Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Boek, antiguarisch
Startpreis 40 EUR

Antiguarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afm. 9x38x31. In redelijke staat.

Tinnen kraankan, beschilderd.
Startpreis 40 EUR

Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.

Snavelkan
Startpreis 40 EUR

Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afm. 35 cm. In goede staat.

Doos divers tin
Startpreis 40 EUR

Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afm. 10-30 cm. Cond. R/G.

3 delig Perzisch messing
Startpreis 40 EUR

2x oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florade decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e eeuw. ...

4 Hohners, mondharmonika
Startpreis 40 EUR

Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G

Theestoof, mahonie
Startpreis 40 EUR

Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afm. 42x36 cm. In goede staat.

2 Putti en 2 olifantjes met console
Startpreis 40 EUR

Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G

Edelsteen boom
Startpreis 40 EUR

Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afm. 17 cm. In goede staat.

Boekhoud-machine Continental
Startpreis 40 EUR

Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G

Lederen koffer
Startpreis 40 EUR

Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afm. 40x71x42. In goede staat.

2 Kaarskandelaars
Startpreis 40 EUR

Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afm. 40-47.5 cm. In goede staat.

2x Houtsnijwerk
Startpreis 40 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.

Boek, Hardings of Art
Startpreis 40 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afm. 30x39x3 cm. Cond.: R.

Noten kraker
Startpreis 40 EUR

Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afm. 23.5 cm. In goede staat.

Rond tonnetje
Startpreis 40 EUR

Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat en stop. 19e Eeuw. Afm. 24x15 cm. ø. In goede staat.

Staande lamp
Startpreis 40 EUR

Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.

Indonesisch boedha beeld ca. 1940
Startpreis 40 EUR

Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G

Paardenaanspanning, deco stuk
Startpreis 40 EUR

Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.

Dienbladen (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afm. 28-50 cm. In goede staat.

Koperen treven
Startpreis 40 EUR

Twee koperen treven op hoge voet. 19e Eeuw. Afm. 24-25 cm. In goede staat.

2 Chinese plaquettes
Startpreis 40 EUR

Twee plaquettes versierd met Boedha's. 55x100x3,3mm en 60x10x40mm.

Cloisonné vaasjes (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afm. 12.5 cm. In goede staat.

Crucifix
Startpreis 40 EUR

Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afm. 35 cm. In goede staat.

Dokterstas/Toilettas
Startpreis 40 EUR

Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afm. 25x41x20 cm. Cond.: R.

Crucifix, (hout)
Startpreis 40 EUR

Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.

Lotje gereedschap
Startpreis 40 EUR

Lot antiek smederij gereedschap 19e eeuw, 6x.

Schelpen (groot)
Startpreis 40 EUR

Twee grote tropische zeeschelpen. Afm. 22-26 cm. In goede staat.

Staande lamp met messing voet
Startpreis 40 EUR

Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x45 cm. ø. Cond.: G.

Zes delen antiek messing
Startpreis 40 EUR

Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afm. 16-28 cm. Cond.: G.

WMF kandelaar
Startpreis 40 EUR

Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.

Handbeschilderd bord, messing omranding
Startpreis 40 EUR

Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G

Lot ansichtkaarten (50 st.)
Startpreis 40 EUR

Lot oude ansichtkaarten, o.a.: Overijssel en veel Enschede. 20 Eeuw. Afm. 5x15x10 cm. Cond.: G.

Tinnen figuren (13x)
Startpreis 40 EUR

Lot van dertien grote tin gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afm. 11-15 cm.

Regulateur klokje
Startpreis 40 EUR

Notenhouten mini-regulateur klok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.

Amsterdamse school, kinderkappersstoel
Startpreis 40 EUR

Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afm. 198x68x45 cm. In goede staat.

Teakhouten wijntafeltje
Startpreis 40 EUR

Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.

Wandvitrine kastje
Startpreis 40 EUR

Hollands eikenhouten barok wandvitrine-kastje. (Scharnieren vervangen en rugwand later). Afm. 65x64x17 cm. In goede staat.

Biedermeier (piano) kruk
Startpreis 40 EUR

Antiek Duitse notenhouten Gründerzeit kruk met originele zitting. Afm. 50x40 cm. ø. In goede staat.

Stoeltje (groen)
Startpreis 40 EUR

Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afm. 83x60x57. In goede staat.

Eikenhouten bijzettafel
Startpreis 40 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.

Trommelvormig bijzettafeltje
Startpreis 40 EUR

Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel, in goede, staat, op koperen wielen 60x60øcm.

Antieke spiegel
Startpreis 40 EUR

Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten. Spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G

Perzisch tapijt + klein tapijt
Startpreis 40 EUR

Twee oude Perzische kleden, rood en rood-blauw. Afm. 63x92 cm en 100x160 cm. In goede staat.

Perzisch kleed
Startpreis 40 EUR

Oud Perzisch kleed rood/zwart/ oker, in goede staat 107x175cm.

