Olielamp 835/000 zilver, zgn .Aladin toverlantaarn, op opgevulde ronde voet, vingergreep en 6-kantige stam. Onbekende keuren.
Stel zilveren zout- en peperstrooiers op ronde gegraveerde voet, voorzien van glazen binnenbakjes 8xø4cm. 925/000
Facet geslepen kristallen mosterdpot op zilveren voet, zilveren handgreep en deksel met vierkante knop, 835/000 onbekend m.MT., 13xø6cm.
Zilveren 835/000 mosterdlepel, steel met rondfilet. MT.: J.M.van Kempen &Zn., Voorburg ca. 1870, Ca. 8gr.
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.
Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
Kaasschaaf met 835/000 zilveren heft met puntfilet. Nederlands gekeurd , onduidelijk meesterteken met exportkeur.
Plated 4 persoons couvert van Christofle, Model Marly. 4 Tafelmessen, 4 -vorken en 4 -lepels, allen versierd met een fraai bloemenmotief. En een taartschep met gecontourneerde steel met parelrand en v...
Zilveren 835/000 gember-couvert met gecontourneerde stelen en graveerwerk op de bak en stelen. Keurkamer Amsterdam, onduidelijk meesterteken, 1868, Ca. 47gr.
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.
Stel 835/000 zilveren ei lepels met fraaie gecontourneerde en gegraveerde stelen. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven, 1883 en 1884, Ca. 56gr.
Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.
Ajourgezaagde zilveren visschep met fraai gestyleerde gegraveerde vis.
Elf zilveren gebaksvorkjes en tien zilveren theelepeltjes met Art Deco versierde stelen. MT:. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1925, ca. 257gr. L.: 11,5cm.+
Geslepen kristallen zoutvat met diamantslijpsel op 835/000 zilveren voet met parelrand. Toegeschreven aan J.Held, Amsterdam ca. 1860. ø 7cm.
Zilveren miniatuur van een Schotse collie 925/000, ca. 23gr. 6x7cm.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje met strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...
Acht delen plated 20/21e eeuw en vier delen blauw glas(chips), 2 flesonderzetters, 1 tablet, 1 hengselschaal, 1 sauskom. 11-43cm. Cond:R/G
Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...
Twee zilveren lepels, 835/000, bestaande uit een gedenklepel met dubbel getorste steel en bekroond met een figuur. De lepel is voorzien van een gravure aan de voor en achterzijde. En een compotelepel ...