Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Acht zilveren theelepels, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten jl.: Y:1983. 11 cm. Totaal ca 108 gram. In goede staat
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Witgouden rozet ring, 585/000, met briljant en toermalijn. Ring met rozet, ø 13,5 mm, met in het midden een rond gefacetteerde groene toermalijn, ø 7 mm. Om de toermalijn zit een smalle band met daar...
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Grote notenhouten uittrektafel Louis Seize stijl (stijlmeubel 20e eeuw). Recentelijk professioneel gepolitoerd , met twee extra bladen. Afm. 121x164x80 cm ( 241x164 x80 cm. )In zeer goede staat.