Antiguarisch boek. Alle werken van Jacob Cats door D.J. van Vloten met ruim 400 platen op staal aangebracht door J.W. Kaiser (1861). Band is aan onderkant beschadigd. Afm. 9x38x31. In redelijke staat.
Oude Hollandse tinnen beschilderde kraantjeskan. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.
Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afm. 35 cm. In goede staat.
Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afm. 10-30 cm. Cond. R/G.
2x oud/antiek Perzisch messing en 1x China/Japan. Een maal theekan 19e eeuw, fijn gedecoreerd met florade decors. Een maal tablet met Chinese tekens (beschadigd). Een maal kom, eerste helft 20e eeuw. ...
Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G
Mahoniehouten theestoof met band intarsia en messing binnenbak. 19e eeuw. Afm. 42x36 cm. In goede staat.
Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G
Antiek boompje op bronzen vergulde voet, ca. 1900. Afm. 17 cm. In goede staat.
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Vooroorlogse lederen koffer met drie sluitingen. Afm. 40x71x42. In goede staat.
Twee grote oude messing kaarskandelaars, 20e eeuw. Afm. 40-47.5 cm. In goede staat.
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.
Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afm. 30x39x3 cm. Cond.: R.
Vooroorlogse Duitse houtgestoken notenkraker met kabouterkop. Afm. 23.5 cm. In goede staat.
Eikenhouten dranktonnetje met ijzeren beslag en handvat en stop. 19e Eeuw. Afm. 24x15 cm. ø. In goede staat.
Grote staande keramieken lamp met florale decors. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.
Twee antieke dienbladen. Ca. 1920. Eén maal keramieken dienblad met florale en vlinders decor. Eén maal eikenhouten dienblad met koperband. Afm. 28-50 cm. In goede staat.
Twee koperen treven op hoge voet. 19e Eeuw. Afm. 24-25 cm. In goede staat.
Twee plaquettes versierd met Boedha's. 55x100x3,3mm en 60x10x40mm.
Twee Japanse cloisonné vaasjes met draken decors. 20e Eeuw. Afm. 12.5 cm. In goede staat.
Heilig kruis met wijwaterbakje, 19e eeuw. Compositie metaal op houten plaquette. Afm. 35 cm. In goede staat.
Vooroorlogse lederen dokterstas met sleutel. Afm. 25x41x20 cm. Cond.: R.
Antieke notenhouten Corpus Cristi, 18e-19e eeuw. Afm. 39 cm. Cond.: G.
Bronzen tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 75x45 cm. ø. Cond.: G.
Zes delen antiek messing. Twee kandelaren, één grote blaker, één stofblik, één flacon en één kaarsdover. Afm. 16-28 cm. Cond.: G.
Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.
Antiek handbeschilderd porseleinen bord met messing omranding, omstreeks 1900 26øcm. Cond:G
Lot oude ansichtkaarten, o.a.: Overijssel en veel Enschede. 20 Eeuw. Afm. 5x15x10 cm. Cond.: G.
Lot van dertien grote tin gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afm. 11-15 cm.
Notenhouten mini-regulateur klok. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 66 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse-school stijl kinderkappersstoel met lederen zitting, ca. 1920. Afm. 198x68x45 cm. In goede staat.
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Hollands eikenhouten barok wandvitrine-kastje. (Scharnieren vervangen en rugwand later). Afm. 65x64x17 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten Gründerzeit kruk met originele zitting. Afm. 50x40 cm. ø. In goede staat.
Notenhouten barokstijl armleunstoel, met groene velours stoffering. 20e eeuw. Afm. 83x60x57. In goede staat.
Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.
Engels trommelvormig bijzettafeltje, mahoniehout, 2e helft 20e eeuw, Stijlmeubel, in goede, staat, op koperen wielen 60x60øcm.
Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten. Spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G
Twee oude Perzische kleden, rood en rood-blauw. Afm. 63x92 cm en 100x160 cm. In goede staat.
Twee oude perzische kleden Iran Goltuch meerkleurig floraal decor. 80x124cm en 104x68cm. Cond;R/G
Antieke bronzen plaquette in nieuwe houten lijst met naamplaatje, Alouette messagere du Jour, omstreeks 1900 in goede staat 19x14cm Cond:G
Twee bronzen katten, 20e eeuw. Eén kleine, gemerkt: Multian Zitai. Eén grotere, gemerkt: Monogram. Afm. 6-11 cm. Cond.: G.
Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.
Zeven bronzen beeldjes op sokkel voorstellend reproducties van bekende werken: 1x Gesluierde danseres van Myrina (Griekse oudheid), 1x Gudea (Oosterse oudheden) en 1x Danseresje van 14 jaar (Edgar Deg...
Dunwandige geslepen kristallen koekschaal met knopdeksel. Leerdam, gemerkt: 'Copier'. Afm. ø 25 cm.
Engelse kristallen theebus met plated deksel. Ca. 1930. Afm. 15x10 cm. ø. In goede staat.
Art Deco glazen bowlset met elf glazen + sleef en twee geslepen kristallen karaffen (20e eeuw). Afm. 7-33 cm. In goede staat.
Twee porseleinen empire amfora vazen met figuren in landschap en goud decor. 19e Eeuw. Eén vaasje gerestaureerd, één vaasje chips. Afm. 17 cm. Cond.: R.
Twee antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors. Ca. 1900. Afm. 29.3 cm. ø. In goede staat.
