Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

32. Aprilveiling 2017

Versteigerung am Freitag, 14. April 2017 ab 00:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden naainessecaire Nicolaas ten Velden
Startpreis 800 EUR

Gouden naainessecaire 750/000, Nederlands gekeurd, in een schildpaddoos. Naainessecaire, 7 delig, bestaande uit een rijgnaald, priem, een naaldenkoker, 2 garenwinders, een vingerhoed en een schaartje...

Gouden miniatuurbroche
Ergebnis: 350 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000, met geschilderde voorstelling. Zeer gedetailleerd geheel handgeschilderde voorstelling op ivoor, ( miniaturist). De broche is voorzien van brede bewerkte gouden rand...

Broodmand, zilver.
Startpreis 550 EUR

Fraaie kapitale ovale 835/000 zilveren broodmand met dubbel spijlenmotief en cirkels, ajourgezaagde gecontourneerde bovenrand met parelrand en onderkant standring met filetrand. Mr. C.F. Wever-Schoonh...

Gouden broche met granaat
Startpreis 75 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met granaat. Een staafbroche met in het midden een rozet met 9 granaten. Breedte 11 mm. Lengte 55 mm. ca 3,3 gram.

Witgouden herenring briljant
Startpreis 2.250 EUR

Mooie witgouden herenring met briljanten, 585/000. Brede witgouden ring met in het midden een vierkant bezet met 9 briljant geslepen diamanten, 9x0,10 crt.. De randen, zowel aan de bovenkant als aan d...

Kerkboekje met gouden sluiting
Startpreis 75 EUR

Kerkboek met bruin lederen omslag en gouden sluiting, 585/000. Entree ontbreekt. 14x9x4cm.

Antieke gouden broche
Startpreis 100 EUR

Antiek gouden streekbroche, 585/000, ovaal model met rozettenrand versierd met bollen. In het midden een glad rond schild verfraaid met een opliggend element met filigrain en rozetjes, klein scheurtje...

Oorstekers smaragd diamant
Ergebnis: 115 EUR

Oorstekers, 416/000, met smaragd en diamant. Een halve creool met hartvormige zetting bezet met 3 rond gefacetteerde smaragden en 2 kleine diamantjes. Smaragd totaal ca 0,15 crt en diamant ca 0,02 crt...

2 Zilveren kandelaren
Ergebnis: 650 EUR

Een paar zilveren kandelaren, Oostenrijk, 800/000. Kandelaar op gecontourneerde ronde voet met palmetversiering en parelrand, voorzien van kroon gravure. De zuil van de kandelaar is voorzien van een f...

Twee zilveren ringen
Startpreis 45 EUR

Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.

Gouden armband, biesmark
Startpreis 600 EUR

Sierlijke geelgouden armband, 585/000, bestaande uit 2 rijen met bewerkte bol gourmetschakels en in het midden een rij met bollen, ø 3,5 mm, die iets hoger op de armband liggen. Breedte 13 mm. Voorzie...

Inktvloeier, zilver
Ergebnis: 75 EUR

Zilveren inkt vloeier 835/000 met fraaie inscriptie van Nuts-Spaarbank Groningen aan K.A. Schwartz 1-6-1939. Duits MT: Lutz & Weiss, Pforzheim. Afm. 13x8x7.5 cm.

6 steendrukken 19e eeuw
Ergebnis: 40 EUR

Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G

J. Brouwer, IJspret
Ergebnis: 100 EUR

J. Brouwer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 27x38 cm. Cond.: G.

2 Antieke Engelse gravures
Ergebnis: 35 EUR

Twee grote antieke Engelse gravures 19e eeuw, 1 the good girl married to her master graveur Ganguin+hellyer,2 The modest Girl in her bedchamber 50x40cm. gravures op papier Cond:G

L. Borin
Startpreis 150 EUR

Luciano Borin 1982. Tweede helft 20e eeuw, Italië. Voorstelling: Man en vrouw voor auto. Pastel op papier. Afm. 54x60 cm. Cond.: G.

