Wortelnoten theetafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, Queen Anne poten, in goede staat.
Groot oud emaille reclamebord, wast beter (waarschijnlijk aanvulling op persil) lichte beschadigingen. 104x38cm. Cond:R
Mooie wortelnoten Hollandse Willem III naaitafel, binnenwerk, extra bladen(hangoor) en wollade, 70x53x34cm. Cond;G
Oude Chinese porseleinen hocker met vlinder en floraal decor, 20e eeuw 27cm. Cond:G
Mahonie kapspiegeltje, in diverse standen te draaien, ook naar links en rechts. omstreeks 1870. 68x49x30cm. Cond;G
Unieke zilveren pronkbeker, >800/000. Zilveren pronkbeker met deksel, kelkvorm versierd met florale bewerking en voorzien van gravure: Aan den W.E.D.G. Heer A.A.Bunskes, oud resident te Samarang. Deks...
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
Twee antieke Delftsbaluwe aardewerken plooiborden omstreeks 1900, naar 18e eeuws voorbeeld met landschap en pauwendecor, gemerkt 4,5x26ø Cond;G
Brede witgouden ring, 585/000, met briljant. Ring bol model met in het midden een briljant, ca 0,50 crt. SI-P/TW Breedte 12 mm. De bovenzijde is gematteerd. ca 7,4 gr. ø 58
Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G
Grote antieke bisquit porseleinen heilige figuur omstreeks 1900, heilig hart, in goede staat 46cm.
Zeldzame antieke Chinees porseleinen vaas met theeglazuur, Cheng Lung gemerkt, in goede staat 21,7x15øcm.
Grote Perzische handgeknoopte loper, rood-blauw, creme met floraal decor 100x198cm. Cond:R/G
Gouden sieradenset, 585/000, met maansteen. Bestaande uit een gouden ring met strakke band en in het midden bezet met een ovale cabouchon geslepen maansteen, ø 56, een slangcollier met een ovale hange...
Prachtig zilveren dienblad, Art Deco 835/000,Hollands. Schuitvormig dienblad met drie dubbele filetrand. MT.: Koninkelijk zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.: S 1928 ca 838 gr. 28x42 cm.
Gouden collier en hanger, 585/000 met briljant. Gourmetcollier, 2 mm, met daaraan een ruitvormige hanger met opstaande hoeken. In het midden van de hanger zit een bolle schuif voorzien van krulgravure...
Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...
Visserveerbestek, met zilveren heften, 800/000, voorzien van parelrand en stalen vork en schepgedeelte voorzien van fraaie gegraveerde bewerkingen met bloemen krullen en een vis. Lengte 29 cm.Een enke...
Broche van een uitgesneden camee met briljant en een zilveren brochering. Grote uitgesneden camee, 60x36 mm, met 2 briljanten, wat bruinig van kleur, met zilveren brochering. In goede staat.
Witgouden hanger met briljant en saffier. Hanger gemaakt van sluiting in de vorm van een soort strik. In het midden een rond gefacetteerde saffier versierd met diverse kleine diamantjes. 13x28 mm. ca....
Stel lage kandelaars, zilver 925/000, Duits. Stel kandelaars, 2 armig met bewerkte rand. 16x9x12 cm. Tevens gekeurd met een klein Z1 keur.
Zilveren doos, 835/000, Hollands, met architectonische gravure met Korintische zuilen en Biedermeier bloem- en krulgravures.De zijkanten zijn voorzien van lijnbewerkingen en de onderzijde is versierd ...
Invicta horloge, double met grove schakelband. ø 50 mm. Nieuw in doos met papieren