Negentiende eeuws koloniaal kruisvoet kunstkabinet met oosterse invloeden, messing beslag en diverse lades, in goede originele staat, 2 delig Cond:G 152x96x50cm.
Hollandse 18e eeuwse notenhouten barok vitrineopzetkast(porseleinkast) met bronzen beslag, bolpoten en mooi snijwerk in koplijst, in goede originele staat 156 x43x243cm. Cond;G
Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.
Noordduitse 18e eeuwse baroksecretaire, notenhout fineer op eiken corpus met bronzen beslag, lichte fineerschade en oude restauratie, in goede staat. 112x112x60cm.
Grote 17e-18e eeuwse Italiaanse kist met houtgestoken renaissance figurenvoorstellingen en ridders, origineel beslag, antiek slot en sleutel, originele patina, in goede staat 63x61x165cm. Cond:G
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Antiek Frans eikenhouten vossenkop schrijbureau omstreeks 1880, uitschuifbaar schrijfblad, snijwerk en diverse lades, in goede staat 110x128x64cm.
Zuid Duitse wortelnoten barok commode omstreeks 1780, vurenhouten corpus met bronzen beslag, in goede staat 82x105x54cm.
Zeer grote 19e eeuwse Franse vergulde spiegel Louis seize stijl, in zeer goede staat, 225x90cm. Cond;G
Antieke notenhouten (fineer) schrijfcommode omstreeks 1890 in Louis Seize stijl. 2 bovenste lades als schrijfgedeelte(schrijfblad en lade met dekselvakken) 5 lades, recentelijk professioneel gerestaur...
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, in goede staat, aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Antieke Franse neo Barokstijl wortelnoten 3 deurs kast, omstreeks 1920, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, mooi snijwerk in zeer goede staat, gebogen deuren en gebogen zijkant...
Antiek Franse Boulle secretaire omstreeks 1900, kwaliteitsmeubel met pallisander binnenleven, koperinleg in goede staat, emaille ebonisering , 2 delige vitrine opzet, zijkanten gebogen kleinere restau...
Originele eikenhouten Hollandse Louis Seize hoekkast, 2 delig met vuurverguld hoekbeslag, in goede staat 53x118x202cm.
Prachtige originele wortelnoten Hollandse Louis Quinze barok secretaire omstreeks 1800, mooi binnenleven, recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, origineel beslag, in zeer goede st...
Negentiende eeuws Engels linnen kabinet, eiken met mahoniehout, recentelijk professioneel gerestaureerd, in zeer goede staat 204x54x135cm. Cond;G
Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer op eiken Louis seize commode, in goede staat, oudere restauraties, 79x114x59cm.
Prachtige 17e eeuwse lage tafel met ballustervormige poten, houtgestoken onderlinge verbindingen, 2 schuiflades, mooie patina. 60x165x65cm. Cond;G
Vergulde 18e eeuwse wandconsoletafel met gemarmerd houten blad, in originele ongerestaureerde staat 80x122x55cm. Cond:R/G
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Antiek Frans rozenhouten damesbureau met florale intarsia, omstreeks 1900, bronzen beslag en monturen, in goede staat 110x68x42cm. Cond:G
Hollandse wortelnoten fineer op eiken pastoorskast 17e/18e eeuw, uitneembaar, geheel met lades en schappen. Fineerschade en deur krom. 197x185x71cm. Cond;R