Vier delig bronzen verzilerde bureauset, bestaande uit 2 kandelaren, inktpot en schaaltje, rococco stijl omstreeks 1900, in goede staat.
Elegante choker zilver 925/000 met zirconia's. Choker bestaande uit staafjes met in het midden een verticale staaf, lengte 4.2 cm, met 7 zirconia's. Tussen de schakels zitten 4 zirconia's verwerkt. Le...
Grote oude Imariporseleinen schotel met Arabische tekens en floraal decor, 20e eeuw 7x41,5øcm. Cond:G
Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een witgouden gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sl...
Groot 19e eeuws Frans pendule uurwerk Jacot+Cie omstreeks 1816, Lemaire a Paris mogelijk langlopend uurwerk, functies niet getest, opdraaiveren goed, behoeft reiniging, gave wijzerplaat 12,5øcm. Cond:...
Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G
Prachtige Antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden stuk met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parelran...
Zilveren morellenlepel, 835/000. Lepel met lange steel en kleine bak met schenktuit. De steel loopt puntig en heeft een uitgewerkte klaver. jl.:N 1923 ca. 58 gr. ø 4,5x24 cm In goede staat
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Grote antieke Jugendstil tinnen dekseldoos met floraal decor, vetani Francais Paris, omstreeks 1900, 4,5x16øcm. Cond;G
Oude Chinese dekseldoos met dieren, bronzen munt en sterrencompas, rood gelakt, 20e eeuw 5x11øcm. 20e eew
Zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant voorzien van landstempel Zweden vanaf 1752, onbekend meesterteken, FD, ca 15gr. 3x5øcm.
Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G
Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G
Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.
Kristallen inktstel met zilveren greep in de vorm van een gewei op houten basement. Rechthoekig houten basement met daarop 2 ronde kristallen inktpotjes met geschulpt slijpsel, voorzien van zilveren d...
Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G
Twee zilveren pronkringen, 925/000. een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten. En een ring met rond vergulde kop met een rand met witte stenen en een g...
Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000. Beide modellen zijn voorzien van een lijnbewerking. Totaal ca 19 gr. Beiden goed werkend.
Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R
Gouden broche, 585/000, ovaal model bezet met 15 opalen, rond en ovaal cabouchon geslepen. Grootte 20x29 mm. ca 6,5 gr. In de middenste steen zitten 2 breuklijnen. Verder in goede staat.