Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G
Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iet...
Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, in goede staat, aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Antieke 19e eeuwse doofpot roodkoper en messing, 1 messing haardscherm met facetgeslepen glas, in goede staat 31x28ø en 76x50x22cm.
Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat
Negen vooroorlogse Duitse porseleinen ontbijtborden met rozendecor, omstreeks 1920-1930 gemerkt PLS Germany, 21.6øcm. Cond:G
Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw
Drie oude Duitse porseleinen vogels, gemerkt 1930-1950, in goede staat 5-11cm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...
Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.
Grote oude Imariporseleinen schotel met Arabische tekens en floraal decor, 20e eeuw 7x41,5øcm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes portret Delbert 1981, pastel op papier, 30x23cm. Cond:G
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G
Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Vier werken Ids Wiersma 1878-1965, 3 gravures landschap, 1 winterlandschap Noorderdwarsstraat Drachten ets op papier, 12x21cm. Cond:G