Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G
C.M. vd Woerd 1901-1994 Arnhem gezicht op kampen, ets op papier 78x23cm. Cond:G
Drie oude opalineglazen petroleumlampen, geelectrificeerd 20e eeuw. 1 gazen kap mist. 37-49cm.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten stoof met grote zinken binnenbak(los stukje poot erbij) 81x50x39cm. Cond:G
Grote antieke tegel met edelhert, omstreeks 1920 in goede staat 29x30cm.
Twee oude voorraadblikken, 1x vossenjachtdecor met spiegel binnenin, 1x 19e eeuws met restbeschildering. 27-30cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse heilig kruizen met vergulding en porseleinen corpus Christi. in goede originele staat, 37-44cm.
Antieke glas in loop plafondlamp omstreeks 1910 met koper. 30x17x17cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse eikenhouten oogstemmer met rondom koperen beslag 47x38øcm. Gebruikerssporen. Cond:R/G
Tropischhouten paneel met Boedha op lotusbloem, ingelegd. 20e eeuw 44x36cm. Cond:G
Twee antieke speculaasplanken 19e-20e eeuw, iepenhout, gebruikerssporen, oude wormbeval, in goede staat 40-53cm.
Lot van 14 oude Hollandse munten, waaronder misslag Wilhelmina. 1,4-3,5øcm. Cond;R/G
Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G
Oude gips gegoten figuur, zittende boerenvrouw, 20e eeuw 32cm. Cond:G