Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Mechelse kapstok
Ergebnis: 40 EUR

Antieke eikenhouten Mechelse kapstok met leeuwenkoppen, ca. 1900. Afm. 98x93x12 cm. Cond.: G.

Koperwerk (divers)
Ergebnis: 40 EUR

Vijf maal koperwerk, 19e-eeuw. Twee maal pannen op hoge poten, één maal appelketel, één maal waterketel en één maal hengselpot. Afm. 20-30 cm. In goede staat.

Messing lepelrek, antiek.
Ergebnis: 40 EUR

Antieke zes-delige messing lepelrek, in Barok-stijl. Ca. 1900. Afm. 50x48x4 cm. In goede staat.

2 Barnsteen pijpjes met goud en vergulde rand
Ergebnis: 40 EUR

Twee barnstenen pijpjes, één met gouden rand, 585/000, en één met vergulde rand in originele etui. 6-7cm.

Koperen genagelde hengselvaas
Ergebnis: 40 EUR

Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G

Barok kaarsdover en zegelstempel
Ergebnis: 40 EUR

Achtiende eeuwse Barok bewerkte kaarsdover van tin en een bronzen zegelstempel(petschaft) 8-17cm Cond:G

Diverse kleine delen
Ergebnis: 40 EUR

Lot diversen 19e eeuws, weegschaal, gewichten, srtijkijzers, koffiemolen, hengselpot 11-40cm. Cond:G

Donkerbruine bontjas
Ergebnis: 40 EUR

Mooie donkerbruine damesbontjas, in goede staat 90cm.

Smeedijzeren luchter
Ergebnis: 40 EUR

Antieke smeedijzeren lamp met rankenversieringen omstreeks 1920 originele beschilderingen 60x62cm. Cond:G

2 Tabletten met 6 onderzetters
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G

Hanglamp Art Deco
Ergebnis: 40 EUR

Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G

Grote lijst, goudkleurig
Ergebnis: 40 EUR

Grote antieke lijst omstreeks 1930 in redelijke staat 157x102cm. Cond;R

2 Oude/antieke kinderfornuizen
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude antieke kinderspeelfornuizen, 1x Märklin omstreeks 1910(incompleet, schoorsteen, pannen en branders missen, pootje los)1x gietijzer 2e helft 20e eeuw 13,5-30cm. Cond:R/G

Los Frans uurwerk
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Frans 8-daags uurwerk met veerslinger-ophanging. Ca. 1880 (behoeft reiniging). ø 10.5 cm. Cond.: R/G.

Pendule, marmer
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.

Spiegel
Ergebnis: 40 EUR

Art Nouveau stijl spiegel, goudkleurig. 20e eeuw. Afm. 95x60 cm. Cond. G.

Etagere Tafel
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten butler-tray (etage klaptafel) . Ca. 1930. Afm. ø 28x96 cm. In goede staat.

Biedermeier klaptafeltje
Ergebnis: 40 EUR

Notenhouten biedermeier stijl bijzet klaptafel met petit -point blad, onder glas. Ca. 1920. Afm. 62x61 cm. ø . In goede staat.

3 Bijzettafeltjes
Ergebnis: 40 EUR

Drie Engelse bijzettafeltjes. Twee maal ca. 1900, één maal tweede helft 20e eeuw. Afm. ca. 54x38 cm ø. In goede staat.

Halve maan tafeltje
Ergebnis: 40 EUR

Engelse stijl mahoniehouten halve maan wandtafel met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 68x62x36 cm. In goede staat.

Tafeltje met inlegwerk en muziek
Ergebnis: 40 EUR

Oud naaitafeltje met intarsia en speeldoos. Deze gaat spelen wanneer het deksel wordt opgetild. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 43x37x27 cm. In goede staat.

Wortelnoten kastje
Ergebnis: 40 EUR

Wortelnoten ladenkastje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 69x55x31 cm. In zeer goede staat.

Bijzettafeltje met wangen
Ergebnis: 40 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm.

Perzisch tapijt
Ergebnis: 40 EUR

Blauw Perzisch kleed met florale decors. Afm. 150x74 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt (handgeknoopt)
Ergebnis: 40 EUR

Oud handgeknoopt Perzisch kleed, rose/rood/zwart etc. met florale decors. Slijtage. Afm. 225x134 cm. Cond.: R.

