Oude eikenhouten pendule, omstreeks 1940, halfuurslag, slagwerk op drie gongstaven, in goede staat 27x46x13cm. Cond:G
Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G
Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G
Gouden ring, 585/000, met diverse briljanten. In het midden van de ring zitten 5 briljanten iets hoger op gezet met aan beide kanten een rij met 7 kleine briljanten pave gezet. Totaal 0.25 crt SI. ca ...
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Zilveren 835/000 bonbonschaal met florale opengewerkte rand. Mt. H.H.Hooykaas Schoonhoven, keurkamer Amsterdam, jl.: F:1940, ca 130gr. 19,5x13,5cm. In goede staat
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, in goede staat, aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Twee kristallen odeurflaconnen met zilveren dop, 835/000. Eén ovale flacon met vlakken deels met ruitslijpsel. Voorzien van zilveren dop en hals met meanderbewerking en bekroond met een bloem. Dop iet...
Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een witgouden gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sl...
Groot antiek pistool, Duitsland Sauer+Sohn, onklaar gemaakt, 11mm, voor 1879, 35cm. Cond:G
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G
Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G
Prachtige Antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden stuk met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parelran...
Zilveren Design ring, 925/000. Strak model met geoxideerde lijnen. Breedte 12 mm. ø 54 ca. 8 gr. Nieuw
Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Cornelis le Mair Eindhoven 1944, vroeg portret uit de jaren 60, geschilderd door Cornelis(kees) le Mair, met schriftelijke oorkonde van hem persoonlijk, betreffendde de echtheid, olieverf op paneel 50...
Twee antieke Weense ampfora vanzen met goud en portretdecor, gesigneerd, Vettens? omstreeks 1880, in goede staat.
Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.