Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...
Prachtig vijf-delig Delfts keramieken kaststel met landschappen en florale decors. Ca. 1920. In 18e eeuwse stijl. Afm. 26-37 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met donkerblauw floraal- en symbolen decors. 20e Eeuw. In goede staat.
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Grote Chinese 19e eeuw, cassis-kleurige porseleinen dekselvaas (deksel randschade). Afm. 32 x 20.5 ø. Cond.: R/G.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.
Duits porseleinen Hutschenreuther servies Form Dresden, 10 kop en schotels, vaas, schaal, 2 terrines, 2 melkkannen, minimale chip mogelijk, 10-37cm. Cond;G
Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
Oude rood-lak Chinese theepot, gemerkt. Tweede helft 20e eeuw. Bamboe decor met dieren. Afm. 12x15x9 cm ø.
Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.