Negentiende eeuws Chinees porselein familie Roze, coulissendecor, floraal, geischa en gouddecor, in goede staat 5,5x9øcm. Cond;G
Witgouden rting, 585/000, met saffier en diamant. Witgouden ring met peervormig gefacetteerde blauw saffier, 1,12 crt, versierd met een rand bezet met kleien diamantjes, totaal ca 0,06 crt. ø 54, ca 3...
Bijzonder fraaie zilveren schaal, 800/000, Duits. Ronde schaal, versierd met parelranden, bladversiering en opengewerkt cirkelvormig spijlenwerk. de schaal is geplaatst op vier gekrulde klauwpoten wel...
Antieke Franse notenhouten eethoek, Henry Deux met 6 houtgestoken stoelen omstreeks 1880 in goede staat 74x128x128cm. en 100x55x42cm.
Grote oude bronzen boedha, staande op vis met monsterkop, gemerkt met tekst. 2e helft 20e eeuw, 48cm. Cond;G
Zeldzame 18e eeuws Chinees porseleinen bord, Lange lijs, kind in tuin, geschulpte omranding 23,7ø in goede staat
Chinese zilveren kom, gedreven model met floraal kruldecor en boedha's. ZII gekeurd. ø16x9 cm. ca 189 gr. In goede staat.
Mooie volle gouden, 585/000 ring, bovenaan ca. 12 mm breed. In de ring zit bovenaan een inkeping waarin een briljant geslepen diamant zit van 0.12 crt. SI/W. ø 54, ca. 9,5 gr. Nieuw
Twee klassieke blikken beschilderde tafellampen, klassisisme met leeuwenkoppen, 2e helft 20e eeuw 60x46øcm. Cond:G
Grote Art Deco stijl bronzen gier op zwart marmeren basement 21e eeuw gemerkt WMSVH, 53cm. Cond;G
Antieke Delftse porseleyne fles keramieken plaquette omstreeks 1910, letters Z 365 AS. naar een voorstelling van Davis Artz, vissersvrouw 25,5x20,5cm. Cond;G
Gouden schakelcollier, 585/000, met witte stenen. Collier gemaakt uit fijn bewerkte schakels in een ruitvorm met filigrain en bewerkt met witte geslepen stenen. ca 16,2 gr. Lengte 40 cm. In redelijk g...
Gouden zakhorloge, 585/000, heren, Zodiac, vlak model met guilloche achterdeksel. nr. 494843. ø 43 mm. Werkend in originele doos. In goede staat.
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940, 1x compositie vissen met gezichten, 1x gezichten, aquarellen op papier 19x28cm. Cond:G
Antieke porseleinen mechanische pop met speeldoos omstreeks 1900, in goede staat (originele kleertjes) functioneert goed. 43cm. Cond;G
Wortelnoten Warmink staande klok op console met maanstand en kwartieslag op 8 gongstaven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 210cm.
Negentiende eeuws Franse boulle tafel met grote lade en kruisverbinding, koperinleg laat los, behoeft restauratie 61x137x74cm. Cond;R/G
Handgeknoopt oud Perzisch tapijt, meerkleurig in redelijke staat 260x125cm.
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, patroon scharrelwerk letters B.A.K.Het betreft hier een produktiefout, het decor is uitgelopen, chip bovenrand. 22,5x14,5øcm.
Antieke gesigneerde Chinees porseleinen lachende boedha, 1e helft 20e eeuw of ouder. 20,5cm. Cond:G
BIjbel met zilveren sloten en hoekstukken, 835/000. Bijbel met bruin lederen kaft, De gansche heilig schrift, bevattende al de kanonijke boeken van het oude en nieuwe testament, 1870. Voorzien van 4 z...
Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G
2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R
Hobbe Smith 1862-1942, zeilboten op meer, aquarel op papier 14,5x10,5cm Cond;G
O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G
Prachtige lange damesjas met bontvoering in goede staat 110cm.
Engelse mahoniehouten sidetable met lades en leder op blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 76x40x20cm. Cond:G
Antieke Franse eikenhouten gestoken Franse eethoek met draken en getorste zuilen, zware houtgestoken eettafel, vlekken op zitting stoelen, omstreeks 1880, 111x40x42cm. en 80x109øcm. Cond:G
Zeer groot oud Perzisch kleed, mintgroen, roodbruin, creme, met floraal decor 253x345cm. Cond:R/G
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, lichte randschades 34,4ø Cond:R/G
Grote 17e-18e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal, kraanvogel in landschapdecor, in goede staat 8x23,5x30cm.
