Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Drie zeer grote parfum flacons (zonder inhoud). Betreft etalage materiaal. Afm. 19-34 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. 1. Vivienne Westwood, Boudoir (20 ml.). 2. Dior, Dolce Vita (30 ml.). 3. Guerlain EDT, Secret Intention (30 ml.). Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Parfumfles, ca. 600 ml. Carolina Ferrera Chic (+ extra verstuiver) Afm. ca. 26 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Jean Paul Gaultier parfum ( 4 x 30 ml.). Afm. 12-15 cm. Cond.: G.
Plated Marrokaanse dolk met houten grip, 20e eeuw 40cm. Cond:G
Fraaie notenhouten lepeldoos met 6 zilveren (835/000) theelepeltjes, getorste stelen met floraal gegraveerde hanekamheften. Mr. W. Kruyt - Schoonhoven ca. 1900
Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis- Philippe tafel omstreeks 1870. In goede staat 78x119x82cm.
Twee antieke 19e eeuwse spiegels, 1 x mahoniehout biedermeier, zonder spiegelglas. 1x Louis- Philippe notenhout, 168x93cm. 130x60cm. Cond:R/G
Twee Imari porseleinen vaasjes met florale decors, 19e eeuw. Dekselvaas (goed). en een vaas zonder deksel (haarscheur). Afm. 15-27 cm.
Vier maal vooroorlogse Satsuma vazen. Eerste helft 20e eeuw, met goud en figuren in landschapdecors. Afm. 19-40 cm. (één vaas gelijmd) Cond.: R/G.
Duitse 19e eeuwse mahoniehouten zwart gelakte ridder stoel, omstreeks 1870, 102x80x69cm. Cond:R
Duitse antieke biedermeier vurenhouten beschilderde commode omstreeks 1846. Beschildering later en rugwand vernieuwd, In goede staat 81x102x49cm.
Twee Biedermeier mahoniehouten stoelen met bandintarsia, 19e eeuws armleunstoel en eettafelstoel 100x49x52cm en 80x50x47cm. . Cond:R/G
Negentiende eeuwse mahoniehouten eettafel met gaaf mahoniehouten fineer blad, lichte fineerschade 75x115cm. Cond:G
Twee delen antiek porselein met florale decor, ca. 1900. Eén maal koektrommel met onderschaal, één maal verdeelschaal. (deksel koektrommel haarlijn). Afm. 20-28 cm. Cond.: R/G.
Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.
Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G
Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.
Zilveren collier en hanger, 925/000, met zirconia. Een fijn slangcollier met een langwerpige hanger met afgeronde hoeken, bezet met diverse gefacetteerde zirconia's in diverse vormen. Grootte hanger 1...
Roodgouden collier en hanger, 750/000. Met diamanten. Hanger met een langwerpige dubbele peervorm bezet met 113 baguette geslepen diamanten, totaal 2,00 crt. TW/VS-SI en 80 briljant geslepen diamanten...
Zilveren ring met barnsteen, 835/000. Ring met ovale barnsteen gezet in een rand met opengewerkte rand met cirkel en bollen. ca 6,2 gram. ø 58.
Elegante gouden ring, 750/000, met saffier en diamanten. De ring heeft aan de bovenzijde een bloemvorm met golvend motief, waar in het midden een grote saffier zit. Om de saffier zitten diverse brilj...