Drie antieke Duitse porseleinen K.P.M. borden met handbeschilderde florale decors, ca. 1900. Afm. 17.5-24 cm. ø. In goede staat.
Oud Chinees yixing serviesgoed, gemerkt, 6 kop en schotels, bamboe grip, 20e eeuw 5x8,5øcm. Cond:G
Duitse Volkstedt porseleinen figuur 20e eeuw, romantisch paar. In goede staat 14cm.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Chinees Imari porseleinen bord met coulissen en gouddecor (1 chip, rand). 18e eeuw. Afm. 22 cm. Redelijk/goed.
Duitse porseleinen figuur door A. Rempel. 'Ree met ree-kits'. 20e Eeuw. Afm. 15.5 cm, In goede staat.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Twee antieke Franse keramieken siervazen met opgewerkte rozen en goud decor. 'M.depose 974'. Afm. 29 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse platelen vazen. Ca. 1920-1930. Eén maal klein Eskaf, één maal groter Ola Huizen. Afm. 13-16 cm. In goede staat.
Twee delen Hollands oud plateel. Groot sierbord, 'Gouda Regina Rosario' door Hulshof (chip). tafellamp 'Gouda Roba'. (bodemrand beschadigd) Ca. 1930. Afm. 36-61 cm.
Twee oude keramieken bloempotten, blauw-wit, met florale decors (gemerkt). O.a.: Old Staffordhire stijl bloempot met lekschaal, en één maal onbekend gemerkt. Afm. ca. 20-32 cm. In goede staat.
Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 12x14 cm ø. In goede staat.
Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, 1 met haarlijn, andere goed. 23,7cm. Cond;R/G
Drie antieke Chinees porseleinen kop en schotels (gemerkt) met blauwe florale decors. Afm. ca, 5-9 cm. ø In goede staat.
Twee antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kastkommen. Decor Mos Rose. Afm. 10-16 ø. In goede staat.
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afm. 16-21 cm. In goede staat.
Duits porseleinen figuur, ca. 1950. Twee ijsvogels op tak. Gemerkt met kroon en Gdr. Afm. 12 cm. In goede staat.
Twee bisquit porseleinen figuren, betreft kaartspel. Genummerd 2904. 20e eeuw. Vermoedelijk Italië. (minimale chip). Afm. 12-15 cm. In goede staat.
Wandkastje met elf (1 vaasje mist) ChineesJapanse porseleinen miniatuur vaasjes. Japan ge-etiketeerd. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 47x28x8 cm. Cond.: G.
Twee vooroorlogse Japanse Satsuma vazen met goud-, floraal- en vlinderdecors. Afm. 25 cm. In goede staat.
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afm. ø 19.5 cm. Cond.: G.
Twee 19e eeuwse handbeschilderde Franse vazen met figuren en landschapsdecor, 1 vaas gelijmd 18cm. Cond:R/G
Chinees porseleinen dekselpot met florale decors, 18e eeuw. (Foohond deksel beschadigd) Afm. ca. 17 x 15 cm ø . Cond.: R.
Twee Chinees porseleinen diepe schotels met florale decors. 18e-19e Eeuw. Afm. 3-15.5 cm. ø. In goede staat.
Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afm. 13 cm. In goede staat.
Acht antieke Petrus Regout Maastricht keramieken kop en schotels. Decor Canton. Ca. 1890. Afm. 7.5 -13 cm ø. Cond.: G.
Vijf antieke Duitse porseleinen handbeschilderde gebakschotels met opengewerkte omranding en goud decor. Monogram H.K. 1888. Afm. 16.4 cm. ø. In goede staat.
Twee oude duitse Gerold porseleinen figuren. (bij één vogel is staat er af). Afm. 14 cm. Cond.: R/G.
Twee oude Duitse steengoed kruiken, eerste helft 20e eeuw. Eén maal fles (hengsel gelijmd), één maal rumtopf. Afm. 33-37 cm. Cond.: R/G.
Grote antieke Petrus Regout Maastricht wandschotel met boeren decor omstreeks 1880 met haarlijn39ø Cond:R
Japanse porseleinen rolvaas met paradijsvogel en florale decors. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 25 cm. In goede staat.
Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.
Oude Chinese Kantonese vaas met florale en paradijsvogel decor. (Gemerkt) Eerste helft 20e eeuw. Afm. 16.5 cm. In goede staat.
Divers antiek Chinees porselein. Twee miniatuur dekselvazen, 19e-20e eeuw , een vaasje met figuren decor (heeft chips bij deksel).en een antieke octagonale kop en schotel met tekst en landschap decor...
Twee goudsteen keramieken kommen met florale decors. 19e Eeuw. (grote kom chip) Afm. ø 12-17 cm. In goede staat.
Antieke keramieken hanglamp met florale Jugendstil decor en glazen kap. Ca. 1910. Afm. 45x27 cm. ø. Cond.: G.
Oude Chinese Yixing trekpot, gemerkt 20e eeuw met salamanderdecor, 12x17x11cm. Cond:G
Twee antieke porseleinen whisky flessen met florale en koets decor. Ca. 1930. 'Porcelaine veritable Belgium'. In goede staat.
Belgische antieke keramieken Boch plaquette met molenlandschap decor. Ca. 1900. Afm. 26.5 x 32 cm. ø. In goede staat.
Antiek porseleinen figuur-inktstel, twee-delig. Onder de figuren zit het inktstel verborgen . Ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse Royal Cauldon Victoria chocolade-kom met onderschotel. Ca. 1900. Afm. 13x20 cm. ø. In goede staat.