Vier kristallen facetgeslepen kristallen karaffen met plated drankschildjes, 1 zilveren bovenrand. 20e eeuw, 1 stop beschadigd. 21-24cm. Cond;R/G
Jugendstil Iriserend glazen schaal met geschupte omranding, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 31x32x5cm. Cond:G
Grote Murano kunstglazen mand, 2e helft 20e eeuw in goede staat, 34cm.
Drie antieke handbeschilderde opaline glazen vazen omstreeks 1900, floraal decor, in goede staat 28cm. Cond:G
Murano glazen schenkkan, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 26cm. Cond:G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G
Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 verzilverde plaquettes, in goede staat 28-32cm.
Antieke kristalglazen bokaal met verzilverde voet, facetgeslepen glas en gegraveerde tekst. (Voet en bokaal zijn samengesteld) 33,5cm. Cond:R
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Negentiende eeuws kristallen olie en azijnstel, 6 delig, 1 breuk onprofessioneel gerestaureerd, chips 26x28øcm Cond:R
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Drie delen Murano glas, 2e helft 20e eeuw, haan, vis, zwaan 17-22cm. Cond:R/G
Kristallen kandijpot op zilveren voet, 835/000, en zilveren knop, 925/000, op de deksel. Kristallen kandijpot met golfvormige rand op ronde zilveren voet, wat gedeukt en voorzien van restauartie. En e...
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Oude Duitse glazen bowlset met 4 glazen en wijnrankgravering, in goede staat 8-32cm. Cond:G
Vier kunstenaars glazen vazen, o.a. Murano, 20e eeuw in goede staat 23-32cm.
Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 20-23cm.
Twee Murano glazen clown figuren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-25cm.
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Twee oude waaierkristallen sets, 4 delig omstreeks 1900, 6 delig 2e helft 20e eeuw, minimale chips en beschadigingen. 26-27cm. Cond:R/G
Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, met onderschotel en zilveren knop, 835/000. ø21x27 cm. Enkele chips.