Fraai gevormd zilveren gratenbakje met gecontourneerde rand en met 2 oorgrepen, oud belastingkeur en Amsterdams keur ca 30gr. 9x7x2cm.
Olielamp 835/000 zilver, zgn .Aladin toverlantaarn, op opgevulde ronde voet, vingergreep en 6-kantige stam. Onbekende keuren.
Stel zilveren zout- en peperstrooiers op ronde gegraveerde voet, voorzien van glazen binnenbakjes 8xø4cm. 925/000
Facet geslepen kristallen mosterdpot op zilveren voet, zilveren handgreep en deksel met vierkante knop, 835/000 onbekend m.MT., 13xø6cm.
Zilveren 835/000 mosterdlepel, steel met rondfilet. MT.: J.M.van Kempen &Zn., Voorburg ca. 1870, Ca. 8gr.
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.
Biedermeier 835/000 zilveren mosterdlepel met gecontourneerde steel en ovale bak met dubbele tuit. Ca. 7gr.
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
Kaasschaaf met 835/000 zilveren heft met puntfilet. Nederlands gekeurd , onduidelijk meesterteken met exportkeur.
Gouden broche, 585/000, staafmodel met bewerking, voorzien een hanger in de vorm van een bloem bezet met diamanten rozen, gezet op zilver. Totaal diamant ca 0,60 crt. De hanger is tevens los te dragen...
Gouden collier, 585/000, plat Venetiaans model, met veeroog. breedte 2 mm, lengte 70 cm. ca 11,7 gram. In goede staat
Geelgouden slavenband, 585/000, met scharnier en bakslot. Bolmodel, breedte 5 mm. ca 8,7 gram. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met diverse briljanten. In het midden van de ring zitten 5 briljanten iets hoger op gezet met aan beide kanten een rij met 7 kleine briljanten pave gezet. Totaal 0.25 crt SI. ca ...
Witgouden oorstekers, 750/000, met onyx en diamant. Ronde oorstekers met in het midden rond cabouchon geslepen onyx, ø 13 mm, en 78 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 crt W/VS-SI. De oorsteke...
Witgouden ring, 750/000, witte en zwarte diamanten. Ring met slag en krul aan de bovenzijde bezet met 2 peervormige roosdiamanten, met een rand met zwarte briljant geslepen diamanten, en een rand met ...
Geelgouden ring, 750/000, met een bijzonder mooie witte Zuidzee parel, met zeer weinig natuurlijk oneffenheden en een excellent luster. om de parel zitten diverse gouden staven bezet met briljant gesl...
Strakke gouden ring, 585/000, met een saffier en diverse kleine diamantjes. Bandring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, 5x4 mm, tussen de ring gezet. Aan weerskanten zijn er in d...
Verguld medaillon, gecontourneerd met getrembleerde rand en zwart emaille inleg. Drie-delig. 2x4,5cm, incl. oog. Oog wat ingesleten.
Gouden ring 585/000 met blauw topaas. Ring in Art Deco stijl met langwerpige bewerkte zetkast, voorzien van rood- en witgouden elementen, met smaragdgeslepen blauw topaas. Grootte bovenzijde 18x11 mm...
Houten cassette met 30 zakhorloges, diverse modellen staal en verguld. In goede staat
Plated 4 persoons couvert van Christofle, Model Marly. 4 Tafelmessen, 4 -vorken en 4 -lepels, allen versierd met een fraai bloemenmotief. En een taartschep met gecontourneerde steel met parelrand en v...
Zilveren 835/000 gember-couvert met gecontourneerde stelen en graveerwerk op de bak en stelen. Keurkamer Amsterdam, onduidelijk meesterteken, 1868, Ca. 47gr.
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.
Stel 835/000 zilveren ei lepels met fraaie gecontourneerde en gegraveerde stelen. MT.: Gerrit van der Dussen, Schoonhoven, 1883 en 1884, Ca. 56gr.