Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.