Maja Sjöberg, bloemen
Startpreis 40 EUR

Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G

L. v.d. Tonge
Startpreis 100 EUR

L. v.d. Tonge, gesigneerd, ca. 1920. Voorstelling: Moeder met kinderen in interieur. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.

Christian Breghan
Startpreis 80 EUR

Christian Breghan, 1941-2002. Duitse school. Landschap met wijnranken. Olieverf op linnen. Afm. 70x90 cm. Cond.: G.

Stefano Robertazzi
Startpreis 150 EUR

Stefano Robertazzi 1972. Italiaanse school. Titel: Sweet Rythm (bloemen compositie). Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.

Piet Wiegman, 2 werken
Startpreis 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De anatomische les. Voorstelling: 2) De afspraak. Linoleumsnedes op papier. Afm. 30x45 cm. en 48x 36 cm. Cond.: G.

B. Mügge
Ergebnis: 50 EUR

Berthold Mügge 1896-1970. Duitse school. Bremen, grosse Weserbrücke. Olieverf op paneel. Afm. 31x29 cm. Cond.: G.

Schelpen (groot)
Startpreis 40 EUR

Twee grote tropische zeeschelpen. Afm. 22-26 cm. In goede staat.

Naaitafel omstreeks 1900
Startpreis 75 EUR

Antieke Duitse notenhouten fineer naaitafel omstreeks 1890, in redelijke goede staat 78x48x39cm.

Lampjes 2x (staand)
Startpreis 80 EUR

Twee oude compositie metalen lampen met figuren. 20e Eeuw. Afm. 50-55 cm. In redelijke/goede staat.

Witgouden oorhangers met amazoniet en diamant
Startpreis 650 EUR

Witgouden oorhangers, 585/000, met amazoniet en diamant. Witgouden oorhaken bezet met diamanten met daaraan een hanger met een driehoekig gefacetteerde amazoniet, 15 mm. en daaromheen een rand met bri...

Gouden broche
Startpreis 110 EUR

Gouden broche, 585/000, soort strikmodel met gekretste bewerking en in het midden versierd met een witgouden zetkastje versierd met een kleine briljant geslepen diamant. Grootte 21x38 mm. Voorzien van...

Zilveren ring en armband met steen.
Ergebnis: 45 EUR

Zilveren set, bestaande uit een ring en een armband met cilindervormig gefacetteerde steen. Slavenband met scharnier en in het midden voorzien van een rookkleurige steen, 25 mm breedte, grootte 45x57 ...

4 Yixing cups met zilveren bekleding
Ergebnis: 25 EUR

Vier Yixing cups met zilveren bekleding, 20e eeuw. 4,5-5cm. In goede staat

Bloemenvaas, zilv.
Ergebnis: 40 EUR

835/000 Zilveren Art-deco bloemenvaas met verzwaarde voet, Mr. Gebr. F.J.D. & J.F. Barends-Amsterdam, anno 1936 j B 40. Afm. ø 6x12 cm.

Zilveren geboortelepel, 1850.
Startpreis 120 EUR

Zilveren geboortelepel, 833/000, met een dubbel getorste steel met vissen en bekroond met het symbool voor geloof hoop en liefde. MT.: J.Schijfsma, Sneek, 1850. Lengte 20,5 cm. Voorzien van verstevigi...

4x China/Japan
Startpreis 40 EUR

Vier delen oud Japans/Chinees porselein, 19e-20e eeuw, in goede staat 14-21cm.

Horloge, 'Calvaneo' (nieuw)
Startpreis 150 EUR

Horloge Calvaneo 1583, prestige diamond, ø 40 mm, CM-PD-08, staal met zwart leren band en clipsluiting, voorzien van parelmoerwijzerplaat met kleine diamantjes. Nieuw in originele doos met certificaat...

Twee kristalen vazen op zilveren voet
Startpreis 140 EUR

Twee kristalen vazen op zilveren voet, een grote vaas met geeetste bewerking geplaatst op een ronde zilveren voet met getrembleerde bloembewerking, ø12x39 cm en een vaas met strakke vlakbewerking en v...

