Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram
Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afm. 95 cm. Cond.: G.
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 50x34x9 cm. In goede staat.
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...
Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Ca. 1920. Klok heeft halfuur-slag op gongspiraal. Met Kienzle uurwerk. Afm. 30 cm. Cond.: G.
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm. Totaal ca 125 gr
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Antieke Franse Louis Seize pendule omstreeks 1780, wit en zwart marmer en porseleinen plaquettes, gave wijzerplaat, 8 daags uurwerk halfuurslag en touwtjesslinger, in zeer goede staat 50cm. Cond:G
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer en zirconia's in de vorm van een hart. ø 19 mm. ø ring 56 Nieuw
Antieke gietijzeren haardset in riddervorm, met vier haard accessoires in de ridder. Ca. 1920. Afm. 36 cm. In goede staat.
Brede zilveren armband, 835/000, met 4 open gewerkte langwerpige schakels, in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen rodochrosiet, ø 10 mm. Voorzien van een bakslot. Lengte 17 cm, breedte 27...
Antieke Duitse K.P.M. porseleinen verdeelschaal met floraal- en goud decor. Ca. 1920. Afm. 10x30x23 cm. In goede staat.
Duits 70er jaren Rosenthal porseleinen wit koffieservies, koffiekan, melk en suikerpot, 12 kop en schotels, 6-23cm. Cond:G
Moments edelstalen oorknoppen, vierkante oorknoppen, 5x5 mm. Als nieuw
Gouden ring, 585/000, met rode steen. Ring met opengwerkte rand, in het midden bezet met een ovaal gefacetteerde rode steen. grootte kop, 17x12 mm. ø 55 ca 3,2 gram. In goede staat
Harrie Maas. Naakte dames aan de waterkant, 1906-1982. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. In goede staat.
Sipke Kool, 1836-1902. Voorstelling: Interieur van moeder met kind en hond. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Vijftig stuks diverse antieke wandtegels met bloempot decors. Afm. 13x13 cm. Cond.: R/G.
Lot diversen oud DDR, Duitsland in doos. O.a.: kleding, riemen, hoofdbedekking, houders, laarzen (vele delen in nieuwstaat). Afm. 52x40x24 cm. Cond.: G.
Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afm. 70x55x10 cm. In goede staat.
Houten wandelstok met zilveren knop. Donkere houten strakke wandelstok met cilindervormige knop, met opliggende rand en oog. De bovenzijde van de knop is voorzien van een monogramgravure. 86x3,5 cm.Ie...
Twee antieke engelse keramieken vazen omstreeks 1900 met handbeschilderde florale en gouden decors. 33cm. Cond:G
Oude antieke kerkelijke Spaanse Fayence plaquette 'Verso Monastero S' Antonio di Padova 1541' (gerestaureerd). Afm. 41x27x3 cm. Cond.: R/G.
Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.
Vier miniaturen met ivoren lijsten. Reproducties of deels geschilderd. 20e eeuw. Afm. 10-15 cm. Cond.: G.
Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afm. 230x173x60 cm. Cond.: matig
Prachtige 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken schrijftafel met phenixen en rankenwerk. Voorzien van diverse lades en vakverdeling. Ca. 1870. Afm. 130x78x143 cm. In goede staat.
Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afm. 74x55x80 cm. In goede staat.
Twee Spaanse Lladro porseleinen hondengroepen, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 12-16cm.
Ferdinand Toussaint, 1873-1955. Voorstelling: Riviergezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
J.J. Hovener. Geboren in 1936. 20e Eeuw. Voorstelling: Terras Kurhaus Scheveningen met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Zes stuks oude blauw-witte keramieken bloempotten met florale en landschappen decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 12x14 cm ø. In goede staat.
Vijf stuks oude keramieken bloempotten blauw-wit met florale en landschap decors. 20e eeuw. (gemerkt) Afm. 14x20 cm. ø. In goede staat.
Twee oude/antieke miniatuur portretten op ivoor met monogram ST.NA. 1) Napoleon Bonaparte. 2) Josephine Bonaparte (de Beauharnais) Afm. 13 cm. In goede staat.
Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afm. 80x72x138. In goede staat.
Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Vijf antieke Societè ceramique Maastricht keramieken kastkommen, decor Teadrinker, ca. 1880. Afm. 11x16 cm. ø. Cond.: G.
