Handgeknoopt oud Perzisch tapijt, meerkleurig in redelijke staat 260x125cm.
Groot oud Perzisch kleed, floraal decor, blauw-rood-creme etc. 385x224 Cond:R/G
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R
Oude lange Perzische loper, rood-bruin-creme, floraal decor. 80x353cm. Cond:G
Oude Italiaanse Gobelin aan messing roede, 20e eeuw(16e eeuwse stijl) in goede staat 108x128cm.
Groot oud Perzisch kleed, creme-rood-blauw, iets vaal, 208x300cm. Cond:R
Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G
Twee Perzische (bid) kleden in aardetinten, in goede staat, 140x85cm. Cond:G
Twee oude Perzische kleden, Beloudges, aardetinten 156-91 en 99-143cm. Cond;G
Twee oude Perzische kleden 1x Turkoise, bruin, groen, blauw etc(versleten). en 1x rood,bruin,creme, in goede staat 154x110 en 99x140cm.