J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Gouden 'cfe' ( closed for ever) armband, 585/000, met 14 hangers, o.a. een muntrand met gouden tientje, 1917, een muntrand met gouden 5 gulden munt, 1912, een muntrand met huwelijksmunt uit 2002. Daa...
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rand met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje,suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst o...
Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Zilveren ring, 925/000, half bezet met amethisten en half bezet met lemonkwartsen, in 2 bogen. De ring is gerhodineerd.ø 56. Nieuw
Gouden hanger, 585/000, met gele steen. Hanger uit cirkels met in het midden een navette vormige gele steen. Grootte hanger 20x35 mm. ca 1,9 gram.
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen van Robijnen en verder volgezet met witte topasen. Lengte 45 cm. Nieuw
Drie-delige geslepen kristallen tafelset. Bestaande uit: Twee zoutvaatjes en mosterdpot. Voorzien van gematteerd meanderslijpsel en een 835/000 zilveren gevlochten handgreep en het mosterdpotje met 83...
E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Peter Foeller, 1945- .Duitse school. Lithografie op papier. Titel Pantheon 1987. Afm. 58x55 cm. Cond.: G.
E. Bossina? 19e eeuw, Duitse school, berglandschap met meer en figuren, olieverf op linnen Cond:G 45x60cm.
Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...
Zilveren kandelaar, 835/000 Duits, 4- armig op gecontouneerde ronde voet versierd met 4 palmetten. De armen zijn gemaakt uit 2 C-voluten, met gecontourneerde lichthouders met lijnbewerking. MT.: Jakob...