Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Benen gebedsmolen, 19e eeuw
Startpreis 90 EUR

Oude Oosterse benen gebedsmolen, bewerkt met tekens 20e eeuw. 20cm. Cond:G

Rood lak Chinese trekpot
Startpreis 100 EUR

Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G

2 Benen snuffbottles
Startpreis 110 EUR

Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.

Houten netsuke, diverse dieren
Startpreis 225 EUR

Oude Chinese of Japanse edelhouten inro, fijngestoken met figurenvoorstellingen en glazen ogen, diverse diersoorten, mooie kwaliteit in goede staat.

2 Chinese opiumpijpen
Startpreis 90 EUR

Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen. 1x paardvorm, 1x florale voorstellingen en tekst(koper armaturen), in goede staat 13cm.

Bronzen vaas
Startpreis 50 EUR

Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G

Kristallen theebus
Ergebnis: 70 EUR

Geslepen kristallen theebus met geslepen ster op de bodem, amandelslijpsel met geslepen florale graveringen en 836/000 zilveren dop met parelrand, Mt. W Baksteen en C.J.Middendorp Rotterdam, omstreeks...

6 Toby Jugs, o.a. 3 Musketiers
Ergebnis: 170 EUR

Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G

Zeer grote Imari schotel
Ergebnis: 200 EUR

Grote 17e eeuse Japanse Imari schotel met zeldzaam haandecor, gouddecor en floraaldecor, in goede staat 6x46cm. Cond:G

Parelcollier met briljanten sluiting
Ergebnis: 115 EUR

Collier van Akoya parels met witgouden sluiting, 585/000, met briljant. Collier van parels, ø 8 mm, met in het midden een Witgouden ronde sluiting, ø 16,5 mm, met in het midden een parel, ø 6,5 mm en ...

Gouden hanger met haar
Ergebnis: 80 EUR

Gouden hanger, 585/000, met haar. Grote ovale hanger met Biedermeier bewerking aan de achterzijde, met geribbelde rand en aan de voorzijde voorzien van een haarwerk. ø 32x42 mm. ca 11 gr. iets gedeukt...

18e Eeuwse tegel + tableau
Ergebnis: 25 EUR

Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R

19e eeuws Fries tegeltableau
Ergebnis: 200 EUR

Groot 19e eeuws zeldzaam Fries tegeltableau met vogels op tak decor, 20 pas (minimale restauratie) 66x52cm. Cond:G

Casette met concertbellen
Ergebnis: 650 EUR

Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G

Grammofoon
Ergebnis: 40 EUR

Antieke vooroorlogse grammofoon Electrola berlin omstreeks 1920 in goede staat 36x43x36cm. Cond:G

2 Oude vioolkoffers
Startpreis 40 EUR

Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G

Doos met helmen en petten
Ergebnis: 70 EUR

Lot met helmen en petten oost Duitsland 2e helft 20e eeuw 25-28cm. Cond;G

5 Hohners, mondharmonika
Startpreis 40 EUR

Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G

Ovaal tablet met 2 taartschotels
Startpreis 80 EUR

Drie antieke keramieken presenteerblad omstreeks 1920, dienblad, verwikkelde omranding, landschap en fruitdecor 30-54cm. Cond:G

2 Art Deco vazen met hanen
Startpreis 50 EUR

Twee grote geglazuurde keramieken vazen met kippendecor, 20e eeuw, bruin/groen, beschadigingen bovenrand. 41,5cm. Cond:R

Hanger met blauw topaas en bergkristal
Startpreis 120 EUR

Hanger, 375/000, met blauw topaas en bergkristal. Grote rozethanger met in het midden een grote ovaal gefacetteerde blauw topaas, 10x15 mm en daaromheen een open rand met 10 rond gefacetteerde bergkri...

Kristallen zoutvaatje
Ergebnis: 30 EUR

Geslepen kristallen zoutvaatje met 835/000 zilveren rand en een 835/000 zilveren zoutschepje met gegraveerde steel. Mt, W.F Schuss Amsterdam ca 1870. 5x3 cm.

Zilveren lepel en vork
Startpreis 25 EUR

Zilveren lepel en vork, 835/000, Hollands. Roomlepel bekroond met een vrouw met juk, MT.: Jacob Vos & Co, n.v., Haarlem jl.: J 1919, lengte 16 cm, en een vork met gecontourneerde steel en bak voorzien...

Zilveren miniatuur, koets
Ergebnis: 80 EUR

Zilveren miniatuur, 835/00, de gouden koets. Met vier paarden, de koetsier op de bok en een mannetje aan de achterkant van de koets. 13x3x5cm ca 66 gr. In goede staat.