Louis Philippe breistoel, omstreeks 1870, overgeschilderd 80x70x60cm. Cond.R
Antiek Duits porseleinen tablet met Zwiebelmusterdecor, omstreeks 1900, mooie vormgeving. ongemerkt. 33x32x4cm. Cond:G
Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuindecor, 1 met chip en 1 met haarscheur. 28,7øcm. Cond:R
Art Deco eikenhouten theetafel met ijzeren onderstel, omstreeks 1920, 70x70x45cm. Cond:G
Strakke gouden ring, 585,000 met princes geslepen diamanten. Strakke platte ring met bolle binnenzijde. In het midden van de ring zit een witgouden zetkast met twee princes geslepen diamanten, Merk Re...
Antiekie Jugendstil mahoniehouten bijzettafel omstreeks 1900, lichte krasvorming verder in goede staat 77x91x62cm.
Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Ijsglazen schaal met zilveren hengsel, 835/000. Ijsglazen schaal met geschulpte bewerking geplaatst op 3 krulpoten. Voorzien van zilveren hengsel bewerkt met een Biedermeier graveerbewerking. ø 25x22 ...
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Zilveren schaaltje, 830/000, op ronde voet voorzien van fraai gedreven bloemelementen. De binnenzijde van het schaaltje is voorzien van hamerslag. Zweden jl.: U7: 1922. MT.: CFC. ø 11x6,5 cm. ca 57 gr...
Zes antieke mahoniehouten stoelen biedermeier omstreeks 1830, Duitsland, beschadigd, 83x40x43cm. Cond:R
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Hollandse eikenhouten secretaire omstreeks 1860 Biedermeier met geeboniseerde gedraaide halve zuilen. 167x110x47cm. Cond:G
Axel Hamborn, Zweedse school, zuidelijk dorpsgezicht met ezel en figuren, olieverf op paneel 35x27cm. Cond:G
Gerard Wiegman 1875-1964, huis aan het water met figuur in boot, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, huis in ladfscvhap decor. minimale randglazuurschade. 23,5ø Cond;G
Arie van Hattem, 1860-1924, balletdanseres stervende zwaan, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G
Drie Japanse Imari porseleinen kommen met goud-roze Floraal decor, 2e helft 20e eeuw 7x18ø Cond:G
Hollandse mahoniehouten vitrinekast 2 deurs met lades achter de deuren. omstreeks 1870, 185x103x36cm. Cond:G
Gouden muntrand, 585/000, versierd met een lijnenbewerking voorzien van een gouden fl 5,- munt van Wilhelmina 1912. ca. 5,4 gr.
Kristallen mosterdpot en zoutstrooier met zilveren dop, versierd met Biedermeier gravures, geplaatst op zwart basement met zilveren getorste greep. Met zilveren lepel. Samengesteld 14x8x18cm
Zeven antieke Franse Aquatinta in passepartout, 18e eeuw Guyot Sculp. Laurent Guyot 1756-1806. (sommige hebben vochtvlekken) 20x31cm. Cond:R/G