Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.
Een stel grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vazen decor franje, letter; 1321 4 C GB, minimale chip bovenrand 1 vaas. 22,5x12,5øcm. Cond;R/G met doos.
Twee oude Chinees porseleinen bloempotten, octogonaal, 1e helft 20e eeuw, chip pootje, 17x27x24cm. Cond;R/G
Prachtige antieke gesigneerde Chinees porseleinen schotel met emaille beschilderingen, mooie kwaliteit en goudrand, interieur met moeder en kinderen 5,2x26,4øcm.
Twee grote Chinees porseleinen Fam. Verte plaquettes, met karperdecor en tekst(gemerkt) Republikeins, 2e helft 20e eeuw 38x20cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen penselenpot, 1e helft 20e eeuw, gemerkt met landschapdecor, in goede staat 11,5x7,5ø Cond:G
Grote 18e/19e eeuwse Chinese Yixing theepot, met landschapsdecor en Chinees schrift, gemerkt, met haarlijn in tuit 13,5x25xø14,5cm. Cond:G
Negen diverse oude Chinese objecten, Kang Xy stijl vaasje met ruiters in wolken decor, 3 keramieken snuffbottles, turkoise bewerkt, Jade snuffbottle Kang Xy stijl, vaasje met oren, glazen snuffbottle ...
Drie antieke keramieken bloempotten met lekschaal omstreeks 1900. o.a. Petrus Regout Maastricht, Petrus Regout germerkt R, etc. 21x22øcm.
Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.
Vier oude Engelse Majolica bloempotten 1e helft 20e eeuw, deels genummerd of onduidelijk gemerkt.(haarscheur) 19-23cm. Cond:G
Oude Chinese terracotta figuur met blauw-groene glazuur, ongemerkt 20e eeuw 39cm. Cond:G
Grote keramieken schaal door Hannie Mein Vinkega Friesland, bruin groene glazuur. 5x29øcm. Cond;G
Drie delig antiek Petrus Regout Maastricht keramieken kaststel omstreeks 1900 met floraal decor. Cond:G 29-30cm.
Jugendstil stijl schenkkan met bronzen vrouwelijk naakt, floraal decor. 21e eeuw 23cm. Cond:G
Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G
Antieke Chinees porseleinen kom 18e-19e eeuws, onduidelijk gemerkt, met 3 wijsheren in tuin decor, minimale randglazuurschade. 6-11,5øcm. Cond:R/G
Antieke Duitse Meissen porseleinen plooischaal omstreeks 1920 met zilveren beugel, in goede staat 4-27cm. Cond:G
Vier oude Duitse bierpullen 20e eeuw porselein steengoed en keramiek, porselein met portret in bodem. 17-26cm. Cond:G
Divers Duits porselein, 4x Rosenthal en 6x Bavaria kop en schotels. 5-17cm. Cond:G
Vijf antieke keramieken borden omstreeks 1900 met diverse decors, figuren in tuin en gouddecor 21,5ø Cond:G
Japans imari porseleinen kaststel, 2e helft 20e eeuw met gouddecor, in goede staat 25-33cm. Cond:G
Mooi antiek Duits KPM porseleinen eetservies,(wilde roos decor) omstreeks 1900 bestaande uit drie dekselschalen, vleesschaal, open schaal, sauskom, 11 borden, 6 kleine borden, in goede staat, minimale...
Antiek Jugendstil 5 delig lampetstel, societe ceramique Maastricht, omstreeks 1900, in goede staat 17-35cm.
Jugendstil Delfts kaststel omstreeks 1900, landschap en floraaldecor( grote vaas bovenrand gelijmd) 21-27cm. Cond:R/G
Zeven delen oud Makkums keramiek, 20e eeuw, 3 tegels, 2 schaaltjes, 2 schalen (chip) 8-16cm. Cond:R/G
Vijftien miniatuurporseleinen beeldjes, 20e eeuw, minimale chip mogelijk, 2-5cm. Cond:R/G
Oud Duits Bavaria servies omstreeks 1950 bestaande uit: 6 maaltijdborden, 6 soepborden, 11 ontbijtborden, 3 terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, botervloot, 13 kop en schotels, melkkan en theepot (1 sch...
Achttiende eeuws Japans porseleinen opdienschaal, schelpvormig met rood-goud en vlinderdecor(randglazuurschade 4x25x26cm. Cond:R/G
Twee grote antieke porseleinen Samson vazen met Chinees decor, wapendecor, en goud. Gemerkt. S, kleine glazuur haarlijn. 23-30cm.
