Vier zilveren vorken, twee cakeprikkers met drie tanden en een puntsteel met opengewerkt Rococo motief, een zilveren prikker, 3 tanden met dubbel getorste steel, met voorstelling en bekroond met een b...
Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G
Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G
Aparte Engelse mahoniehouten octagonale tafel met lades en messing beslag en bandintarsia, 2e helft 20e eeuw, met leer op blad(slijtage) 75x121x121cm. Cond:R/G
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.
Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G
Negentiende eeuwse notenhouten ovale tafel met 3 spantpoot en gechulpte ondertafelrand, in goede staat 77x89x69cm.
Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G
Oud Chinees kompas met jade, in goede staat 3x10øcm. Cond:G
Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x54cm.
Collier van lapis lazuli, geslepen in ronde en ovale schijven, 21x31 en ø 29 mm. Lengte 50 cm
Twee antieke sloten, 1x van Hollandse barokkast met sleutel en 1x hangslot 18e eeuws of ouder zonder sleutel. 12,5x11 en 13x10x3cm. Cond:G
Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G
Zilveren tabaksdoos, 835/000, Hollands, met ribmotief, scharnierend deksel en zilveren ornamenten op de hoeken versierd met krul- en ruitgravures. Aan de binnenzijde voorzien van een gravure: G.B.M. M...
Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G
Duitse antieke eikenhouten jugendstil naaitafel omstreeks 1900, in goede staat 78x45x60cm.
Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G
Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.
Snoer bloedkoralen takjes en een snoer verlopende gitkralen, wat beschadigd
Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken paraplubak met zinken lekbak, omstreeks 1900 met rankendecor, in goede staat 70x65x25cm.
Chinese rol met 8 Chinese erotische afbeeldingen, 20e eeuw 29x190cm. Cond;G
Oorhangers zilver gerhodineerd, 925/000 met parelmoer en zirconia. Staafoorhangers met onderaan een hartvormige zirconia, ø 11 mm. Hierboven zit een trapeziumstuk met parelmoer. Lengte 25 mm. ca 8.3 g...
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten biedermeier kast, met volle zuilen en tollen, omstreeks 1850, 2 delig in goede staat. 188x115x55cm.
Chinese bronsgegoten pot op drie pootjes, gemerkt met drakendecor 21e eeuw 9x12øcm. Cond;G
Stel 835/000 zilveren gehamerde kommetjes op voet en met oorgrepen. ca 54 gr. 4x6,5øcm. Zweeds MT.: ABC 1965-1966. In goede staat
Zilveren 835/000 dekseldoos met houten binnenwerk, inscriptie op deksel: onderwijzersspaarbank O/D het NOG 1945-1965, Mt A. Presburg en Zn. Haarlem jl.:T:1954. ca 245gr. 4,5x15x9cm.
Antieke veterhaak 28cm. met 925/000 zilveren heft voorzien van gedreven engelenhoofden met vleugels, MT.: S.Blanckensee & Son Ltd, Birmingham jl.:D 1903
Twee vooroorlogse veldkijkers, messing met metaal en leder, 1x Russisch 1931+nr. Cond:G 16cm.
Antieke Duitse eikenhouten gestoken bijzettafel in renaissance stijl zeshoekig, omstreeks 1880 in goede staat 76x50x58cm.
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Gouden hanger, 585/000, met Meissen prselein. Rechthoekige gouden zetkast met strakke rand bezet met een rechthoekig stuk Meissen porselein, blauw beschilderd met een gouden draak. Grootte 28x14 mm. c...
Twee antieke Imari porseleinen pijpvazen omstreeks 1900, gemerkt met opliggende emaille bechildering, 24x11ø Cond:G
Antiek hangkastje omstreeks 1910 van eikenhout met schappen en lades achter de deur, medicijnkastje, in goede staat 57x36x17cm.
Stijlvolle verzilverde messing staande lamp omstreeks 1950, in goede staat 172xø55cm. Cond:G
Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat
Oude Chinese houtgestoken plantentafel met marmeren blad, floraal decor, blad gescheurd, 20e eeuw Cond:R 48x31x31cm.
Mooie gave 19e eeuwse schildpad dekseldoos met been. 4,5x14x8,5cm. Cond:G
Parelcollier met gouden bolletjes, sluiting en hanger met briljant. Collier van zoetwaterparels, versierd met 54 gladde gouden bolletjes, in het midden voorzien van een gouden hanger, ø 9 mm, in de vo...
Antieke Engelse weegschaal omstreeks 1900 met messing weegschalen. 20x40x18cm. Cond:G
Grote been gesneden Dajak blaaspijp, 3 delig(toeristische souvenir) 20e eeuw, 99cm. Cond:G
Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...
Fraai zilveren hengselmandje, 835/000, Zeskantig model versierd met landelijke taferelen met diverse figuren. Voorzien van een getorst handvat en met 2 klapdekseltjes jl.: O: 1898 7x5,5x8 cm. ca 63 gr...
Negentiende eeuwse mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met groen vilt, omstreeks 1870 in goede staat 76x84x96cm. Cond:G
Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R
Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...
Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.