Mooie 18e eeuwse chinees Imari porseleinen vleesschotel met floraal en gouddecor, in goede staat 4x23,5x34cm. Cond;G
Bijzondere staande 835/000 zilveren kluwenhouder met diverse bladeren op ronde voet, Mt C. Böhle Amsterdam jl.: L:1870, 10x7x14cm In goede staat
Fraaie zilveren koffiekan, 925/000, bol model met gekruld oor en schenktuit.. Tevens voorzien van een scharnierend deksel met gestilleerde knop. Geplaatst op een ronde voet met rand. Voorzien van enke...
Fraaie zilveren avondmaalbeker, 835/000, glad model uitlopend op ronde voet met dubbele filetrand. MT.: Koninklijke zilverfabriek Begeer, Voorschoten jl.:M:1947 . ø12x15 cm, ca 269 gr. In zeer goede ...
Gouden rozetring, 750/000. Gouden ring met gouden rozet, ø 14 mm, hoog op de ring gezet,bezet met 7 briljant geslepen diamanten, bestaande uit een middensteen ca. 0,12 crt en 6 kleinere diamanten, tot...
Armband met granaat en fraai goudenstreekslot met granaten, 585/000. Armband met 6 rijen granaat, ø 3,5 mm, bevestigd aan een groot gouden streekslot met granaten, ø 30 mm. Voorzien van veiligheidsket...
Grote Djokja zilveren ronde schaal met gecontourneerde geschulpte rand. ø27x5cm.Totaal ca 506 gr. In originele doos. In goede staat
Zilveren 835/000 Art Deco kanderlaar, 2 lichts op grote ronde voet. 15x22cm. Duits MT.: Jacob Grimminger, Schwabisch Gmund
J.W van Trirum 1924-2011, stilleven met poezen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Hollandse school, poetsvrouw in hal, aquarel op papier 16x11cm. Cond:G
J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G
Grote 19e eeuwser neogotische kandelaar met draken, 7 lichts in goede staat 86cm. Cond;G
Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G
Antiek Frans empire stijl klokkenstel omstreeks 1880 van marmer en messing, origineel 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag. 27-35cm. Cond;G
Antiek Frans rozenhouten damesbureau met florale intarsia, omstreeks 1900, bronzen beslag en monturen, in goede staat 110x68x42cm. Cond:G
Wortelnoten garderobe met spiegel, lade en parapluhouders, stijlmeubel 20e eeuw, in goede staat 220x104x37cm.
Hollands mahoniehouten klapbuffet omstreeks 1780 met gerilde deuren, drie lades met gebogen front 94x110x59 en 157x140x55cm Cond:G
Antieke Engelse schrijftafel, Queen anne stijl, met 3 lades en schrijfleer, omstreeks 1900, 78x107x60cm. Cond;G
Grote bronzen adelaar op houten basement, 21e eeuw in goede staat 40cm.
Antieke Chinees bronzen jonge boedha, lachend met restvergulding, in goede staat 21,5cm. Cond;G
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander bord, decor Barsten, letters: 27E.A.K in goede staat 4x24,6øcm.
handbeschilderde chinees porseleinen penselenpot met floraal decor, vogel op tak en tekst, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 13,5x10,4cm. Cond;G
Twee 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken wandplaquettes met havendecor, in goede staat 37x31x2cm.
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, decor van Chinezen te paard, 4 schotels haarlijn of chip, 3 kopjes met haarlijn, 3 goed. 6,5x12øcm. Cond;R/G
Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø
Grote Chinees porseleinen Quan Yin, gesigneerd 1e helft 20e eeuw of ouder. in goede staat 45cm.
Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G
Armband granaat met gouden 585/000 sluiting. Armband 3 rijen granaat, ø ca 8 mm, met GG bolletjes bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 22.5 mm, met in het midden een granaat, ø 9.8 mm. De sluiting i...
Diverse modellen Jaques Lemans horloges, 8 stuks, bestaande uit o.a. diverse chronograven en dualtimers. In goede staat.
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 835/000. Rechthoekig model gespen versierd met bloemenmandmotief en diverse gegraveerde bloemen en opgesoldeerde muntjes met bloemdecor. Grootte 13x8 cm. MT...
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, italiaans landschap met figuren op rots bij kust, olieverf op paneel, 31x22cm. Cond:G
Grote Engelse wortelnoten tafelklok omstreeks 1960 met 8 daags uurwerk, halfuurslag op gongspiralen, maanstand, messing armaturen, in goede staat 39x29x17cm.
