Zilveren designring, Novitum, 925/000. Strakke ring met slag, versierd met zwart geoxideerde lijnen. Breedte 7 mm. ø 54 ca. 11,5 gr. Nieuw
Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur, omstreeks 1900 met handbeschildering en gouddecor, in goede staat 42cm.
Twee kleine Chinees porseleinen zittende lachende Boedha's 20e eeuw gemerkt, 12-13cm. Cond:G
Twee witte stijlmeubel bijzettafels met geschulpt blad en gebogen poten, 2e helft 20e eeuw, 43x45x45cm. Cond:G
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Omgebouwde 18e eeuwse Twentse handgestoken dekenkist (1790). Deksel zit dicht en deuren kunnen open. In goede staat 85x155x73cm.
Hendrik Breedveld, 1918- eendenfamilie aan het water(prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Jan Rijlaarsdam 1911-2007, Parijs stadsgezicht na regenbui, plakaatverf op papier 54x73cm. Cond;G
Chesterfield bureaustoel met draaipoot, bruin leder met hout, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 87x60x60cm. Cond:G
Spiegel met goudkleurige houten lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x64cm. Cond:G
A.J. Zwart 1903-1981, bloeiende fruitbomen bij schuur, olieverf op paneel 24x30cm. Cond;G
Jan Mankes 1889-1920, nestkuiken, houtsnede op rijstpapier, 12x9cm. Cond:G
Antieke eikenhouten kinderbureau omstreeks 1920 met 4 lades en voetrust, in goede staat 70x80x45cm. Cond:G
Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm. Cond:G
Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G
Vooroorlogse mahoniehouten Engelse buttlertray, in goede staat 80x25ø Cond:G
Notenhouten bureaustoel/ dagobertstoel omstreeks 1900, lederen zitting en rugleuning en koperen nagels, in goede staat. 113x70x56cm.
Aparte Jugendstil armleunstoel omstreeks 1900, eikenhout gestoken met zweepslag en floraal decor stoffering slecht, verder in goede staat 121x73x79cm.
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Antieke Art Nouveau tafel met diverse wortelhout fineren belijmd en mahonie poten, omstreeks 1920, stukje hout poot gebroken, verder in goede staat 76x85øcm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten biedermeier tafel omstreeks 1840 met houtgestoken poot in redelijke staat 75x94cm. Cond:R
Twee onduidelijke 19e eeuwse Italiaanse aquarellen 1877 Roma, mooie kwaliteit, Italiaanse landarbeider en Italiaanse vrouw bij terras met figuren, aquarellen op papier 42x28cm. Cond;G 42x28cm.
Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G