Antieke fayence dekselvaas omstreeks 1900, neo renaissence, gelijmd. cco.coa.clos.e.c. XVII, 50cm. Cond;M
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Grote antieke Engelse keramieken vleesschotel omstreeks 1880 warranted stone ware AB+G, Chinees decor. 49x31cm. Cond:G
Twee x Delfts keramieken schalen 20e eeuw 1x porseleyne fles 1924 A.T. 1x Delfts polychrome handgeschilderde V.L.S 7x22ø en 8x18øcm. in goede staat.
Twee delen 19e eeuws aardewerk, 1x meerschuim plaquette met renaissance voorstelling en tekst, en 1x empire terracotta theepot met voorstelling van Chinezen die theedrinken etc. 24,5x6,5x1,4cm. en 10x...
Twee antieke dienbladen met keramiek, omstreeks 1900 met vernikkelde messing omranding(tablet Zwiebelmuster heeft haarlijn) 23-36cm. Cond:G
Grote Duitse keramieken vaas met zeepaard en visdecor, door B.Erning (bernhard) zwart-oker-grijze glazuur, stadtlohn, in goede staat 46cm.
Twee antieke terracotta olielampjes bodemvondsten, 1 oortje mist, mogelijk Romeins, 9,5-11cm. Cond:R/G
Twee delen antiek Petrus regout Maastricht omstreeks 1900, grote sierschotel, decor Persian, kastkom decor Japan 15-39øcm. Cond:G
Vier antieke keramieken po's omstreeks 1920, o.a. 2 x Petrus regout Maastricht 20-25cm. Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden, octogonaal met floraal decor en gouddecor, 1 goed 3 met lichte chips rand 23x23cm. Cond;R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor en tuindecor, 1 gaaf, 2 chips. 23ø Cond:R/G
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen schotel met tuindecor, 2 oude haarlijnen 27,5ø Cond:R
Chinees porseleinen vaas Cheng-Lung gemerkt 19e-20e eeuw met geel glazuur, goudecor en floraal decor, met vleermuizen in goede staat 31x16øcm. Cond;G
Twee 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal en salamanderdecor(1 vaas heeft chips) 25-26cm. Cond:R/G
Achttiende eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met floraal en gouddecor, chips tuit, 14x18xø10,5cm Cond:R/G
Oude antieke Chinese rood gelakte bruin jade dekseldoos met vlinderdecor. 4x27x6cm. Cond:G
Chinees porseleinen thee glazuur vaas, cheng Lung gemerkt, in goede staat 20,5x15øcm. Cond;G
Antieke Chinees porseleinen lachende boedha, gesigneerd op kleed. 1e helft 20e eeuw of ouder. 16,8x28,5x11cm. Cond:G
Chinees porseleinen trekpotje octogonaal, zonder deksel chip bovenrand 6,5x12,3x8cm. Cond:R/G
Antieke Japanse 19e eeuwse vaas met oranje-rood, bloemen vogels foohonden en drakendecor.26cm. Cond:G
Twee delen antiek aardewerk, platelen vaas en keramieken vaas 20x15ø en 19,5x9,5øcm.
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Oude Chinese Yixing theepot met Chinese tekens, mooie kwaliteit, 1e helft 20e eeuw (achthoekig) 7,5x8,5x13,5cm Cond:G
Hollandse antieke platelen vaas, schilder C.A.Prins, koninklijke plateel bakkerij Zuid Holland omstreeks 1920-1930(scherf bovenrand gelijmd,chip voet) 28x15ø Cond:R
Oude Chinese yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw, met bamboe en keverdecor, blauw-zwart, in goede staat. 7xø10,3x17cm.
Oude Chinese Yixing theepot, gesigneerd 20e eeuw met chinees schrift, vlinder en floraal decor, donkerblauw. 10,3x0øx15,2cm Cond:G
Drie delen gouda polychrome plateel, omstreeks 1920, 1x vaas royal Goedewaagen decor Laila, 1x bloempot Gouda Ivora, 1x bonbonschaal Royal Goedewaagen decor laila(chips en beschadigingen) 17-27cm. Con...
Zeer kleine antieke Chinese Yixing trekpot met florale medaillon(tuitje beschadigd) 19e eeuw 7x9x5øcm Cond:R
Antieke Chinese Yixing theepot, gesigneerd met Chinese tekens, 1e helft 20e eeuw of ouder. 7.8x18,3x11øcm.
Antieke gesigneerde Chinese Yixing theepot,Chinese tekens, mooie kwaliteit. 19e eeuws of ouder. 9,4x18,2x12,2øcm. Cond:G
Grote oude Dresden porseleinen klomp met handbeschilderde bloemen en gouddecor, 20e eeuw in goede staat 24cm.
Twee grote diepe Delftsblauwe RAM Arnhem schalen, kletters 208V, kraai op bloesemtak decor, in goede staat 7-31cm.
Negentiende eeuwse Weense bonbonschaal, handbeschilderd met floraal decor en gouddecor, 4,5x13,5øcm. Cond:G
Hummel (Goebel) nr. 333 "Blessed Event", voorstellend jongen en meisje bij wieg, gemerkt (1991-1999), 13,5cm. Cond.: G
Hummel (Goebel) nr. 420 "Is it raining?", voorstellend jongen met paraplu, gemerkt (1979-1990), 15cm. Cond.: G
Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 307 "Good Hunting" (1991-1999) en 1x nr. 383 "Going Home" (1979-1990), 12cm. Cond.: G
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 67 "Doll Mother" (1972-1979), 1x nr. 375 3/0 (First Issue) "Morning Stroll" (1991-1999), 1x nr. 455 (First Issue) "The Guardian" (1991-1999), 6-11cm. Cond.: G
Vier porseleinen vogeltjes: 3x Goebel (vink, roodborstje en koolmees) en 1x onbekend (gemerkt) vogeltje, 5-10cm. Cond.: G
Atelier Goebel, schaal met arend en wolken nr 127 56 en letter M. omstreeks 1930, in goede staat 5x21x13cm.
Grote Duits keramieken Goebel figuur, Lore 249 1/98 1970, meisje met cello(been en cello gelijmd) 20,5cm. Cond:R
Drie grote keramieken figuren gemerkt Rako etc.1e helft 20e eeuw 39x43cm. Cond:G
Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G
Grote 19e eeuwse porseleinen biedermeier vaas, omstreeks1830, handgeschilderde figurenvoorstelling, 29x22x13cm. (twee chips) Cond:R
Twee antieke porseleinen borden met romantische figurenvoorstelling, grote Wenen omstreeks 1880, kleine Suhl R.S Duitsland, in goede staat 27,5x30øcm
Drie delen goud-imari porselein, 2e helft 20e eeuw, grote dekselvaas en 2 sierschotels. 30,5-47cm. Cond:G
Twee blauw Chinese gemberpotten kersenbloesem, 19e-20e eeuw 13cm. en een blauw Chinese cilindervaas met pauwendecor (chip)19e-20e eeuw 25cm. Cond:R/G