Antieke Chinees porseleinen Quan Yin op lotusbloem. 19e eeuws of ouder, beschadigingen vingers en kraag. 21,5cm.
Zware antieke Chinees porseleinen celadon schotel met karperdecor, 19e eeuws of ouder.(randschade) 31,8øcm. Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Franse Fayence tegel, afgebeeld vlinder die kar trekt. Poeles et Panneaux en Fayence. M.P.Bebbieri. G.PICQUEFEU. Paris. minimale chips rand. 19x29cm Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen dekselvaas 17e-18e eeuw met floraal decor, kopjes en diertje op deksel(deksel gerestaureerd, vaas heel) Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels(octogonaal) en een extra schotel, beschadigingen. 4x9x9cm. Cond:R/G
Antieke porseleinen figuur, elegante dame met bos bloemen, floraal en gouddecor, gemerkt met kroon en VD, omstreeks 1900(stukjes bloemen missen. 19cm. Cond;R
Antiek Japans theeservies 9 delig, omstreeks 1920, groene achtergrond met floraal en gouddecor, twee chips verder in goede staat 18cm
Oude Dresden bisquite porseleinen tafellamp 20e eeuws met figuren groep. Bakfoutje aan de achterkant verder in goede staat. 50xø30cm.
Drie 18e eeuwse kop en schotels met kustplaatsdecor, schotel met haarscheur, verder goed. 5x10,5ø
Vier grote antieke keramieken kastkommen, societe ceramique, omstreeks 1890, 3x oosters decor, 1x decor Canton 11-20øcm. Cond:G
Twee vroeg 19e eeuwse porseleinen empire vazen met landschap en figurenvoorstellingen, vergulding sleets, 1 oor gelijmd. 20cm. Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken spreukborden, randschade. 23øcm. Cond:G
Vier oude Duits wit porseleinen figuren omstreeks 1950 Putti 4 jaargetijden 2 gaaf, 2 vingers beschadigd. 15cm. Cond:R/G
Grote handbeschilderde porseleinen lampenvoet met gedetaillerde figuren, gouddecor en landschap. verguld bronzen montuur. 61x21øcm. Cond:G
Duitse porseleinen plaquette S.P.M Walkure Bavaria, 20e eeuw romeinse dame met kelk. 27,5x21,5cm.
Porseleinen vleesschotel 18e eeuws met landschapsdecor. 5x3,5x28cm. Cond;G
Vier diverse sierborden, 1x Roma Trevi Fontein (musterschutz) 1x porselein Royal Tuscan (wedgwood group) 1952-1977 Jubilee Elizabeth 1952-1977, 1 keramieken schaal 50er jaren, 1x Delftsblauw, magere b...
Groot keramieken beeld, 20e eeuw, valsspeler bij kaartenspel(chip hoed) Cond:R
Oude porseleinen Bing en Gröndahl karaf met tablet, kobaltblauw met gouddecor, 2e helft 20e eeuw. 20x27x18cm. Cond:G
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Twee oude Duits porseleinen figuren, 1x vrouwelijk naakt gerold Bavaria, en een danseres omstreeks 1950 gemerkt met kroon en 1764, handarbeid(topje vinger af) 20-25cm.
Zeer grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met tekst en figurendecor (chip bovenrand) 57cm. Cond:R/G
Negentiende eeuws Frans porseleinen fruitschaal met gouddecor, opengewerkt, 21x24øcm. Cond;G
Twee antieke Duits porseleinen figuren met zwaarddecor, mogelijk 18e eeuws, Duits of Engels, bij dame: hoofd gelijmd, oor gelijmd, 3 vingers af, bij heer: bakfout basis. 17cm. Cond:R
Twee Duitse Rosenthal porseleinen sierborden, ingelijst, omstreeks 1980 52x49cm. 50x49cm. Cond:G
Oude porseleinen dekselschaal met putti en zwanendecor en strijdwagen. 2e helft 20e eeuw gemerkt R.B Chips 27x26x12cm. Cond:R/G
Oude chinese Yixing theepot met abrikozendecor, 20e eeuw, stukje afgebroken meer er wel bij, 10x14,2x9cm. Cond;R
Vier 18e 19e eeuwse Chinese familie Verte schaaltjes met floraal en tuindecor, eimaille decor, gemertk, in goede staat 13,2x13,7øcm.
