Ludwig Jacobson, 1890 Odense. Twee koeien in landschap. Olieverf op linnen. Afm. 31x21.5 cm. Cond.: G.
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Willi Werntz, Duitse school. IJzergieterij met figuren. Aquarel op papier. Afm. 39x50 cm. Cond.: G.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Gitarist. Voorstelling: 2) Zittende dame. Voortstelling: 3) Gezicht. Ingekleurde linoleumsnedes op papier. Afm. 23-29 cm.
Twee maal landschap. 1x olieverf op linnen, 1x aquarel op papier. Afm. 50x60 cm en 55x61 cm. Cond. G.
Theo Zwaga, 1942-1996. Hollands havengezicht met platbodems. Olieverf op linnen. Afm. 67x44 cm. Cond.: G.
Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De ranch. Voorstelling: 2) De schim. Linoleumsnedes op papier. Afm. 36x47 cm en 30x40 cm.
Twee delige antieke Engelse hoekkast, met intarsia en lijstwerk op glas. In goede staat 167x46x45cm.
Sierlijke gouden ring, 750/000, met robijn en diamant. Ring met een briljant in het midden, ca 0,10 crt, in een geelgouden gladomzetting. Daaromheen zitten in een ovale rand diverse triangel geslepen ...
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
Twee oude Leeuwarden keramieken kastkommen met florale decors. Zijn gesigneerd met v.d. Graaff, 1915-1965. Afm. 11.5 - 18 cm. ø. In goede staat.
Twee mooie geplooide polychrome Makkumse aardewerken sierborden 20e eeuw en in goede staat 28,5-32øcm.
Hollandse wortelnoten barokstijl wandvitrine. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 83x79x21 cm. Cond.: G.
Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...
Onduidelijk gesigneerd. Duitse school. Ca. 1900. Voorstelling: Stalinterieur met koe, kalf en kippen. Olieverf op linnen. Afm. 74x69 cm. Cond.: G.
Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray (etage klaptafel) . Ca. 1930. Afm. ø 28x96 cm. In goede staat.
Louis Seize-stijl bankje met mooie stoffering. 20e eeuw. Afm. 52x51x100 cm. In goede staat.
Vier zilveren ringen met zirconia, 925/000. Eën brede ring aan de bovenzijde pave bezet met zirconia's, ø 57, een brede slagring met rijen met witte en zwarte zirconia's, ø 53, vierkante ring met 5 ba...
Oude Chinese Celadon porseleinen waterbak met geschulpte omranding. Afm. 4x14.5 cm. ø. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten dekenkistje met snijwerk, ca. 1900. Afm. 43x32x41 cm. In goede staat.
Grote Engelse mahoniehouten breakfront boekenkast met bandintarsia, omstreeks 1960, Zware uitvoering kwaliteits stijlmeubel, 200x197x60cm. Cond:G
Grote vroeg 19e eeuw Engelse mahnoniehouten commode met vijf lades. Ca. 1820. (gerestaureerd) Afm. 127x116x57 cm. In zeer goede staat.
F. Delcroit, ca. 1900. Duitse school. Voorstelling: Stadsgezicht Salzburg. Olieverf op paneel (paar wormgaatjes). Afm. 18.5 x 26 cm. Cond.: G.
Antiek Engels mahoniehouten laden dressoir, omstreeks 1880, met 7 lades. In goede originele staat. 78x117x50cm.