Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G
Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.
Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram
Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, Vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...
Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.
Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.
Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.