Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Bronzen beeld
Ergebnis: 60 EUR

Bronzen putti met vogel op zwart marmeren piedestal. Gesigneerd: M. Moreau. Maar tweede helft 20e eeuw. Afm. 30 cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers met amazoniet en diamant
Startpreis 650 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met amazoniet en diamant. Witgouden oorhaken bezet met diamanten met daaraan een hanger met een driehoekig gefacetteerde amazoniet, 15 mm. en daaromheen een rand met bri...

Portret Duitse school M.O
Startpreis 50 EUR

Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, 90x70cm. Cond:G

Kolom pendule
Ergebnis: 190 EUR

19e Eeuw. Franse portaalklok, zuilenpendule, ca. 1870 met rankenintarsia en vergulde bronzen armaturen. Acht-daags, veerslinger. Afm. 52 cm. In goede staat.

Bronzen boedha (gesign.)
Startpreis 250 EUR

Antieke Chinese bronzen vergulde boedha met verso tekst. Ca. 1900 of ouder. Afm. 24 cm. In goede staat.

Gouden broche
Startpreis 110 EUR

Gouden broche, 585/000, soort strikmodel met gekretste bewerking en in het midden versierd met een witgouden zetkastje versierd met een kleine briljant geslepen diamant. Grootte 21x38 mm. Voorzien van...

18e-19e eeuws houtgestoken beeld
Startpreis 300 EUR

Grote 18e-19e eeuwse Chinese houtgestoken beeld met originele polychromie, achterin een ruimte als relikwiehouder, basis aangetast, opgevuld met cement. 58cm. Cond:G

Bronzen plaquette, Joseph Krautwald
Ergebnis: 50 EUR

Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.

Bloemenvaas, zilv.
Ergebnis: 40 EUR

835/000 Zilveren Art-deco bloemenvaas met verzwaarde voet, Mr. Gebr. F.J.D. & J.F. Barends-Amsterdam, anno 1936 j B 40. Afm. ø 6x12 cm.

C. Permeke
Startpreis 125 EUR

Gesigneerd C. Permeke, poging naar origineel, naakte figuren, potlood op papier 16x22cm. Cond;G

Eissenloeffel glazen
Startpreis 300 EUR

Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.

Horloge, 'Calvaneo' (nieuw)
Startpreis 150 EUR

Horloge Calvaneo 1583, prestige diamond, ø 40 mm, CM-PD-08, staal met zwart leren band en clipsluiting, voorzien van parelmoerwijzerplaat met kleine diamantjes. Nieuw in originele doos met certificaat...

Franse Jugendstil vaas
Ergebnis: 120 EUR

Antieke Franse Art Nouveau vaas met vissen decor. Ca. 1910. Gesigneerd: A. Hunebelle (1896-1958) ´Modele depose R. Cogneville´. Transparant bewerkt blauwgroen en neutraal. Afm. 22,5 x. 22 cm. ø. In go...

2 Kandelaren met putti
Ergebnis: 800 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.

Boulle klokkast + console
Ergebnis: 1.300 EUR

Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.

Ring met granaat
Startpreis 100 EUR

Ring, 375/000, met granaat. Een Engelse ring met aan de bovenzijde een band gemaakt uit opengewerkte en versierde chatons, bezet met 7 rond gefacetteerde granaten. Breedte 6 mm,. London vermoedelijk 1...

Gouden collier met granaat
Startpreis 240 EUR

Gouden collier met granaat, 585/000. Collier gemaakt van gefacetteerde granaten, ø 3 mm, door middel van gouddraad aan elkaar verbonden. Voorzien van gouden ovale sluiting. Lengte 65 cm ca 10,2 gram....

Rozenklokje
Startpreis 60 EUR

Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.

9 Deel blauw glas
Startpreis 50 EUR

Negen delen blauw glas, 19e-20e eeuw. (witte rand). Bestaande uit: Eén schenkkan, vijf vazen, drie schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Cond.: R/G.

Bronzen lamp met meermin
Startpreis 125 EUR

Antieke bronzen tafellamp met meermin, drie-lichts met porseleinen fittingen. Ca. 1920. Afm. 76 cm. In goede staat.

