Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Kristallen kandijpot op zilveren voet, 835/000, en zilveren knop, 925/000, op de deksel. Kristallen kandijpot met golfvormige rand op ronde zilveren voet, wat gedeukt en voorzien van restauartie. En e...
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, haan, vis, zwaan 17-22cm. Cond:R/G
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Negentiende eeuws kristallen olie en azijnstel, 6 delig, 1 breuk onprofessioneel gerestaureerd, chips 26x28øcm Cond:R
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Antieke kristalglazen bokaal met verzilverde voet, facetgeslepen glas en gegraveerde tekst. (Voet en bokaal zijn samengesteld) 33,5cm. Cond:R
Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 verzilverde plaquettes, in goede staat 28-32cm.
Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G
Drie antieke handbeschilderde opaline glazen vazen omstreeks 1900, floraal decor, in goede staat 28cm. Cond:G
Grote Murano kunstglazen mand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 34cm.
Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G
Vier kristallen facetgeslepen kristallen karaffen met plated drankschildjes, 1 zilveren bovenrand. 20e eeuw, 1 stop beschadigd. 21-24cm. Cond;R/G
Kristallen bonboniére op zilveren voet, 925/000. Bonbonbiére met acouladevormige rand versierd met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele filetrand. ø 19x10 cm. MT.: Zilver...
Vier delen kristalglas, karaf met 8 kantig Villeroy en Boch, facetgeslepen karaf, koekjes dekseldoos, bonbonniere 18-27cm. Cond:G
Drie delen kristalglas, bolvaas facetgeslepen met chip, vierkante karaf davinci, belvormige karaf facetgeslepen. 13-31cm. Cond:R/G
Hoge kristallen deksel coupe, radgeslepen, groen transparant, 20e eeuw 37,5x16øcm. Cond;G
Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. In redelijke staat
Jugendstil groenglazen vaasje met gouddecor en portret, omstreeks 1910, chips bovenrand. 16,5cm. Cond:R
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, olifant, vaasje mand met bloemen en losse peer. 14-25cm. Cond:G
Lot glas, 2e helft 20e eeuw 1x design ijshouder, gesigneerd Colemi met Leffe bier gravering, 2 dekseldozen met rozen gravering, 2 figuren zeepaard en duif, 12-25cm. Cond:G
26 delen oud kristalglas, 18x waaierkristal, 8x geslepen kristal glazen, 10-20cm. minimale chip mogelijk