Mahoniehouten empire-stijl Queridon piedestal tafel met marmer, vergulde versieringen, kariatyden en klauwpoten. Afm. 87x48 cm. In zeer goede staat.
Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.
Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...
Zilveren theezeef en lekbak, 925/000, Hollands, origineel, Theezeef, rond model met geschulpte rand geplaatst op 3 sierlijke pootjes met een gekrulde greep. De theezeef is geplaatst op een rond schaal...
Drie oude Indonesische kampfer kisten met landschappen decors. 20e eeuw. Afm. 21-30 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Seize stijl vitrinekast, ca. 1900. Afm. 155x73x36 cm. In zeer goede staat.
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Duitse wortelnoten neo-barok,historisme dessert-etagiere-tafel met twee lades en schuifblad. Ca. 1880. Afm. 95x100x70 cm. In goede staat.
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Glazen glas fusing buste, iriserend, met luchtbellen en glaspasta, 21e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.
Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Antiek eikenhouten Louis Seize kabinet, ca. 1780. Kabinet is voorzien van bronzen beslag en rillen op de schuin afgevlakte hoeken. Afm. 215x165x56 cm. In zeer goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een ring met een soort rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15crt met een goede kleur en zuiverheid. Daaromheen zit een rand met 26 brilj...
Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).
Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat
Art Deco stijl chrome tafellamp. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 49x36 cm. ø . In goede staat.
Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, Vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...
Bronskleurige compositie metalen tafellamp, twee-lichts, met glazen pegels. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 78 cm. In goede staat.
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G
Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Kist met twaalf flessen Franse Chateau Belle Croix wijn uit 1999. (12 x 75 cl.) Afm. 19x33x50 cm. Cond.: G.
Oosters houtgestoken snijwerk. Bosgezicht met Balinese vrouw en hert. Goudkleurig, 20e eeuw. Afm. 40x18.5x4 cm. In goede staat.
Witgouden gourmetcollier, 585/000, met veeroog. Breedte 1,5 mm. Lengte 45 cm. ca 3,0 gram.
Antiek Frans notenhouten nachtkastje met marmeren blad. In roccoco stijl, ca. 1880. Afm. 75x37x40 cm. Cond.: G.
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.
Perzische bewerkte bronzen schaal met fijne graveringen. 18e-19e eeuw. Afm. 13x24 cm. ø. In goede staat.
Fijne witgouden choker, 750/000, met saffier en briljant. Venetiaans collier, ø 1,2 mm, met in het midden 3 gladomzettingen bezet met 2 briljanten, ca 2x0.06, en een cabuchon geslepen saffier, ø ca. 4...
Antieke Franse eikenhouten gestoken zithoek omstreeks 1870, met wapens ranken en phenix decor. Bestaande uit; driezitsbank 2 stoelen en vossenkop salontafe140x183x63cm. 110x44x46cm. 61x112x98cm.
Kersenhouten twee-deurskast. Kwaliteits stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. (Louis- Seize stijl). In zeer goede staat. Afm. 196x150x160 cm.
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...
Antieke degen, ca. 1800. In lederen schede (later). Afm. 90 cm. In goede staat.
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Zilveren collier, 835/000, plat ovaal slangenschakel. Breedte 6 mm, Lengte 80 cm. ca 31,2 gram
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Zilveren armband en ring, 925/000, met amethist. Brede armband, 34 mm, met vier schakels bewerkt met bollen en vier schakels met uitgewerkte amethisten met maskers. Voorzien van bakslot. En een bijpas...
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm. Totaal ca 125 gr
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal spiegel (eiken) en één maal wandconsole (eiken). Afm. 50-70 cm. Cond.: G.
Twee messing barok-stijl kaarskandelaren, vijf-lichts. Eerste helft 20e eeuw. Afm. 47 cm. In goede staat.
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer en zirconia's in de vorm van een hart. ø 19 mm. ø ring 56 Nieuw
Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.
Oude messing hallamp met glas, 20e eeuw. Afm. 50 cm. In goede staat.
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Gouden schakelarmband, 750/000, met briljanten. Armband met geelgouden langwerpige staafjes met daartussen witgouden schakels in de vorm van een soort hartje bezet met een briljant geslepen diamant, t...
Vooroorlogse Engelse eikenhouten miniset-tafels met getorste poten. Ca. 1930. Afm. 50-52 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.
Wortelnoten bijzet trommeltafeltje. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afm. 57x60 ø cm. In goede staat.
Antieke Art Nouveau Jugendstil mahoniehouten schildersezel. Ca. 1910. Afm. 199 cm. In goede staat.
Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Grote Duitse terracotta figuur door R. Unger. 1936 - . Knielende naakte dame met handdoek. Afm. 35 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Mooie Engelse antieke mahonie theetafel, omstreeks 1900 met lade en glasplaat, In goede staat 75x53x80cm
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Zeer groot Imari porseleinen sierschotel met gouddecor. Afm. ø ca. 46.5 cm . Eerste helft 20e eeuw. In goede staat.
Vier Duitse grunderzeit notenhouten stoelen omstreeks 1880 met mooie biedermeier stijl stoffering 96x38x45cm. Cond:G
Set van twee,19e eeuwse stoelen met originele beschildering en vlechtwerk rugleuning en zitting, In goede staat 103x46x56cm.
Antieke Chinese ivoren pagode(s), met florale decors en dieren (beschadigd). Ca. 1900. Afm. 3-7 cm. Cond.: M.
Grote Imari porseleinen siervaas met goud-, florale- en geisha's decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 62 cm. In goede staat.
Groot Chinees lakwerk paneel met kraanvogel decor. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 45x89 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil compositie, metalen tafelstuk met glas, ca. 1900. Afm. 39 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Twee antieke Chinese porseleinen plaquettes met landschappen decor. Eerste helft 20e eeuw. (Gemerkt). Afm. 13x20 cm. In goede staat.
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Twee vooroorlogse platelen sierborden met schependecors. 'Olaria de Almansel Delfa' gemerkt. Afm. ø 28.3 cm. In goede staat.
Zes delen Hollands antiek Gouda plateel. Twee rozenstekers, twee schenkkannen, één vaas, één fles. (schenkkan, handvat gelijmd). Rest goed. Afm. 9-27 cm. .
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
Twee delen antiek Chinees porselein.Tafelschaaltje op hoge voet, met florale decor, 18e eeuw. Gemerkte dekselpot, 18e-19e eeuw, met meerkleurige florale decors en craquelè glazuur. Afm. 5.7 x 13 cm. ...
Grote keramieken Hollandse knobbelvaas met polychrome florale decors (haarscheur). 20e eeuw. Afm. 48 cm. Cond.: R.
Vijf diverse delen Makkums polychrome aardewerk 20e eeuw, bord, beker, melkkan, pijpvaasje en een grote schenkkan 8-21cm.