Poederdoos, zilver.
Startpreis 40 EUR

935/000 Zilveren poederdoos, ca. 6 cm. Deksel met honingraad motief in fraaie florale omranding. Gewicht: Ca. 52 gram.

Gietijzeren etagieretafel
Startpreis 150 EUR

Antieke gietijzeren, origineel beschilderde etagiere bijzettafel in roccoco-stijl met landschappen decors. Ca. 1880. Onduidelijk gemerkt. Afm. 78x42x26 cm. In goede staat.

Waterkan, Anna Groen
Ergebnis: 45 EUR

Hollandse copier Anna Groen waterkan. Ca. 1930. Afm. 16 cm. In goede staat.

Houten gestoken console
Ergebnis: 135 EUR

Houtgestoken wandconsole met vergulding. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 38x34x20 cm. Cond.: G.

2 Glazen clownsfiguren
Ergebnis: 40 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G

Cartelklok
Startpreis 275 EUR

Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. (Mooie gave wijzerplaat). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 57 cm. In goede staat.

Servies
Ergebnis: 700 EUR

19e Eeuw. 16-delig Frans mocca servies met diverse 17e eeuwse kunstenaars afgebeeld en goud decor. O.a.: Moccakan, melkkan, suikerpot, schaaltje, elf kop en schotels. (één kopje beschadigd, één kopje ...

Zilveren broche en armband met kleurstenen
Startpreis 75 EUR

Zilveren broche en armband met kleurstenen, antieke stijl. Veerbroche met vergulding en diverse kleurstenen, één steen ontbreekt, 8x3,5cm, en een armband met markiesvormige schakels met rode en groene...

Regulateur
Startpreis 170 EUR

Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.

Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Startpreis 350 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met gouddecor, vogels op bloesemtakdecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34cm.

Klok, koeie-oog
Ergebnis: 100 EUR

19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.

Kang Xi bord
Ergebnis: 200 EUR

Chinees porseleinen Kang Xi bord, 17e eeuw. Bord is voorzien van figuren in interieur decor en figuren in landschappen decors. (gesigneerd) randschades en drie haarscheuren Afm. ø 27 cm. Cond.: R.

Staande klok, vroeg 19e eeuws
Startpreis 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G

Gouden streekhanger
Ergebnis: 80 EUR

Gouden streekhanger 585/000. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr

Meissen vaasje
Ergebnis: 100 EUR

Duitse Meissen porseleinen siervaas (Knauff), ca. 1900. Met handgeschilderd floraal- en goud decor. Afm. 13.5 cm.

Friese staartklok
Ergebnis: 180 EUR

Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G

5 Duitse borden
Startpreis 60 EUR

Vijf oude/antieke Duitse porseleinen borden Meissen en K.P.M. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: handbeschilderd en goud decor. Afm. 30-33 cm. In goede staat.

Mes, met antieke zilveren greep.
Ergebnis: 140 EUR

Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.

Barok laden kastje
Startpreis 650 EUR

Twee delige barok opzet ladenkast met vijf lades met messing beslag en onderling verbonden getorste poten. 18e Eeuw. (minimale fineerschade) Afm. 117x80x42 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldje, Sitzendorf
Startpreis 50 EUR

Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 40 EUR

Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.

Imari sierschotel
Ergebnis: 275 EUR

Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.

Gouden ring met briljant
Startpreis 300 EUR

Geelgouden ring 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasiemodel ring met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0,46 ct....

Bonbonnière op zilv. voet + bonbonnière met zilv. beugel.
Startpreis 80 EUR

Twee kristallen bonbonnières met zilver, 833/000. Een rond kristallen schaaltje met accolade vormige rand, op zilveren gecontourneerde voet met biedermeier gravure. In het midden van het schaaltje zi...

Delfts tableau 1978
Ergebnis: 35 EUR

Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.

Imari bord, Chinees.
Ergebnis: 50 EUR

Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.

8 Theelepels, zilver Haags lofje
Ergebnis: 80 EUR

Acht zilveren theelepels, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten jl.: Y:1983. 11 cm. Totaal ca 108 gram. In goede staat

5 Borden aardewerk
Startpreis 40 EUR

Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.