Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Juriaen Marinus van Beek
Startpreis 80 EUR

Juriaen Marinus van Beek, 1879-1965. Voorstelling: Een kloof van de Tessino met rivier. Olieverf op linnen. Afm. 24x30 cm. Cond.: G.

Gouden ring met rode steen
Startpreis 100 EUR

Gouden ring, 585/000, met rode steen. Ring met opengwerkte rand, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde rode steen. grootte kop, 17x12 mm. ø 55 ca 3,2 gram. In goede staat

Hein Balsink, landschap met zandweg
Startpreis 300 EUR

Hein Balsink 1891-1966, landschap met zandpad, 60x50cm. olieverf op linnen.

Friesche kortstaart
Ergebnis: 185 EUR

Antieke eikenhouten Friese korstaartklok met wekker omstreeks 1780, voorzien van Duits Schwarzwald uurwerk, omstreeks 1880 115cm. Cond;G

5 Mocca kopjes
Startpreis 30 EUR

Vijf oude mocca kop en schotels. O.a.: Hoecht en Pirkenhammer, 20e eeuw. Afm.5-12 cm. In goede staat.

Vuurvergulde pendule
Ergebnis: 260 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

Ton Anconé, Rembrandt
Startpreis 100 EUR

Ton Anconé, Oldenzaal. Portret Rembrandt. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond. G.

Van Trirum
Startpreis 350 EUR

J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G

Art Deco klok met aansteker
Startpreis 120 EUR

Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G

Lepeldoosje
Ergebnis: 50 EUR

Antiek lepeldoosje met plated theelepels, slotplaat en sierwerk. Ca. 1900. Afm. 6x16x7 cm. In goede staat.

Antieke kolomklok
Startpreis 180 EUR

Negentiende eeuwse Franse zuilenpendule met getorste zuilen en intarsia omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minimale fineerschade 48cm. Cond;R/G

Landschap met boerenstee
Startpreis 150 EUR

E.G. Schalbroek, ca. 1900. Landschap met boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.

Olieverf op doek (50 x 75)
Ergebnis: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.

Pendule, marmer
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.

Pendule klokje + wekker
Startpreis 50 EUR

Duits eikenhouten wekkerklokje. Ca. 1890, Gründerzeit. Met speeldoos/wals (één wijzer mist). Functies niet getest. Afm. 22 cm. Cond.: R/G.

Copieïst interieur
Startpreis 200 EUR

Ongesigneerd, 20e eeuw. Herberg met kaartspelers, in 17e eeuwse stijl. Olieverf op paneel. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.

Twee gouden ringen
Startpreis 60 EUR

Twee gouden ringen, 585/000. Een gladde ring, licht bolmodel, breedte 3 mm, ø50 en een ring met bosagaat, ovaal cabouchon, 7,5x12 mm. ø 56. Totaal ca 4 gram.

Ludwig Schossmann
Ergebnis: 100 EUR

Ludwig Schossmann, Duitse school. Duits landschap. Olieverf op linnen. Afm. 77x60 cm. Cond.: G.

Cornelisz, Perzikken
Ergebnis: 110 EUR

C. Cornelisz, 21e eeuw. Voorstelling: Stilleven met perziken op emaillebord. Olieverf op paneel. Afm. 30x24 cm. Cond.: G.

Harm Kamerlingh Onnes
Startpreis 300 EUR

Harm Kamerlingh Onnes, 1893-1985. Voorstelling: Vrouwenportret. Olieverf op paneel. Afm. 43x50 cm. Cond.: G.

Messing kandelaar
Ergebnis: 30 EUR

Neo-gotische 19e eeuw messing kandelaar. Afm. 53 cm. In goede staat.

2 Engelse messing kandelaars
Startpreis 50 EUR

Twee Engelse messing kandelaars, 19e eeuw. Afm. 31 cm. In goede staat.

Gouden ring en hanger
Startpreis 180 EUR

Gouden hanger en ring, 585/000, met matte steen en briljantjes. Peervormige hanger, voorzien van gouden hangeroog doorlopend op steen met briljant geslepen diamantjes versierd, lengte 40 mm. Met bijp...

10 Delen keramiek
Ergebnis: 100 EUR

Tien keer keramieken objecten, vazen etc. 20e eeuw. Van Elisabeth Pott-Bischoffberger (Duitsland). Afm. 8-23 cm.