Perzisch kleedje 100x45cm.
Ergebnis: 40 EUR

Oud Perzisch bidkleed in aardetinten, in goede staat 98x146cm. Cond:G

Antieke boekensteun
Ergebnis: 40 EUR

Antieke messing boekensteunen, ca. 1900. In de vorm van een eendenhals. Afm. 25x20x13 cm. In goede staat.

6 Presse-papiers
Ergebnis: 40 EUR

Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. Afm.ø 6 - 8 cm. In goede staat.

6 Presse-papierss
Ergebnis: 40 EUR

Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.

Groene vaas
Ergebnis: 40 EUR

Grote grijs/groene glazen vaas in retro vorm. (60-er jaren?) Afm. 61 cm. In goede staat.

Tassa, kristal
Ergebnis: 40 EUR

Geslepen kristallen tazza (kleine randschade) op fraaie poot met ronde voet en geslepen ster op de bodem 22xø24cm.

2 Glazen clowsnfiguren
Ergebnis: 40 EUR

Twee Murano glazen clown figuren, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-25cm.

2 Glazen clowsnfiguren
Ergebnis: 40 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 20-23cm.

2 Glazen clownsfiguren
Ergebnis: 40 EUR

Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G

Theekan op comfoor
Ergebnis: 40 EUR

Franse limoges theekan op comfort. Paris style. Handbeschilderd goud- en florale decors. 20e eeuw. Afm. 27 cm. In goede staat.

Porseleinen borden
Ergebnis: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Samson porseleinen borden met goud en florale decors (haarscheuren). Afm. 22.2 x 22.5 cm. Cond.: R.

2x schenkkan
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke Gouda platelen schenkkannen ca. 1910. Koningklijk Goedewaagen Anjer. Afm. 20 cm. Goede staat.

2 Lladro hondjes
Ergebnis: 40 EUR

Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 12-16cm.

Kommen met draken (2 st.)
Ergebnis: 40 EUR

Twee zeldzame Chinees of Japanse porseleinen kommen met paradijsvogels en draken decors. 18e - 19e eeuw. Afm. 5.5 x 11.5 cm. ø en 8 x 16 cm. ø. In goede staat.

Grote knobbelvaas
Ergebnis: 40 EUR

Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.

Kommen (2x)
Ergebnis: 40 EUR

Twee oude Leeuwarden keramieken kastkommen met florale decors. Zijn gesigneerd met v.d. Graaff, 1915-1965. Afm. 11.5 - 18 cm. ø. In goede staat.

Serviesgoed K.P.M.
Ergebnis: 40 EUR

Drie-delig Duits serviesgoed met goud en blauw decor. 19e Eeuw. Afm. 8x14 cm. ø. In goede staat.

Porseleinen putti's (4x)
Ergebnis: 40 EUR

Vier Duitse porseleinen putti's. 20e Eeuw. 'Aan het oogsten'. Gemerkt: Kroon en D (Dresden?). Afm. 16-17 cm. In goede staat.

Imari theeflacon
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Imari porseleinen theeflacon (gemerkt), ca. 1900. Afm. 9.5 x 8 x 9 cm. In goede staat.

KPM kopje
Ergebnis: 40 EUR

Duits porseleinen biedermeier K.P.M-kopje met handgeschilderd decor, gebouw met figuren (bodemscheur). 19e eeuw. Afm. 7.4 x 9 cm ø. Cond.: R.

Porseleinen fles
Ergebnis: 40 EUR

Franse Robj Paris porseleinen stopfles. Ca. 1920. Voorstellende een priester met baard. Afm. 27 cm. In goede staat.

Imari vazen (2x)
Ergebnis: 40 EUR

Twee Imari porseleinen vazen met florale en vaas decors, 19e eeuw. Afm. 19 cm. In goede staat.

Lladro damesfiguur met paraplu en ei
Ergebnis: 40 EUR

Lladro dame met parasol en groot porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G

Majolica bord met opschrift en wapendecor
Ergebnis: 40 EUR

Antiek renaissance stijl majolica sierbord omstreeks 1900 met cherubijnkoppen en engelen, monogram I.B. In goede staat 23,7øcm.

Imari vaasjes (2x)
Ergebnis: 40 EUR

Twee Imari porseleinen vaasjes met florale decors, 19e eeuw. Dekselvaas (goed). en een vaas zonder deksel (haarscheur). Afm. 15-27 cm.

