Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).
Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Zeldzame antieke mahoniehouten kantelspiegel met houtgestoken sierwerk en lades onder de liggende leeuwen. Ca. 1800. Verguld bronzen ornamentures. In goede originele staat. Afm. 172x101x38 cm.
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm. Totaal ca 125 gr
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer en zirconia's in de vorm van een hart. ø 19 mm. ø ring 56 Nieuw
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.
Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.