Negentiende eeuws Frans boulle kistje met schildpad en blauw emaille inleg, stukje lijst voor rechts weg verder in goede staat 16x21x16cm. Cond:G
Twee grote bronzen kaarskandelaars Historisme, 20e eeuw, 5 lichts met kaarsendover, in goede staat 66cm. Cond:G
Monogram H.K.O (mogelijk Harm Kamerlingh Onnes) portret van een dame in stoel, olieverf op paneel 54x37cm. Cond:G
Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G
Groot perzisch kleed, meerkleurig, 350x250cm. Cond;R/G
Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws portret van dame met kraag, lichte beschadiging, olieverf op paneel 32,3x25,8cm. Cond:R/G
Peter Meurs (Almelo) Twenste kapschuur met kippen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R
J.D.Hinrichs '34 Duitse school, herenportret 35x47cm. pastel op papier Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten speeltafel, met groen velours en 4 spantpoot, in goede staat 72x85x85cm.