Grote antieke Franse bretonse staande klok met comtoise uurwerk, kastanje hout en getorste zuilen 250cm. Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse gesigneerde Franse porseleinen console klok omstreeks 1820, handbeschilderd met goud en bloemendecor. Gemonogrammeerd M.A. Origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, touwtjesslinge...
Engelse 18e eeuwse eikenhouten staande klok, 8 daags uurwerk, dag en secondenaanduiding, vergulde wijzerplaat, David Whitelaw Edinbrgh, in goede staat 225cm.
Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.
Zeldzame 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860 met verlichting in glazen waterval, panter met glazen ogen, vergulde bronzen basis. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger 51cm.Cond:G
Negentiende eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen vergulde figuren en ornamenturen, signature Bronce Falconnet. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 40cm. Cond:G
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...
Duitse Kieninger staande klok met speelwerk, modern design omstreeks 1990 met 3 melodieen, kwartierslag en messing met glas klokkast, met verlichting, in goede werkende staat. 179cm.
Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G
Grote bronzen empire pendule met fluitspelende moor, 2e helft 20e eeuw, Hermle uurwer met halfuurslag. 49cm. Cond:G
Antieke Franse vuurvergulde bronzen empire pendule, omstreeks 1820 E. Cavenier met lyra en fakkels op de flanken. Mooie vergulding en mooie wijzerplaat. 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag en touwtj...
Negentiende eeuws 5 delig Frans klokkenstel met porselein en in goede staat.(compositiemetaal) limogesstijl omstreeks 1880, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, geen beschadiginge...
Vroeg 19e eeuwe vuurvergulde bronzen zuilenpendule met verzilverde wijzerplaat, achter klokkast bewegende slinger(origineel) omstreeks 1820, zeer goede vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuu...
Grote 19e eeuwse schildpad pendule met verguld brons 8 daags uurwerk, met halfuurslag, Vincent Cie, medaille d'argent(lichte reparabele schades een schildpad) verder in goede staat 53cm
Zeer grote Franse notenhouten Henry Deux wandklok met volle zuilen en kariatyden en putti, fruitranken, marmeren wijzerplaat met emaille cartouches, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minima...
Groot 19e eeuws Frans boulle klok uurwerk met ankergang (uurwerk loopt aan) Villard a Paris, vergulde gave wijzerplaat met cartouches. 28,5øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse Friese stoelklok met wekker, beschilderde wijzerplaat, mogelijk later. 75cm. Cond:G
Mooi antiek Engels staand horloge met mahoniekast met bandintarsia, origineel 8 daags uurwerk met seconden en datum aanduiding en mooie wijzerplaat 220cm. Cond:G
Antieke Engelse staande klok, eikenhout met mahonie en bandintarsia, 8 daags uurwerk met mooie wijzerplaat, originele beschildering 226cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws Engelse staande horloge met mahoniekast door Georg Burgis London, 8 daags met silent functie, seconden en dagaanduiding, 1 lijst mist, lichte fineerschade, slinger er niet bij, functie...
Antieke Engelse snijwerk staande klok omstreeks 1800 met 8 daags uurwerk, met seconde en dagaanduiding. gesigneerd Peter Hoch Felton. Cond:G 219cm.
Mooie gave mahoniehouten Franse tafelklok Japy freres met koper afgezet en ingelegd. gave wijzerplaat, in zeer goede staat 44cm.
Vuurvergulde Franse bronzen empire pendule, Hercules, vergulding in goede staat, wijzerplaat craquele, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, rechter sierstuk mogelijk vervangen, deurtje ...
Antieke Franse miniatuur klokkenstel van messing, Louis Seize stijl omstreeks 1870, stil 8 daags uurwerk met veerslinger, in zeer goede staat 17,5x26cm. Cond;G