Groot Spaans porseleinen zaphir beeld (Lladro). Voorstelling: Slapende jongen met hond. Afm. 25x25x12 cm. En een groot Noa beeld (Llandro). Voorstelling: Moeder met kind duiven aan het voeren. Afm. 22...
Drie oude porseleinen figuren, ca. 1930-1950. 1x Gdr. en 2x ongemerkt. Afm. 16-21 cm. In goede staat.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x25 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. Larens interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 40x30 cm. Cond.: G.
Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.
Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.
Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afm. 60x63x47 cm. Cond. R/G.
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, In goede staat,. Aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afm. 204x130x48 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels, gemerkt, landschap en floraal decor, (chips) 7x12øcm. Cond;R/G
Twee Duitse 19e eeuwse steengoed kruiken met blauwe florale decors. Afm. 31-32 cm. In goede staat.
Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.
Drie werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) Blinddate. Voorstelling: 2) Vrouw in interieur. Voorstelling: 3) Drie figuren in interieur. Linoleumsnedes op papier. Afm. 32x27 cm. Cond.: ...
Zes Duitse Fürstenberg porseleinen sierborden. Sammlung Romantische Winterimpressionen. 80-er jaren. Afm. ø 19.5 cm. Cond.: G.
Zes Duitse porseleinen sierborden naar Franz de Fregger. Litien porzellan Austria. Afm. ø 19.5 cm. In goede staat.
Emiel Bruggeman, 1956. Titel: Screbenica. Gemengde techniek op paneel. Afm. 59x120 cm. Cond.: G.
Duitse antieke eikenhouten historisme bijzettafel met vier grote historisme keramieken tegels in blad, ca. 1880. Afm, 72x42x42 cm. In goede staat.
Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Zakmes met zilveren schilden versierd met C-voluten en cartouches. Voorzien van monogram. 8x2cm. In redelijk goede staat.
Vooroorlogse bacelieten bureauset. Drie delig, in casette. Afm. 3x27x12 cm. In goede staat.
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985 Leiden, portret van een dame, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afm. 13 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Barok wandconsole met vergulding. (Bovenrand bijgewerkt) Afm. 35x63x34 cm. Cond.: R.
Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afm. ø 24 cm. Cond.: G.
Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.
J.V.G. Ruths 1825-1905. Duitse school. Bosrand met hooistaken. Olieverf op karton. Afm. 28x40 cm. Cond.: G.
Gräfliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1900, 1939, 1940, 1941 en 1942. Totaal: 6 banden.
Freiherrliches Taschenbuch, uitgave Justus Perthes te Gotha. Jaargangen: 1881,1894,1900,1938, 1939,1940, 1941 (2x), 1942 (2x), Totaal: 10 banden.
Prachtige wortelnoten Louis Phillipe naaitafel, met ingelegd binnenwerk, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd. In uitstekende staat 78x47x38cm.
Antieke eikenhouten piedestal-bloementafel, ca. 1900, met gebogen poten. Afm. 79x42x31 cm. In goede staat.
Russische school (gesigneerd Verso). Bloemenvaas op terrastafel. Olieverf op linnen. Afm. 30x44 cm. Cond.: G.
Russische school. Verso gesigneerd. Havengezicht. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Negentiende eeuwse Hollandse mahoniehouten bonheur vitrine opzet, omstreeks 1860, krimpnaden zijkant verder in goede staat 190x112x50cm.
D. Farmer. Voorstelling: Romantisch havengezicht met boten en figuren. Olieverf op paneel. Afm. 25x20 cm. Cond.: G.
Moderne design glazen etage tafel met chrome. In goede staat 51x81x41cm.
Mooie Hollandse notenhouten Willem 3 bijzettafel omstreeks 1870, glazen blad met ovale etage, 68x50x80cm. Cond;G
Antiek mahoniehouten rococo stijl bankje, omstreeks 1870 in goede staat 80x60x37cm.
Antieke Engelse mahoniehouten bank, recentelijk professioneel bekleed, breuk in rugleuning, 100x165x80cm. Cond;R
Negentiende eeuwse bijzettafel met octogonaal blad, intarsia op blad en poot, in goede staat 67x69x64cm.
Ongesigneerd, 21e eeuw. Voorstelling: Meisje bij deur. Olieverf op linnen. Afm. 58x92 cm. Cond.: G.