Christian Dior horloge, verguld damesmodel met originele zwart bewerkte leren band. ø 32 mm. 55.151 354341, model Depose. In originele doos. In goede staat
Granaatarmband met gouden sluiting, 585/000. Een armband met 3 rijen gefacetteerde granaten, ø 5 mm, met gouden hulsjes bevestigd aan een ovale gouden sluiting met een ovaal gefacetteerde granaat en e...
Lot zilveren bestekdelen bestaande uit 3 suikertangen, 2 vorkjes, 2 suikerschepjes en een koffielepel. Verschillende gehaltes. Totaalgewicht: 186 gram.
Groot lot met zilveren messen, 925/000, model hartfilet, bestaande uit 12 tafelmessen en 12 dessertmessen met stalen lemmet. ZI gekeurd. 21-25 cm. Gebruikt, maar in goede staat.
Lot bloedkoraal bestaande uit een gouden ring, 585/000, met ovale bloedkoraal, 18x7mm, breuk bij de kop, collier met bloedkoralen, ø 4 mm, 80 cm. met gouden sluiting, 585/000, zeskantig met emaille en...
Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren Lyra greep (haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familie roze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Chinees porseleinen theebus met florale decor, 19e eeuw. (chip bovenrand). Afm. 11 cm. Cond.: R.
Imari dekselpot met zilveren deksel, 19e eeuw. Afm. 16 cm. In goede staat.
Drie antieke Chinese borden, 18e-19e eeuw. 2x 19e eeuw. Florale decors (iets vaal). 1x groot, 18e eeuw, voorzien van emaille tuindecor met gouddecor. Scherf gelijmd. Afm. ø 23 - 34.3 cm.
Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.
Set van twaalf Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor, 19e eeuw. Afm. 4.5 x 11.5 cm. ø In goede staat.
Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Grote vroege Chinees porseleinen schaal. 17e-18e eeuw (Swatow) met florale decors. Afm. ø 38x7.5 cm. Chip en haarlijn 3 cm.
Twee grote Delfts blauwe keramieken koeien met boer en boerin, gemerkt APK. Ca. 1900. (één hoorn eraf) Afm. 20x22x14 cm. Cond.: redelijk/goed.
Twee Jugendstil glazen vazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afm. 14-15 cm. In goede staat.
Kristallen whiskyset met gravering (zeven-delig). 'Cristallies Royales de Champagne'. In cassette. Afm. 11x34x35 cm. In goede staat.
Antieke drie-delige glazen opaline set met emaille florale beschildering. Ca. 1900. (één chip) Afm. 21.5 x 36 cm. Cond.: R/G.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Vrouwelijk hoofd. Naar Modigliani (gesigneerd). Afm. 26 cm. In goede staat.
Groot oud Perzisch kleed. Kleur: creme-blauw-bruin (vervuild). Afm. 178x247 cm. Cond.: G.
Groot oud Kelim kleed. Blauw/rood/zwart etc. Beschadiging. Afm. 232x152 cm. Cond.: R.
Oude Perzische loper met floraal decor. Rood/bruin/zwart/creme. Afm. 230 x 104 cm. In redelijk goede staat.