Grote majolica amfora vaas
Ergebnis: 40 EUR

Grote oude Italiaanse Majolica amfora vaas, gemerkt , 20e eeuw, scheur in basement, 64cm. Cond:R

Chinese potten (2x)
Ergebnis: 40 EUR

Twee Chinese vazen/gemberpot met celadon glazuur. 20e Eeuw. Afm. 16-25 cm. In goede staat.

Grote vaas Japan
Ergebnis: 40 EUR

Grote oude Japanse porseleinen vaas met paradijsvogeldecor en floraal decor, gemerkt, 20e eeuw, 25,5x11cm. Cond:G

Servies, Rosenthal
Ergebnis: 40 EUR

Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.

Bloempot, Villeroy en Boch (2x)
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke keramieken Villeroy en Boch bloempotten. Ca. 1900. (Grotere heeft haarscheuren in bodem). Jugendstil met florale decors. Afm. ø 22 - ø 30 cm. Cond.: R/G.

Chinese rijstkom
Ergebnis: 40 EUR

Achttiende eeuwse Chinees porseleinen rijstkom met landschapsdecor, haarlijn, 6x11,2øcm. Cond;R

Chinees porseleinen vaas
Ergebnis: 40 EUR

Grote oude Chinees porseleinen vaas met landschapsdecor, rondom bewerkt, 20e eeuw. In goede staat 41x20øcm.

Petrus Regout Maastricht
Ergebnis: 40 EUR

Antiek Petrus Regout Maastricht theeservies omstreeks 1890, decor Cambridge Castillo, bestaande uit: 6 kop en schotels, roomset, theepot, minimale chip mogelijk, 5-33cm. Cond;G

4 Imari schoteltjes en 2 kopjes
Ergebnis: 40 EUR

Zes delen 18e-19e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotel Imari, 2 18e eeuwse schotels met bloemvaasdecor, geschulpte omranding, haarlijn en chip, Cond:R/G

4 borden
Ergebnis: 37 EUR

Vier oude Hollandse keramieken borden, 2x Delfts, 2x Royal Sphinx, voorstellingen naar Otto Eerleman. 35-40cm.

Zilveren ring met zirconia
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren strakke slagring, 925/000, gerhodineerd met grote zirconia. ca 7.8 gr. ø 56 Nieuw

Set zilveren sieraden met asbak
Ergebnis: 35 EUR

Set zilver bestaand uit een armband gemaakt uit filigrain, een broche filigrain in de vorm van een vleermuis, een armband met langwerpige schakels verlopend met bloemdecor en een zilveren asbak, totaa...

Sierkurk (2x), zilver.
Ergebnis: 35 EUR

Sierkurk bekroond door edelman, gemerkt 'Erbschutzt'. En een sierkurk met 835/000 zilveren montuur met florale graveringen. Nederlands gekeurd. Ca. 1870. Afm. 7-9 cm.

Lot met divers zilver
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilver bestaande uit 3 vleesvorken met gecontourneerd, gevuld heft en vergulde tanden, 800/000, 17 cm, een broodmes met gevuld heft bewerkt met bloemdecor en een cartouche, 800/000,voorzien van st...

Zilveren Collier, slangmodel
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram

Zilveren horloge
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren horloge, 835/000, Vierkant horloge, 27x27mm, met zilveren gourmetarmband met klipsluiting, breedte 13 mm. Lengte 19,5 cm.

Zilveren ring met blauwe zirconia
Ergebnis: 35 EUR

Zilveren brede ring, 925/000, gematteerd met 4 vierkant geslepen blauwe zirconia's. Breedte 9 mm. ø 57 Nieuw

Gratenbakje, zilver.
Ergebnis: 35 EUR

Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrepen, oud belastingkeur en Amsterdams keur ca 30gr. 9x7x2cm.

2 Pillendoosjes + vingerhoedje
Ergebnis: 35 EUR

Twee zilveren pillendoosjes en een zilveren vingerhoed. 800/000. Zeshoekig pillendoosje met strakke grove bewerking langs de rand met scharnierend deksel. Een rond pillendoosje, roodverguld met rand m...