Kleine Perzische kleedjes
Startpreis 40 EUR

Twee oude perzische kleden Iran Goltuch meerkleurig floraal decor. 80x124cm en 104x68cm. Cond;R/G

Bronzen plaquette, gesigneerd
Startpreis 40 EUR

Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G

Twee bronzen katten
Startpreis 40 EUR

Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.

Bronzen figuur, Wolfgang Frische
Startpreis 40 EUR

Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.

Zeven bronzen beeldjes.
Startpreis 40 EUR

Zeven bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Deg...

Koekschaal, kristal.
Startpreis 40 EUR

Dunwandige geslepen kristallen koekschaal met knopdeksel. Leerdam, gemerkt: 'Copier'. Afm. ø 25 cm.

Engelse theebus
Startpreis 40 EUR

Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afm. 15x10 cm. ø. In goede staat.

Bowlset + 2 Karaffen
Startpreis 40 EUR

Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afm. 7-33 cm. In goede staat.

Siercoupes
Startpreis 40 EUR

Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afm. 17 cm. Cond.: R.

2 KPM borden
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors. Ca. 1900. Afm. 29.3 cm. ø. In goede staat.

3 KPM borden
Startpreis 40 EUR

Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afm. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.

Yixing servies China
Startpreis 40 EUR

Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G

Porseleinen beeldje, Volkstedt
Startpreis 40 EUR

Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar. In goede staat 14cm.

Imari kraagvaas op voetje
Startpreis 40 EUR

Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.

Imari bord, 18e eeuw
Startpreis 40 EUR

Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afm. 22 cm. Redelijk/goed.

Porseleinen ree
Startpreis 40 EUR

Duitse porseleinen figuur door A. Rempel. 'Ree met ree-kits'. 20e Eeuw. Afm. 15.5 cm, In goede staat.

5 Borden aardewerk
Startpreis 40 EUR

Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.

Siervazen (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afm. 29 cm. In goede staat.

Plateel (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afm. 13-16 cm. In goede staat.

2x Plateel
Startpreis 40 EUR

Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afm. 36-61 cm.

2 Bloempotten
Startpreis 40 EUR

Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordhire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afm. ca. 20-32 cm. In goede staat.

6 Bloempotten blauw-wit
Startpreis 40 EUR

Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 12x14 cm ø. In goede staat.

2 Chinese borden
Startpreis 40 EUR

Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G

3 Chinese blauwe kop en schotels, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met blauwe florale decors. Afm. ca, 5-9 cm. ø In goede staat.

Regout kastkommen, Mos Rose (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor Mos Rose. Afm. 10-16 ø. In goede staat.

3 Porseleinen beeldjes
Startpreis 40 EUR

Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afm. 16-21 cm. In goede staat.

Porseleinen beeldje, 2 ijsvogels
Startpreis 40 EUR

Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afm. 12 cm. In goede staat.

2 Porseleinen figuren,
Startpreis 40 EUR

Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afm. 12-15 cm. In goede staat.

11 Miniatuur Chinese vaasjes
Startpreis 40 EUR

Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.

2x Vaas Japans
Startpreis 40 EUR

Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afm. 25 cm. In goede staat.

6 Borden, betreffende Fürstenberg
Startpreis 40 EUR

Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afm. ø 19.5 cm. Cond.: G.

2 Franse vaasjes, 19e eeuw
Startpreis 40 EUR

Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G

Antieke Chinese dekselpot
Startpreis 40 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.

2 Chinese bordjes
Startpreis 40 EUR

Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.

Theepot, Kantonees
Startpreis 40 EUR

Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afm. 13 cm. In goede staat.

8 Kop & schotels P. Regout
Startpreis 40 EUR

Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.

5 Borden
Startpreis 40 EUR

Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afm. 16.4 cm. ø. In goede staat.

Figuren, Gerold (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staat er af). Afm. 14 cm. Cond.: R/G.

Kruik en dekselpot + twee handvaten
Startpreis 40 EUR

Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afm. 33-37 cm. Cond.: R/G.

P. Regout bord ca. 1880 met bloemdecor
Startpreis 40 EUR

Grote antieke Petrus Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 met haarlijn39ø Cond:R

Japanse rolvaas.
Startpreis 40 EUR

Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 25 cm. In goede staat.

4x China/Japan
Startpreis 40 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.

Kantonese vaas
Startpreis 40 EUR

Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afm. 16.5 cm. In goede staat.

Div. antiek Chinees porselein
Startpreis 40 EUR

Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...

Kommen, goudsteen (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afm. ø 12-17 cm. In goede staat.

Hanglamp, porselein.
Startpreis 40 EUR

Antieke keramieken hanglamp met florale Jugendstil decor en glazen kap. Ca. 1910. Afm. 45x27 cm. ø. Cond.: G.

Yixing trekpotje
Startpreis 40 EUR

Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G

Porseleinen flessen (2x)
Startpreis 40 EUR

Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.

Plaquette, Boch
Startpreis 40 EUR

Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afm. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.

Porseleinen inktstel
Startpreis 40 EUR

Antiek porseleinen figuur-inktstel, twee-delig. Onder de figuren zit het inktstel verborgen . Ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.

Grote Engelse chocoladekom
Startpreis 40 EUR

Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afm. 13x20 cm. ø. In goede staat.