Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.
Groot lot interessant antiek koperwerk. O.a.: 19e Eeuwse appelketels, Joodse kandelaar, zakketel, kannen, kraantjeskan, kaarskandelaren etc.. Afm. 36x60x45 cm. Cond.: R/G.
Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G
Grote antieke bronzen vier-lichts kaarskandelaar, ca. 1880. In Renaissance stijl. Historisme. Afm. 54 cm. In goede staat.
Antieke snijwerk barometer met paard en ranken. ca. 1920. In goede staat. Afm. 52 cm. Cond. G.
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Decoratieve ijzeren wildhanger, 20e eeuw. Afm. ø 40 x 30 cm. In goede staat.
Gietijzeren historisme zakhorloge houder. Gemerkt Ericsson Väse. Ca. 1900. Heraldiek. Afm. 26 cm. In goede staat.
Antieke figuren tafellamp, moeder met kind (compositie metaal), ca. 1900. Afm. 75x40 cm. ø In goede staat.
Twee antieke tafellampen met figuren (compositie metaal). Ca. 1900. Afm. ca. 60x44 cm.ø Cond.: G.
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Hollandse 17e eeuwse statenbijbel (1685) met diverse etsen van Jan Luyken (1649-1712). Martelaars spiegel der doopsgezinde door Tileman van Bracht. (Originele lederen band met koperen beslag) Afm. 12x...
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Grote penvuur revolver, 19e eeuw. Beal 6 Patent - Sept. 14, 1858. Afm. 31 cm. In zeer goede staat.
Antiek gegraveerd Frans steenslot pistool (voorlader), ca. 1800. Futandu Mont Lucon. Afm. 37 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 19e eeuwse koperen boulloir met porseleinen greep en ijzeren onderstel (brander ontbreekt). Afm. 41 cm. In goede staat.
Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat
Gesigneerd Corneille. Houten handbeschilderde sculptuur met vogels. In lagen opgebouwd. Afm. 68x70x9 cm. In goede staat.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Jan Wittenberg, 1886-1963. Veulen handdruk. Houtsnede op papier. Afm. 19x21 cm. Cond. G