Antieke Frans bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1840, bronzen engel met kind, deels gepatineerd, deels verguld, 8 daags uurwerk met halfuurslag. 52cm. Cond:R/G
Groot oud Perzisch kleed, floraal decor, blauw-rood-creme etc. 385x224 Cond:R/G
Drie delen antiek Chinees porselein, 1x 19e eeuwse bloempot met figurendecor(randglazuurschade)1x dekselvaas met drakendecor 20e eeuw, 1x kom kang Xi gemerkt 1900 of 20e eeuws. 12,5-19cm. Cond:G
Fijne ebbenhouten wandelstok met zilveren rond opengewerkt handvat, 800/000, vierkantig, met opgelegde bloemen en bladeren. Jugendstil. lengte 93 cm. In goede staat.
Collier van gitten met fraaie gouden streeksluiting, 585/000. Collier van 5 rijen gitten, ø 5mm, bevestigd aan een vierkante fraai uitgewerkte gouden streeksluiting, met filigrain, knopjes en oplegstu...
Mooie zijden Perzische handgeknoopt kleed, rood-zwart-bruin, floraal decor 137x214cm. Cond:G
Brede gouden ring, 750/000, bezet met briljanten. Ring met twee geelgouden banden aan de zijkanten bezet met kleine diamantjes en in het midden een witgouden stuk met 3 stukken bezet met diamanten. to...
Gouden riviere ring 585/000 met 5 briljanten. Fijne riviére ring met opstaande zetting met daarin 5 briljanten, totaal 0,15 crt. ø 55 ca. 1.8 gr. Nieuw
Hobbe Smith, 1862-1942 zeilboten op meer, verso ook atelierstempel, olieverf op paneel 16x12cm. Cond;G
Ids Wiersma 1878-1965 houtekster(vlaamse gaai) 24-17-1. 33x24,5cm. Cond:G
Negentiende eeuws poezenschilderij, Franse school, Envoi M. H Pelguiers?olieverf op linnen 22,8x18,9cm. Cond:G
Onduidelijk monogram 20er jaren, twee naakte dames bij de duivel, olieverf op paneel 40x30cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G
Kavel met 15 Piko H0 wagons in originele dozen: 95667, 58068, 95667, 57737, 57742, 57737, 95667, 58068, 95431, 95667, 95503, 95505, 95063, 95586, 54267.
Antiek Engels mahoniehouten 1 deurs vitrinekastje omstreeks 1900, met bandintarsia, 106x55x36cm. Cond:G
Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G
Antiek Franse jachtkamer schrijftafel, omstreeks 1880 met getorste poten, onderling verbonden. 75x110x60cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws toiletkastje met jalouziedeurtjes en lade met gebogen front. in goede staat 75x54x40cm.
Antieke Duitse eikenhouten commode met 4 laden, barokstijl, messing beslag, in goede staat 80x100x46cm.
Cassette voorzien van vier zilveren specerijenbakjes ovaal model op 4 krulpootjes met fraaie bloemversiering. Voorzien van glazen binnenbakjes en drie bijpassende zilveren lepeltjes, 950/000. MT.:Clau...
Kristallen tazza op zilveren voet, 813/000. Vijfkantige tassa op zilveren gecontourneerde vierkante voet met palmetten en krullen. 30x32x19 cm. In goede staat.
Bijzonder streeksieraad: een zilveren oorijzer, 835/000, met gouden Groningse stiften, 585/000. Zilveren kap met 2 gouden bewerkte stiften, Gronings. Totaal ca 92 gr. MT.zilveren oorijzer: Binne Eits ...
Drie zilveren miniaturen, 835/000, een vrouw met matten klopper, 4x2,5x3cm, een ober met dienblad, 3x2x4cm, jl.:R:1977 en een po-stoel, 2,5x5cm. Totaal ca 46 gr. In goede staat.
Rode Chinese lakwerk theepot, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat. 11,5x17,9cm.
Negentiende eeuws Chinees porseleinen bord met dierendecor, gemerkt, in goede staat 5x28,3øcm.
Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.
Gouden ring, 585/000, met briljant. Ring, open gespleten model met in het midden een ruitvormige zetting met daarin 12 briljanten, totaal ca 0,44 crt W/SI-P.Breedte ring 12 mm ø 57 ca 5,5 gr.
Collier van 2 rijen bloedkoraal met gouden bloemsluiting met bloedkoraal. Collier van ronde bloedkoralen, ø 4,5 mm, bevstigd aan een bloemsluiting met geschulpte rand en bloedkoraal, ø 14 mm. Lengte 4...
Elegante gouden rozetring, 585/000, met blauw saffier en briljanten. Fijne ring met een rozet met een ovaal gefacetteerde blauw saffier, ø 5x7 mm. Om de saffier zit een bewerkte rand met 8 briljant ge...