Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Zilveren 835/000 bonbonschaal met florale opengewerkte rand. Mt. H.H.Hooykaas Schoonhoven, keurkamer Amsterdam, jl.: F:1940, ca 130gr. 19,5x13,5cm. In goede staat
R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G
Zwart parelcollier met WG 585/000 sluiting met briljant. Om de 4 zwarte zoetwaterparels, ø 7 mm, zit een witgouden gefacetteerd bolletje, 12 in totaal. Het geheel zit bevestigd aan een olijfvormige sl...
Negentiende eeuws Engels mahoniehouten kabinet met bandintarsia, 2 delig met kleine fineerschades 198x117x51cm. Cond:G
Prachtige Antieke gouden choker, 750/000, met diamanten en parels. Collier uit cilindervormige schakeltjes met in het midden een gouden stuk met zilver, versierd met bloemen en zetkastjes met parelran...
Grote antieke Noordduitse Biedermeier canape,. omstreeks 1840, mahoniehout met bandintarsia, stoffering beschadigd, verder in redelijke staat 92x66x201cm.
Kristallen inktstel met zilveren greep in de vorm van een gewei op houten basement. Rechthoekig houten basement met daarop 2 ronde kristallen inktpotjes met geschulpt slijpsel, voorzien van zilveren d...
Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.
Twee Engelse mahoniehouten trommelvormige bijzettafels met lades en koperen wieltjes, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 65x56ø Cond:G
Twee zilveren pronkringen, 925/000. een ring met een langwerpig vergulde kop met een in lak gelegd wapen en bewerkte zijkanten. En een ring met rond vergulde kop met een rand met witte stenen en een g...
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Gouden broche, 585/000, ovaal model bezet met 15 opalen, rond en ovaal cabouchon geslepen. Grootte 20x29 mm. ca 6,5 gr. In de middenste steen zitten 2 breuklijnen. Verder in goede staat.
Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G
Kleine antieke eikenhout gemaakt kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Prachtige zilveren suikerpot, voorzien van gegraveerde bloembewerkingen, gecontourneerde rand, fraaie kruloren, geplaatst op 4 voetjes gemaakt uit bloemenranken. De knop van de deksel is gemaakt van e...
Vijf oude kunstglazen figuren, 2e helft 20e eeuw, o.a. Leonardo, 2x ijsbeer, zeeleeuw en 2x vogel. 6-17cm. Cond:G
Vooroorlogse verzilverde kelk met figuur en druiven. 24,6cm. Cond:G
Lage Engelse mahoniehouten breistoel, omstreeks 1900, recentelijk vakkundig met rood velour bekleed, in zeer goede staat. 75x66x66cm.
Set sieraden met parels, bestaande uit een gouden ring, 585/000 met parel, een paar gouden pareloorknoppen, ø 5,5 mm, en een parelcollier, ø 5,5 mm, met kleine gouden bewerkte bolsluiting, 585/000. In...
Armband, BWZG, slavenband model verlopend in breedte, 20-40 mm, versierd met stukjes koraal en turkoois. Voorzien van 2 scharnieren. ø 54x62 mm met bakslot
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...