Antieke Duitse porseleinen badpop nr 6048, en originele Steiff beer, omstreeks 1930, 23-34cm. Cond:G
Drie maal oud blikken speelgoed, 2e helft 20e eeuw Japan/ China, rode limousine met touristen(batterij functie) blikken boot T.M Japan met baterij functie, roulette speler plaything Japan 18-37cm. Con...
Twee antieke vooroorlogse Duitse poppen, 1x porselein gemertk CWS 120-9 met gelede lichaam maat 9., 64cm. 1x hartgummi C en S. 50-64cm. Cond:R/G
Twee Duitse porseleinen poppen, kopie van Hilda, 2e helft 20e eeuw in goede staat, (1vinger af) 43cm. Cond:G
Vijf maal blikken speelgoed mechanisch, 1x houtzager voor stoommachine Germany US zone, 1x olifant op kar Germany US zone, vrachtwagen, driewieler en kip China 13-21cm. Cond:R/G
Antieke Duitse kinder Kaufmannsladen, speelgoed ladenblok, met porseleinen plaquettes, omstreeks 1910, in goede staat 74x65x25cm.
Zeven antieke Duitse poppendelen, o.a. 6 x hoofdje en 1x porseleinen Biedermeierpop, poppenkop kammer en Rheinhard 114, franse poppenkop, Armand Marseille, 3 papiermache, o.a SFBJ Paris, Cond:R/G 5-29...
Dertiger jaren meccano speelgoeddoos met wielen en plaatwerk, doos beschadigd 49x36x3cm. Cond:R/G
Twee locs van Roco H0: 1x E-loc Serie 1600 NS 1619 (geleider mist) en 1x 43788 E-loc serie 1800 van de NS, in goede staat met originele dozen (1 doos beschadigd).
Märklin H0(digitaal) E-loc 37892 mP3000, Nederland NS, vitrinemodel in goede staat met originele doos.
Märklin H0 3389, mP 3000 NS, Motorpost PTT, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Piko 57521 H0,NS Hondekop treinstel, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Piko 57447 HO, Elektrolok BR 185, RSB logistic Ep. V, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Piko 57523 H0,NS Hondekop treinstel Ep. IV, wg. Nr. 351, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking.
Kavel met 3 Locs van Piko H0: 1x BR 130 diesellok, 1x BR52 (19-20) loc met goederenwagon en 1x BR01 Sneltreinlok, allen in ogenschijnlijk goede staat (functies niet getest) met originele (beschadigde)...
Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, vitrinemodel in goede staat met originele verpakking
Drie Roco locs H0: 1x 62776 dieselloc van Vos Logistics ACTS, 1x 62791 lijndiesellok Type NS 2400 en 1x 62581 lok van het type NS1100. Vitrinemodellen in goede staat met originele verpakkingen.
Twee locs van Roco H0: 1x 63916 Dieselloc RN 232 van Railion en 1x 62790 Dieselloc serie 2400 van de NS, beide vitrinemodellen in goede staat met originele dozen.
Negen x oud speelgoed, dinky toys, trein, tram, willy jeep, pinguin books truck, junker vliegtuig, blikken paardje. 7-23cm. Cond:G
Antieke origineel gelithografeerde poppenwagen omstreeks 1900(kap beschadigd) met schildpas celluloiud meisjespop nr 49 met originele kleertjes, 49cm. Cond;R/G 70x80x34cm.
Lot oud blikken speelgoed, o.a. Western germany, treintje, legerfiguren, auto, etc. bespeeld, Cond;R/G 5-40cm.
Antieke Jugendstil poppenkleerkastje vol met leuke poppenkleding, omstreeks 1900 en in goede staat 66x45x22cm. Cond;G
Antieke Duitse Ernst plank toverlantaarn met 21 voorstellingen omstreeks 1910, in goede staat 25x24x9cm.
Twee oude antieke kinderspeelfornuizen, 1x Märklin omstreeks 1910(incompleet, schoostreen, pannen en branders missen, pootje los)1x gietijzer 2e helft 20e eeuw 13,5-30cm. Cond:R/G