Twee Japans porseleinen schalen met landschapsdecor, 18-19e eeuws, in goede staat 4,5x20x12cm.
Oud Japans theeservies in kist, decor van bergen. 9 delig, beschadigingen. 14x41x52cm. Cond:M/R
Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G
Vier delen Chinees Kantonees porselein 20e eeuw, 1 grote vaas, 3 gemberpotten, in goede staat 21-40cm.
Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G
Grote oude Italiaanse Majolica ampfora vaas, gemerkt 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R
Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.
Zeven 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels, 3x Chinees imari, 2x Queng lung, 2x familie Roze, 1 met barst, 1 met chip en haarlijn, andere goed. Cond:R/G
Negentiende eeuwse gemerkte porseleinen Chinese schaal, landschapsdecor, in goede staat 7,5x19øcm.
Drie antieke Chinees porseleinen vazen 18e-19e eeuw, grotere vaas gemerkt, in goede staat 8,5x16,5cm.
Oude Chinese Yixing theepot, gemerkt, lotusbloemvorm met slakken, 20e eeuw 9x14x11cm. Cond:G
Grote bisquit porseleinen Engel met heilig kruis, gemerkt met kruik. R en 366, 20e eeuw 27cm. Cond;G
Twee antieke Duitse porseleinen kinder-mocca serviesjes omstreeks 1900, 1x Jugendstil 6 kop en schotels, 1x gemerkt D met kroon, goud en figuredecor, (kopje gelijmd) minimale beschadigingen mogelijk, ...
Vier delen oud Deens porselein, fluitspeler, kindje Royal Kopenhagen, knielende jongen, en een schotel. 9,5-13cm.
Antiek Japans theeservies omstreeks 1900, gemerkt. eierschaal decor met handbeschilderde figuren, 2 theepotten, melk en suikerpot, 5 kop en schotels, 5 gebaksborden, in goede staat 18-19cm.
Dertien Duitse Hutschenreuther gebaksborden met gebaksschaal met fruitvoorstellingen, 20e eeuw 20-25cm. Cond;G
Twee Duitse Rosenthal porseleinen vazen, studio-line, omstreeks 1990 16-20cm. Cond;G
Twee grote Griekse Fayence vazen met floraal decor, Rhodes-Greece icaros pottery, 47cm. Cond;G
Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, in goede staat.
Vijf x divers Chinees porselein, 1x trekpot 19e eeuw familie Roze decor(2 chips) 1x grote kan met figurendecor fam. Roze 19e eeuws(chip) 1 bordje 19e eeuw fam. Roze (goed)1 schaal omstreeks 1900, 1 th...
Twee oude Duitse bierpullen met tinnen deksels, 2e helft 20e eeuw 17-18cm. Cond;G
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Oude chinees porseleinen lampenvoet, 20e eeuw met floraal decor. 35x19øcm. Cond:G
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.
Oude Chinees porseleinen vaas met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie verte tuindecor, in goede staat 17x21,5øcm.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met landschap en floraal decor, gemerkt kang Xi 1 randschade en 1 haarscheur en randschade.
Duitse Dresden porseleinen figuur, 20e eeuw jongen en bloemenmeisje. 16cm. Cond:G
Duitse Sitzendorf porseleinen figuur, man met luit, omstreeks 1950. 13,5cm. Cond:G
Chinees porseleinen hocker met floraal decor, 20e eeuw 45x33øcm. Cond;G
Drie diverse Oosterse vazen omstreeks 1900 2x kantonees, 1 pootje af, 1x cloissone, stukje uit, 19e eeuw Cond;R/G
Antieke Chinese of Japanse malachiet snuffbottle omstreeks 1900, in goede staat 7cm.
Zes antieke 12 kantige borden met Chinese decors omstreeks 1900, 1 oude haarlijn, minimale chip, 21x12cm. Cond:G
Grote Chinese Yixing theepot met bloesemtakdecor, gemerkt, 20e eeuw 10x14,5x12øcm. Cond;G
Twee aardewerken plaquettes gemerkt Minton, gelithografeerd elfendecor, 20e eeuw, 1 plaquette heeft 4 chips. 41x31x1cm. Cond;R
Twee kleine Chinese vaasjes met zotjes afgebeeld 13,5x7øcm. 20e eeuw