Gesigneerd Tholen? 1942, riviergezicht, houtskool op papier 18x28cm. Cond:G
Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.