Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afm. 26 cm. Cond.: R.
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Twee oude perzische tapijten, aardetinten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Bronzen edelhert op zwart-marmeren basement. Door P. Lecourtier. (Prosper Lecourtier 1851-1924). Mooie patina. Afm. 32 cm. In goede staat.
Bronzen koe op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 28x30x15 cm. In goede staat.
Grote wandengel met messing vleugels, gesigneerd Schöne, (kunststof gegoten). Bronskleurig. Afm. 56 cm. Cond.: G.
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Monogram C.v.H. 1944. Betreft een religieuse voorstelling. Zoon van Jan Mathijs Hezemans. Gemengde techniek op papier. Afm. 46x30 cm. Cond.: G.
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.
Bronzen golfspeler op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 20 cm. In goede staat.
Gouden 'cfe' ( closed for ever) armband, 585/000, met 14 hangers, o.a. een muntrand met gouden tientje, 1917, een muntrand met gouden 5 gulden munt, 1912, een muntrand met huwelijksmunt uit 2002. Daa...
Fraaie zilveren brandewijnkom, 925/000, in Barokstijl, geplaatst op een ronde voet versierd met een rand met acanthusbladeren. Ronde kom voorzien van parelrand met bloem- en krulbewerkingen en met 2 g...
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Uil, naar Picasso (gesigneerd). Afm. 23 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Art Deco-stijl. Gesigneerd 'Fernandez'. Afm. 37 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje,suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst o...