Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G
Zes handbeschilderde porseleinen borden 19e eeuw, floraal en gouddecor, verso J.B Capellemans aine Bruxelles 23øcm. Cond:G
Twee grote 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met florale decors, (1 met haarlijn, ander gaaf) 36ø Cond:R/G
Grote 17e-18e eeuwse chinees porseleinen schotel met floraal decor 35,4ø Cond:G
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, lichte randschades 34,4ø Cond:R/G
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, haarlijn en minimale chips 32,7øcm. Cond:R
Achttiende eeuwse Chinese schotel met zilveren hengsel, 19e eeuw, landschapsdecor, in goede staat 12x15,7øcm. Cond;G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met rood-groen decor, floraal en Chinese tekens, 3 met haarlijn en of chip, 18-20øcm. Cond:R
Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari bord, hoge bodem en geschulpte omranding, in goede staat 3,5x23øcm.
Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.
Zeldzame gemerkte 19e eeuwse porseleinen cup op hoge voet met drakendecor, 2 haarlijnen, 11,3x14,3cm. Cond;R/G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Zes 17e/18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen borden met floraal decor en geschulpte omranding, 1 bord chip, 1 bord haarlijn, 4 goed. 21øcm. Cond.:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, chips, haarscheur, randschade. 23ø Cond:R
handbeschilderde chinees porseleinen penselenpot met floraal decor, vogel op tak en tekst, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 13,5x10,4cm. Cond;G
Grote 17e-18e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal, kraanvogel in landschapdecor, in goede staat 8x23,5x30cm.
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Drie delen antiek Chinees porselein Nanking Cargo, kop en schotel en lossen schotel, chips, 7-13cm. Cond:R
Drie x 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari schenkkan met deksel, floraal en gouddecor, in goede staat 15,5cm.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung vleesschotel(chip) landschapsdecor. 33x40,3cm. Cond:R/G