Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

11 Miniatuur Chinese vaasjes
Startpreis 40 EUR

Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.

Olieverf op doek (50 x 75)
Ergebnis: 150 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.

Trommel tafeltje
Ergebnis: 60 EUR

Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.

Ree (1x)
Ergebnis: 70 EUR

Opgezette reebok. Afm. 55 cm. In goede staat.

4 Deel blauw .Chinees pors.
Ergebnis: 60 EUR

Vier delen 18e-19e eeuws Chinees porselein. Eén keer gemerkte Kang Xy bord, coullissen decor (minimale chips). Eén keer bord met florale decors (goed). Eén kopje met florale decors (chips). Eén schote...

Engelse mini-set
Ergebnis: 65 EUR

Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.

Olielamp
Ergebnis: 30 EUR

Vooroorlogse glazen petroleumlamp. Ca. 1930. Afm. 43 cm. In goede staat.

Hallamp met glas
Ergebnis: 90 EUR

Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.

Teakhouten wijntafeltje
Startpreis 40 EUR

Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.

Vitrine kastje met glas
Ergebnis: 200 EUR

Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.

Engelse kist
Ergebnis: 80 EUR

Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.

5 Delen divers Makkum
Ergebnis: 50 EUR

Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.

Kandelaren (2x)
Ergebnis: 30 EUR

Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.

2x Houtsnijwerk
Startpreis 40 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.

Grote knobbelvaas
Ergebnis: 40 EUR

Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.

Chinees schaaltje + dekselpotje
Startpreis 80 EUR

Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...

Michael M., naar Picasso
Ergebnis: 200 EUR

Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.

Hollandse mahonie penantkast
Startpreis 70 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.

Groot lot bestek
Ergebnis: 55 EUR

Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet

Lot spaarpotten
Ergebnis: 40 EUR

Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.

Penantkast
Startpreis 200 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.

Peter Brouwer, Zeilboten
Ergebnis: 130 EUR

Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.

Boekhoud-machine Continental
Startpreis 40 EUR

Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G

Queen-Anne theetafel
Startpreis 150 EUR

Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.