontourneerde stelen en dubbele filetrand. Mt.: C.Mansveld, Rotterdam jl.: L: 1895. Lengte 28 cm ca. 141 gr. In goede staat
Zilveren armband, 925/000, met een groot veeroog en 11 rijen met fijne bolletjes ketting. ca 9,3 gr. Lengte 19 cm. In goede staat.
Lot antieke boeken, 5 delige Weltgeschichte Berlin, Ullstein en co met lederen band, omstreeks 1910. 12 delige geschiedenis der wereld, 1928 Lund Berlingska met lederen band. 23-30cm. Cond:R/G
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Zilveren naaldenkoker en prikker. Zilveren prikker bekroond met een ruiter te paard. MT.: onduidelijk jl.: O:1998 Lengte 11 cm. ca 10 gr. En een naaldenkoker, 835/000, langwerpig model met ovale holle...
Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18cm
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Gouden muntrand, 585/000, versierd met een lijnenbewerking voorzien van een gouden fl 5,- munt van Wilhelmina 1912. ca. 5,4 gr.
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Art Nouveau stijl bureauklok van tin, omstreeks 1920, gemerkt kaiser, uurwerk niet getest. 24cm. Cond:G
Zilveren schaaltje, 830/000, op ronde voet voorzien van fraai gedreven bloemelementen. De binnenzijde van het schaaltje is voorzien van hamerslag. Zweden jl.: U7: 1922. MT.: CFC. ø 11x6,5 cm. ca 57 gr...
Drie dekoratieve ikonen 2e helft 20e eeuw, handbeschilderd en met bladgoud, naar oud voorbeeld 18-23cm. Cond:G
Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Groot lot divers oud tin en plated 20e eeuw 30x60x40cm. Cond:G
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
Antieke notenhouten Amerikaanse regulateur, Jerome en co, in goede staat 65x39x11cm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Drie delen verzilverd servies en een tinnen Kaiserhumpen(reproductie) 8-27cm. 20e eeuw, Cond:G