Chinese potten (2x)
Ergebnis: 40 EUR

Twee Chinese vazen/gemberpot met celadon glazuur. 20e Eeuw. Afm. 16-25 cm. In goede staat.

P.J. Berkel, kersen
Startpreis 60 EUR

P.J. Berkel. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen, kruik etc. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.

Ring met granaat
Startpreis 100 EUR

Ring, 375/000, met granaat. Een Engelse ring met aan de bovenzijde een band gemaakt uit opengewerkte en versierde chatons, bezet met 7 rond gefacetteerde granaten. Breedte 6 mm,. London vermoedelijk 1...

Gouden collier met granaat
Startpreis 240 EUR

Gouden collier met granaat, 585/000. Collier gemaakt van gefacetteerde granaten, ø 3 mm, door middel van gouddraad aan elkaar verbonden. Voorzien van gouden ovale sluiting. Lengte 65 cm ca 10,2 gram....

Zilveren hanger met Lapis lazuli
Ergebnis: 30 EUR

Oude zilveren hanger, 835/000, met lapis lazuli. Ovale hanger met floraal versierde rand, met Hindesheimer roos, met een strik aan de bovenzijde geplaatst over een platte ovaal geslepen lapis lazuli....

Bord K.P.M.
Startpreis 60 EUR

Antieke Duitse K.P.M. porseleinen schaal. Ca. 1920. Schaal is opengewerkt en met goud decor. Afm. 28.5 cm. ø. In goede staat.

Poederdoos, zilver.
Startpreis 40 EUR

935/000 Zilveren poederdoos, ca. 6 cm. Deksel met honingraad motief in fraaie florale omranding. Gewicht: Ca. 52 gram.

Kristallen schotel met zilveren beugel
Startpreis 80 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schotel met accoladevormige rand, amandelslijpsel en voorzien van een ster op de bodem. Voorzien van een zilveren beugel met gecontourneerde rand...

Theebus met zilveren rand en dop.
Startpreis 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Kristallen theebus met wiebervormig slijpsel, voorzien van zilveren bolle dop met bewerkte stippelrand en zilveren kraag. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorsc...

Zilveren broche en armband met kleurstenen
Startpreis 75 EUR

Zilveren broche en armband met kleurstenen, antieke stijl. Veerbroche met vergulding en diverse kleurstenen, één steen ontbreekt, 8x3,5cm, en een armband met markiesvormige schakels met rode en groene...

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 4 ringen, 4 broches, een lange ketting met amethisthanger, een peervormige hanger en een carneolen kralen armband met zilveren hanger met carneool. ca 106 gram.

Gouden streekhanger
Ergebnis: 80 EUR

Gouden streekhanger 585/000. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr

Mes, met antieke zilveren greep.
Ergebnis: 140 EUR

Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Ergebnis: 40 EUR

Lot zilver bestaand uit een hanger met blauw opaal aan een ankercollier, een bladhanger met markasiet en parel, een zilveren horloge met ketting en een ring.

Gouden ring met briljant
Startpreis 300 EUR

Geelgouden ring 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasiemodel ring met een soort cirkel in het midden en verlopend aan weerszijden. De briljanten zijn verlopend in grootte. Totaal ca 0,46 ct....

Bonbonnière op zilv. voet + bonbonnière met zilv. beugel.
Startpreis 80 EUR

Twee kristallen bonbonnières met zilver, 833/000. Een rond kristallen schaaltje met accolade vormige rand, op zilveren gecontourneerde voet met biedermeier gravure. In het midden van het schaaltje zi...

8 Theelepels, zilver Haags lofje
Ergebnis: 80 EUR

Acht zilveren theelepels, 835/000, model Haags Lofje. MT.: Koninklijk van Kempen en Begeer, Zeist/Voorschoten jl.: Y:1983. 11 cm. Totaal ca 108 gram. In goede staat

Witgouden ring met briljant en toermalijn
Ergebnis: 180 EUR

Witgouden rozet ring, 585/000, met briljant en toermalijn. Ring met rozet, ø 13,5 mm, met in het midden een rond gefacetteerde groene toermalijn, ø 7 mm. Om de toermalijn zit een smalle band met daar...

