Oude Oosterse benen gebedsmolen, bewerkt met tekens 20e eeuw. 20cm. Cond:G
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Oude Chinese of Japanse edelhouten inro, fijngestoken met figurenvoorstellingen en glazen ogen, diverse diersoorten, mooie kwaliteit in goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen. 1x paardvorm, 1x florale voorstellingen en tekst(koper armaturen), in goede staat 13cm.
Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G
Geslepen kristallen theebus met geslepen ster op de bodem, amandelslijpsel met geslepen florale graveringen en 836/000 zilveren dop met parelrand, Mt. W Baksteen en C.J.Middendorp Rotterdam, omstreeks...
Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G
Grote 17e eeuse Japanse Imari schotel met zeldzaam haandecor, gouddecor en floraaldecor, in goede staat 6x46cm. Cond:G
Collier van Akoya parels met witgouden sluiting, 585/000, met briljant. Collier van parels, ø 8 mm, met in het midden een Witgouden ronde sluiting, ø 16,5 mm, met in het midden een parel, ø 6,5 mm en ...
Gouden hanger, 585/000, met haar. Grote ovale hanger met Biedermeier bewerking aan de achterzijde, met geribbelde rand en aan de voorzijde voorzien van een haarwerk. ø 32x42 mm. ca 11 gr. iets gedeukt...
Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R
Groot 19e eeuws zeldzaam Fries tegeltableau met vogels op tak decor, 20 pas (minimale restauratie) 66x52cm. Cond:G
Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G
Antieke vooroorlogse grammofoon Electrola berlin omstreeks 1920 in goede staat 36x43x36cm. Cond:G
Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G
Lot met helmen en petten oost Duitsland 2e helft 20e eeuw 25-28cm. Cond;G
Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G
Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G
Twee grote geglazuurde keramieken vazen met kippendecor, 20e eeuw, bruin/groen, beschadigingen bovenrand. 41,5cm. Cond:R
Hanger, 375/000, met blauw topaas en bergkristal. Grote rozethanger met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 10x15 mm en daaromheen een open rand met 10 rond gefacetteerde bergkri...
Geslepen kristallen zoutvaatje met 835/000 zilveren rand en een 835/000 zilveren zoutschepje met gegraveerde steel. Mt, W.F Schuss Amsterdam ca 1870. 5x3 cm.
Zilveren lepel en vork, 835/000, Hollands. Roomlepel bekroond met een vrouw met juk, MT.: Jacob Vos & Co, n.v., Haarlem jl.: J 1919, lengte 16 cm, en een vork met gecontourneerde steel en bak voorzien...
Zilveren miniatuur, 835/00, de gouden koets. Met vier paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 13x3x5cm ca 66 gr. In goede staat.