2 Antieke Engelse gravures
Ergebnis: 35 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

Van Haanen dame bij vaas
Ergebnis: 35 EUR

Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Ergebnis: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, Zweden
Ergebnis: 35 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 kustplaats met aanlegstijger, olieverf op linnen 33x40cm. Cond:G

Monogram W.B, stadsgezicht Brugge
Ergebnis: 35 EUR

Monogram W.B 1972 stadgezicht met gracht, gemengde techniek op linnen, 50x60cm. Cond:G

Geldkistje
Ergebnis: 35 EUR

Negentiende eeuws kleine ijzeren geldkist zonder sleutel, wel open, 43x28x27cm. Cond:R/G

Kris
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Indonesische Kris, ca. 1900. Met houten bewerkte heft met swastika damast schede, messing met houten heft. Afm. 48 cm. In goede staat.

Opaline petroleumlamp
Ergebnis: 35 EUR

Deels antieke tafel petroleumlamp (lampevoet antiek). Opaline glas. Brander en kap nieuw. Afm. 48 cm. In goede staat.

4 Diverse tasjes
Ergebnis: 35 EUR

Vier diverse oude/antieke tasjes, met velours buidel en petit point buidels. Met messing en plated. Afm. 15-20 cm. In goede staat.

Tafelstuk met glas
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.

Serie boeken (Lot)
Ergebnis: 35 EUR

Gotaisches Jahrbuch 1931. Briefadeliges Taschenbuch 1907, Uradeliges Taschenbuch 1914, Historisch Genealogisches Taschenbuch 1912 en 1913. Uitgaven van Justus Perthes en Kyffhauser. Totaal 5 banden.

Kavel antiek koperwerk
Ergebnis: 35 EUR

Lot 19e eeuws antiek koperwerk o.a brander, doofpot, ketel ,schaal en jardinière 14-39cm en een zeldzaam antiek koperen waterreservoir omstreeks 1800 met wandwasbak, bewerkt met floraal decor in goede...

Lot ansichtkaarten Nederland
Ergebnis: 35 EUR

Groot lot oude Hollandse ansichtkaarten 20e eeuw 15x11x3,5cm. Cond:R/G

Eiken spiegel
Ergebnis: 35 EUR

Eikenhouten gestoken renaissance stijl spiegel met man en vrouw buste. 19e eeuw. Afm. 59x42 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt
Ergebnis: 35 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig met florale decors. Bij rand lichte beschadiging. Afm. 90x136 cm. Cond.: R.

Schaatser op marmeren voet
Ergebnis: 35 EUR

Antieke bronzen schaatser op marmeren basement. Ca. 1900. . Afm. 17 cm. In goede staat.

Houten Mariabeeld
Ergebnis: 35 EUR

Grote houtgestoken Mariabeeld 20e eeuw in goede staat 75cm.

5 Glazen karafjes / flacons
Ergebnis: 35 EUR

Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...

Glazen dekselschaal met stenen
Ergebnis: 35 EUR

Vooroorlogse robijnrode glazen dekselschaal op hoge voet met goud en floraal opengewerkt decor, in goede staat 22x18øcm.

Satsuma beker
Ergebnis: 35 EUR

Antieke Japanse Satsuma houder (penselen)met goud decor en figuren. Ca. 1900. Afm. 13 cm. In goede staat.

Delfts tableau 1978
Ergebnis: 35 EUR

Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.

5 Bloempotten blauw-wit
Ergebnis: 35 EUR

Vijf stuks oude keramieken bloempotten blauw-wit met florale en landschap decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 14x20 cm. ø. In goede staat.

6 Borden, naar Franz de Fregge
Ergebnis: 35 EUR

Zes Duitse porseleinen sierborden naar Franz de Fregger. Litien porzellan Austria. Afm. ø 19.5 cm. In goede staat.

Liggende kameel
Ergebnis: 35 EUR

Grote keramieken kameel, geglazuurd. 20e eeuw. Afm. 44x56x26 cm. In goede staat.

4 Japansen vaasjes
Ergebnis: 35 EUR

Vier 19e eeuwse Japanse vazen, 2x porselein Imari en 2x Kutani. 12-13,5cm. Cond:G

Antiek Japans servies. 1900
Ergebnis: 35 EUR

Antiek Japans theeservies omstreeks 1900, gemerkt. eierschaal decor met handbeschilderde figuren, 2 theepotten, melk en suikerpot, 5 kop en schotels, 5 gebaksborden, in goede staat 18-19cm.

Zilveren jamlepel
Ergebnis: 30 EUR

Zilveren jamlepel, 835/000, Hollands. Jamlepel met rond lopende steel versierd met een parelrand. Voorzien van haakje. MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. jl.:N: 1923 lengte 17,5 cm. ca 28,6 gram