Gouden Hanger en collier met granaat
Startpreis 80 EUR

Collier met granaat met gouden sluiting, 585/000 en een double hanger met granaat. Collier met fijne gefacetteerde granaatkralen, ø 3,5 mm, voorzien van kleine tonvormige sluiting en een kleine hanger...

Loddereinfles+zilver.
Ergebnis: 95 EUR

Geslepen kristallen loddereinflesje met kruisslijpsel en 835/000 zilveren gegraveerd montuur. Hals met dop en zilveren voet, origineel kurkstopje met zilveren ringetje. Toegeschreven aan Mr. A.G. van ...

Tafelschnier+borstel, zilver.
Startpreis 90 EUR

835/000 Zilveren tafelschier met gedreven afbeelding naar Jan Steen en gedreven florale rand met duimgreep en ophang-ring. Mr. B.W. van Eldik - Zutphen. Anno 1940 F. En een zilveren borstel met 835/00...

Schildpad lepeldoosje met 11 lepeltjes en suikertang
Startpreis 200 EUR

Schildpad lepeldoosje gevuld met 12 zilveren apostellepels en een zilveren klontjestang, 835/000. Rechthoekig gecontourneerd schildpaddoosje op 4 ivoren pootjes, gevuld met 11 theelepels, bekroond met...

Sigarettendoos, zilver.
Startpreis 50 EUR

Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.

Zilveren armband en ring met onyx
Ergebnis: 60 EUR

Zilveren armband en ring met onyx, 835/000. Platte strakke armband, 12-20 met grote ovale onyx, 40x13mm, in zetrand als haaksluiting, En een bijpassende ring met ovale onyx, 30x18mm, in gladde zetrand...

Gouden ring met melkopaal en saffier
Ergebnis: 160 EUR

Gouden ring, 585/000, met melkopaal en saffier. Een ring met een bloemvormige rozet met 7 rond cabouchongeslepen opalen, met daaromheen een geschulpte rand met 12 rond gefacetteerde saffieren. Grootte...

Miniatuur , zilver.
Startpreis 40 EUR

Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.

Groentelepel, zilver.
Startpreis 65 EUR

Zilveren 835/000 groentelepel met gecontourneerde steel fraai en scherp gegraveerd aan voor- en achterzijde. MT: J.W. Tarner, Amsterdam 1878. Cond:G ca. 83gr., 18 cm

Gouden rozetring met peridot en briljant
Startpreis 600 EUR

Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W

Servetringen, 8x
Startpreis 50 EUR

Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.

Jamlepel, zilver.
Ergebnis: 20 EUR

Zilveren 835/000 jamlepel met opengewerkte haaksteel met fraaie zonnebloem. MT.: van Orden, Steenkist en Zweed, Haarlem ( 1946-1949) L. 15cm., ca. 18gr.

Gouden ring met onyx
Ergebnis: 100 EUR

Sierlijke gouden ring 585/000, met onyx en briljant. Antieke ring met in het midden een ovale nyx met een witgouden zetting met klein steentje. De onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 ...

Kralentas met zilveren beugel
Startpreis 280 EUR

Kralentas met zilveren beugel, 833/000. Papegaaienbeugel versierd met graveerwerk met een boederij en papegaaien. De kralentas is voorzien van een afbeelding van een papegaai. MT.: E.v.Geelen, Schoonh...

Witgouden ring met diamant
Startpreis 1.100 EUR

Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...

onduidelijk, bloemenverkopers met ezelkar
Startpreis 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

4 Lange edelstenen colliers
Startpreis 60 EUR

Vier lange colliers met edelstenen, bestaande uit een parelcollier met kleine groene kralen, een collier met turkoois en bergkristal, collier met turkoois en goudsteen en een collier met o.a. turkoois...

