Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Samovaar
Ergebnis: 30 EUR

Oude messing samovaar, 20e eeuw, in goede staat 52cm. Cond:G

Gesigneerd Tholen? 1942
Startpreis 40 EUR

Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G

2 landschappen 19e eeuw
Startpreis 70 EUR

Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier

Van Haanen dame bij vaas
Startpreis 40 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

R. Berends
Ergebnis: 60 EUR

R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G

Biedermeier canapé
Ergebnis: 150 EUR

Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.

C. Gerritsen
Ergebnis: 100 EUR

C. Gerritsen omstreeks 1900, Hollands dorp aan water, olieverf op linnen 50x35cm. Cond;G

Stel trommelvormige tafeltjes
Ergebnis: 430 EUR

Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G

Sven Atterling
Ergebnis: 50 EUR

Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G

Chinoise kast ca. 1900 met originele beschildering
Ergebnis: 600 EUR

Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G

R. Mario, bosgezicht
Ergebnis: 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G

Eikenkistje
Startpreis 350 EUR

Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G

Engelse mahoniehouten stoel
Ergebnis: 120 EUR

Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.

Bronzen beeld
Startpreis 1.600 EUR

Groot antieke Franse Pierrot van brons met natuurstenen bal en marmeren basement, Gesigneerd F. Hambinon, Cond:G 60cm.

Naaitafeltje
Startpreis 430 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...

Bronzen beeld, huilende baby
Startpreis 600 EUR

Grote antieke bronzen huilende baby Max Bezner, Duitse school 1e helft 20e eeuw, 27cm. Cond;G

Bronzen sculptuur, "Stilte"
Ergebnis: 130 EUR

Bronzen sculptuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, titel: Zwijgen. 49cm. Cond;G

Snijwerk tafel adelaar
Startpreis 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G

Bronzen boedha
Startpreis 500 EUR

Oude chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, afneembare vaas, 21cm.

Compositie mannenfiguur
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Franse figuur omstreeks 1900, Angelius par A de Ranieri, compositie metaals, 46cm. Cond:G

Draaibaar messing sierkrukje
Ergebnis: 30 EUR

Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G

Grote smalle spiegel
Startpreis 170 EUR

Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G

Beeld, moeder met dochter
Ergebnis: 50 EUR

Antiek Frans beeld omstreeks 1900 Groupe etude Par rancoulet. compositie metaal, brons kleurig, 1 vinger af, 47cm. Cond:R

Bronzen violist
Ergebnis: 40 EUR

Bronzen violist op stoel, 20e eeuw 18cm. Cond:G