Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

4 Delen verzilverd
Startpreis 60 EUR

Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.

Granaat collier + git collier
Ergebnis: 60 EUR

Collier van granaten bevestigd met ogen aan elkaar, 100 cm en een verlopendcollier van gitten met zilveren sluiting. lengte 40 cm

Naaitafeltje
Startpreis 430 EUR

Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870 met mooi geintarseerd binnenleven met deksels en vakverdeling, recentelelijk professioneel gepolitourd en gerestaureerd, in zeer goe...

Troelstra, winter
Startpreis 150 EUR

R.S Troelstra 2e helft 20e eeuw Hollands ijsgezicht met figuren, olieverf op paneel 50x70cm. Cond:G

Ongesigneerd 1800
Ergebnis: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G

Wandelstok
Startpreis 80 EUR

Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G

Smedberg, landschap
Ergebnis: 70 EUR

Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G

Gouden ring met parel
Ergebnis: 90 EUR

Gouden ring, 585/000 met parel. Fraaie fantasiering met glimmend model met ruwe bewerking voorzien van een pareltje, ø 5 mm. ca. 3.2 gr. ø 56. Nieuw

Lot gereedschap
Startpreis 70 EUR

Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G

Snijwerk tafel adelaar
Startpreis 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G

Draaibaar messing sierkrukje
Ergebnis: 30 EUR

Draaibare messing Engelse stoel omstreeks 1910, registered: No. 2396381, 67x38x31cm. Cond:G

Diverse zilveren bestekdelen
Startpreis 60 EUR

Lot met diverse zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit vleesserveerbestek met puntfilet, lepel en vork model parel, voorzien van gravure, serveerschep, botermesje theelepeltje en een gebroken le...

3 werken C.G Verburgh
Startpreis 120 EUR

Drie werken van C.G. Verburgh(Cornelis Gerrit 1802-1879) 19e eeuw, portretten, tekeningen op papier, 15-22cm. Cond;G

Slot
Startpreis 60 EUR

Duits Barok Schnappschloss met gravering, in goede staat 18x11x6cm.

Grote smalle spiegel
Startpreis 170 EUR

Grote 19e eeuwse smalle spiegel, nieuw goudkleurig over gelakt, 213x34cm. Cond:G

Eendjes, onduidelijk gesigneerd
Ergebnis: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G

2 antieke vaasjes
Startpreis 40 EUR

Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G

Gesigneerd Tholen? 1942
Startpreis 40 EUR

Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G

Rol prenten, erotica
Startpreis 90 EUR

Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 31x210cm. Cond;G

Louis philippe tafel
Startpreis 100 EUR

Antieke mahoniehouten Louis Philippe tafel, omstreeks 1870 met 3 spantpoot, mooi blad met bandintarsia, in goede staat 71x115øcm.

2 landschappen 19e eeuw
Startpreis 70 EUR

Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier

Van Haanen dame bij vaas
Startpreis 40 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

Stempel koperen huis
Startpreis 125 EUR

Grote Chinese keizerlijke stempel, messing met zilver? 20e eeuw met diverse dieren voorstellingen 26cm.

R. Berends
Ergebnis: 60 EUR

R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G