Suikerschep, zilver (2x)
Startpreis 50 EUR

Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.

Portret Duitse school M.O
Startpreis 50 EUR

Monogram Moll '43?Duitse school damesportret olieverf op paneel, 90x70cm. Cond:G

C. Permeke
Startpreis 125 EUR

Gesigneerd C. Permeke, poging naar origineel, naakte figuren, potlood op papier 16x22cm. Cond;G

Olijflepel, zilver
Startpreis 60 EUR

Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.

Zilveren horloge op standaard, zilver
Startpreis 240 EUR

Houten kast, z.g. porte de montre, met zilveren zakhorloge met sleutelopwinding. 18x21x6cm.

2 Kandelaren met putti
Ergebnis: 800 EUR

Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.

Zilver vergulde ring
Startpreis 30 EUR

Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...

Zilveren theezeef
Startpreis 30 EUR

Zilveren theezeef op glazen lekbakje. Theezeef, 833/000, Rond model met uitgewerkte bloemenrand, voorzien van met bloemen gedreven steel, (later aangemaakt). Geplaatst op een glazen bakje versierd met...

Bronzen lamp met meermin
Startpreis 125 EUR

Antieke bronzen tafellamp met meermin, drie-lichts met porseleinen fittingen. Ca. 1920. Afm. 76 cm. In goede staat.

2 Zilveren chokers met markasiet
Ergebnis: 70 EUR

Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...

J. Weiland
Ergebnis: 1.500 EUR

Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.

Wetering de Rooy
Ergebnis: 440 EUR

Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.

4x Parfum (Opium/Tresor/R.Lauren/YSL)
Ergebnis: 130 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal parfum. 1. Tresor, Lancome, (15 ml.). 2. Yves Saint Laurent Champagne, (15 ml.). 3. Yves Saint Laurent Opium, (15 ml.). 4. Ralph Lauren Safari, (30 ml.)....

3 notenhouten stoelen
Startpreis 45 EUR

Drie antieke Duitse notenhouten grunderzeit stoelen, omstreeks 1880, in redelijk goede staat 97x55x48cm.

Schilderij
Startpreis 350 EUR

Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.

Messing kistje
Startpreis 70 EUR

Vergulde messing dekseldoos met slot, omstreeks 1930-1950, letters J.6, in goede staat 6,8x6,5x16,3cm. Cond:G

Perzisch tapijt
Ergebnis: 160 EUR

Zeer groot oud Perzisch briekrood kleed met florale decors, vervuild, 252x350cm. Cond;G

Mendes da Costa
Ergebnis: 750 EUR

Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G

Bloemvaas met onderschaal
Ergebnis: 60 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen bloempot met lekschaal, 1e helft 20e eeuw met familie Verte tuindecor. 23x27øcm. Cond;G

Grote kandelaar met putti
Startpreis 350 EUR

Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G

Korte dames-bontjas
Ergebnis: 30 EUR

Korte damesbontjas in goede staat 56cm.

Gisela Sedatis Grosser
Startpreis 250 EUR

Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.

Wijnrekje
Ergebnis: 50 EUR

Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.

Serie etsen 11x
Ergebnis: 500 EUR

Serie van elf antieke 18e eeuwse handgekleurde gravures, Georg Balthasar probst excud, architectonisch met figuren. 31x40cm. Cond:G

6 Toby Jugs
Startpreis 40 EUR

Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw wood en sons, chip, verder in goede staat 9-16cm. Cond:R/G

5 Postzegel albums
Ergebnis: 50 EUR

Vijf postzegel verzamel albums met inhoud. Diverse landen. Hoofdzakelijk gestempeld, inclusief Holland album voor Nederland en overzeesche gebiedsdelen, incompleet. Afm. 20-32 cm. Cond. R.

Jan Mankes, houtgravure
Ergebnis: 225 EUR

Jan Mankes (zilverwijandotte), 1889-1920. Voorstelling: Kip op stro. Oorspronkelijke houtsnede op papier. Afm. 20x15 cm. Cond.: G.