Oude antieke Chinese wierookbrander met opengewerkte deksel, rondom lachende boedha's en draakdecor, 1e helft 20e eeuw in goede staat. 8x11,5cm
Wortelnoten theetafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw staande op Queen Anne poten, in goede staat 72x52x82cm.
Vier Hollandse delftsblauwe keramieken borden, 20e eeuw, 3x porseleyne fles 1x Delfts Hollandse schaal. ø23cmen 6x23x34cm.. Cond;G
Grote antieke porseleinen olifant, omstreeks 1900, nr 87. Topjes slagtanden beschadigd, chips poten, 18x28x9cm. Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees porselienen papbordjes met floraal decor, haarlijn en chip 3x16,5cm. Cond:R/G
Twee antieke meissen porseleinen borden, omstreeks 1900, knauf, in goede staat 21cm doorsnee.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G
Zilveren suikerschep en theezeef met ivoren heft, 835/000. Suikerschep met vleugelbak en filet en getorste versieringen aan de rand met ivoren bewerkte steel, 11 cm en een theezeef met ronde bak versi...
Oud Perzisch Hereke kleed met dieren voorstelling en floraal decor, in goede staat, 185x224 Cond:G
Zeer grote antieke Imari porseleinen sierschotel met coulissendecor omstreeks 1880 in goede staat 45,5ø Cond:G
Twee zilveren antieke lepels, Hollands 835/000 fraai versierde antieke lepels met om de bak een bewerkte geschulpte rand met een steel met Biedermeier bewerking, beiden voorzien van restauratie Jl: Q ...
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen kraaghalsvaasjes met bauwdecors, floraal en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Fraai zilveren collier, 925/000 versierd met lapis lazuli. Collier met kralen Lapis Lazuli, ø 7 en 9 mm, tussendoor versierd met bewerkte zilveren elementen bevestigd aan een stuk vierkant palmiercoll...
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 84/0 "Worship" (1972-1979), 1x nr. 396 2/0 "Ride into Christmas" (1979-1990), 1x nr. 484 "Peace on earth" 1990, 10-13cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse Chinees porseleinen dekseldoos met figurendecor, familie Verte, in goede staat. 6x9øcm.
Zilveren langwerpig bakje, 925/000. Bakje met gecontourneerde rand en bewerkte van een gedreven bewerking van bloemen en een cartouche. MT.:Rosenthal & Jaboc, London, jl.: K:1885. 18x5 cm. ca 43 gr. I...
Twee zilveren vleesvorkjes, 835/000, Voorzien van een getorste steel met een gecontourneerd heft en een Art-Nouveau randgravure. plm. 1875 Lengte 13 cm. ca 29 gr. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G
Grote zilveren hanger, 925/000, in de vorm van een dolfijn met een Lapis Lazuli. ca 20 gr. Grootte 5x6cm. Nieuw
Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...
Aparte gemerkte Chinees porseleinen vaas, 20e eeuw 28x13øcm. Cond;G
Antieke Hollands zilveren bowllepel met handgravure op steel 835/000 Grootkeur. jl X:1882, MT: Kuijlenburg, Schoonhoven. ca 78 gram lengte 21cm. In zeer goede staat
Lot met diverse sieraden bestaande uit o.a. diverse broches, colliers, armband en ringen.
Zilveren speld, 925/000, met zirconia's. Merk Esprit. Broche in de vorm van een veiligheidsspeld bezet met een rij met 4 zirconia's. Grootte 55x13mm. ca7,0 gr. Nieuw
Klaas Bernink 1913-1996, zeldzaam vroeg werk van Klaas Bernink uit de 60er jaren, stadsgezicht met telefoonkabels(tentoonstelling Galerie Tardy) olieverf op linnen 59x80cm. Cond:G
Uniek pendant Cornelis le mair 70er jaren, 2 landschappen in 19e eeuwse stijl met figuren, olieverf op paneel, 40x50cm. Cond;G
Kees Terlouw 1890-1948 boten in stadsgracht, olieverf op linnen 51x78cm. Cond:G
Piet van Wijngaerdt 1873-1964, vaas met witte rozen, olieverf, 60x50cm. Cond;G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Peter klashorst 1957, smoking girl, acryl op linnen, 30x40cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, Monnik met kruik en groentes, olieverf op paneel, 47x57cm. Cond:G
H. Wagner omstreeks 1970 Duitse school, nettenboetser op strand, olieverf op paneel. 60x80cm. Cond:G
Germ de Jong 1931. 1886-1967 , vaas met bloemen in Art Deco stijl, pastel op papier. 30x40cm. Cond:G
H. Welcher omstreeks 1950, riviergezicht met haven en boten(craquele), olieverf op linnen 80x60cm. Cond:G
Hermanus van Tankeren 20e eeuw, stalinterieur met kippen, olieverf op paneel. 18x24cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, eenden aan de waterkant, olieverf op paneel. 20,5x15cm. Cond:G
Drie aquarellen omstreeks 1800, floraal en wildvoorstelling(klein scheurtje) 10-15cm. aquarel op papier. Cond:G
Jac van Rossum 1881-1963 binnenhof boerderij olieverf op linnen 37x42cm. Cond:R/G
E. Bröcken Münchener Schule Duitse school, boerderij aan beek, olieverf op linnen 60x71cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G