Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

31. Januariveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 13. Januar 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen hanglamp, 3 albast schalen
Startpreis 100 EUR

Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.

Mahonie kistje met messing inlegwerk
Ergebnis: 100 EUR

Antieke mahonie Boulle documentenkist, met koperinleg, omstreeks 1900 in zeer goede staat 12,5x32x22cm.

Boulle kistje
Ergebnis: 150 EUR

Negentiende eeuws Frans boulle kistje met schildpad en blauw emaille inleg, stukje lijst voor rechts weg verder in goede staat 16x21x16cm. Cond:G

2 Indonesische krissen
Ergebnis: 135 EUR

Twee oude Indonesische krissen met gestoken handvaten, 20e eeuw in goede staat 45-48cm.

2 messing kandelaars
Ergebnis: 100 EUR

Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G

Majolica petroleumlamp
Startpreis 60 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hangpetroleumlamp omstreeks 1900, met floraal en zweepslagdecor ø50x60cm. Cond:G

Bronzen pijpvaas R.H Macy en Co
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen pijpvaas met sterling zilver, in jugendstil stijl door R.H. Macy en Co pat.aug 27-12. 29,5cm. Cond.G

Harm Kammerlingh Onnes
Ergebnis: 200 EUR

Monogram H.K.O (mogelijk Harm Kamerlingh Onnes) portret van een dame in stoel, olieverf op paneel 54x37cm. Cond:G

Teking
Ergebnis: 40 EUR

Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G

Walther
Ergebnis: 60 EUR

Walther, Duitse school, zeegezicht, olieverf op linnen 24x30cm.

Groot Perzisch kleed 350x250
Startpreis 100 EUR

Groot perzisch kleed, meerkleurig, 350x250cm. Cond;R/G

Stadsgezicht met figuren
Ergebnis: 50 EUR

Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

19e eeuws portret
Ergebnis: 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van dame met kraag, lichte beschadiging, olieverf op paneel 32,3x25,8cm. Cond:R/G

Schilderij, Menzel
Ergebnis: 90 EUR

Adolf von Menzel pinx, Duitse school 1815-1905, edele figuren in chique interieur, steendruk op papier 65x56cm. Cond:G

Spiegel goudkleurige lijst
Startpreis 50 EUR

Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G

Driehoeksstoeltje
Ergebnis: 30 EUR

Donker gebeitste antieke Engelse hoekarmleunstoel, omstreeks 1900 70x45x45cm. Cond:G

Peter Meurs, kapschuur
Ergebnis: 50 EUR

Peter Meurs (Almelo) Twenste kapschuur met kippen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

Hoektafeltje, 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R

Engelse bijzettafel, ingelegd met ivoor
Ergebnis: 110 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel met boulle inleg op bladen en zijkanten, omstreeks 1900, in goede staat 77x75x50cm.

Beschilderde kist, 1873
Ergebnis: 190 EUR

Duitse antieke grenenhouten barokkist met latere florale beschilderingen 1873, Cond:G 76x132x66cm.

J.D Hinrichs
Ergebnis: 70 EUR

J.D.Hinrichs '34 Duitse school, herenportret 35x47cm. pastel op papier Cond:G

Speeltafel
Startpreis 80 EUR

Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel, met groen velours en 4 spantpoot, in goede staat 72x85x85cm.

Zilveren geboortebeker en schuif
Startpreis 60 EUR

Zilveren geboortebeker en schuiver, 835/000. Gladde kinderbeker iets uitlopend aan de bovenzijde met dubbele rand MT.: W.Burger, Haarlem jl.: Q:1924 met zilveren schuifje met gecontourneerde steel voo...

Spiegel
Ergebnis: 30 EUR

Decoratieve ovale spiegel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 42x37cm.